Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
galepos

Nadmierne owłosienie i pocenie

Polecane posty

Witam. Odkąd zaczęłam dorastać borykam się z problemem nadmiernego owłosienie ciała. Włoski znajdują się praktycznie na całej powierzchni (cała jestem pokryta "meszkiem"), począwszy od palców stóp, aż do twarzy. Wiem, że owłosienie w niektórych miejscach jest normalne, ale ja chyba mam z tym większe kłopoty niż moje rówieśniczki. Włoski rosną mi na stopach, dłoniach, całym brzuchu (linia biała + widać na całej powierzchni brzucha), klatce piersiowej (na piersiach i między nimi + okolice sutków), na twarzy występują nad wargą oraz na brodzie (sporadycznie pojawiają się ciemniejsze i grubsze włoski). Jestem w takim wieku kiedy chce pokazywać swoje ciało, tym bardziej, że zbliża się lato, a ja wstydzę się rozebrać. Włoski nie są strasznie ciemne, ale dość długie. Nogi gole maszynką, ale po kilku godzinach czuje, że zaczynają odrastać i "drapią", na rękach używam kremu do depilacji, bo jest delikatniejszy, pasek od pępka do wzgórka łonowego golę kremem lub pęsetą. Bardzo grube i ciemne włoski rosną mi w miejscach intymnych i po wewnętrznych stronach ud. Resztę ciała boję się golić na własną rękę, a na depilację laserową mnie nie stać. Dodatkowo bardzo się pocę, po przejściu jakiegoś dystansu jestem naprawdę cała "mokra", szczególnie na twarzy i karku co jest bardzo krępujące. Robię się także czerwona, co utrzymuje się przez dłuższy czas. Jestem młoda, więc przeszkadza mi to w życiu codziennym. Od listopada biorę tabletki antykoncepcyjne Microgynon - myślałam, że wszystko się unormuje i przestaną, chociaż w pewnym stopniu, rosnąć mi nadmiernie włosy, ale niestety nic się nie poprawiło, a wydaje mi się nawet, że jest jeszcze gorzej. Co mogę zrobić? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×