Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestescie szczupłe

Polecane posty

Gość gość bbcc1
a co powiecie na 35 lat, 2 dzieci, 175cm i 85kg wagi w tym dużo miesni. Podobno nie widać moejj wagi :D . Duzo się ruszam i jem zdrowo chociaż dużo :( za panny bylam 10kg lzejsza i tez nikt ( lekarka rodzinna, facet na egzaminie sprawnościowym) nie wierzyl, ze tyle waze :) Jestem po prostu baba fest ;) ale maz mnie lubi i mowi, ze "mam warunki" ;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Jestem szczupła, mam tak od zawsze, nie odchudzałam się nigdy, ale za to skóra mi flaczeje z powodu lenistwa oraz upływu czasu a takie coś sie przyczynia do psucia ładnej sylwetki. W środku mam zanik tkanki, taka jestem wyschnięta na wiór a na zewnątrz za dużo skóry. Chociaż mam stosunkowo dość dziewczęcy wygląd to jeszcze to sie tak nie rzuca w oczy jak u starszej kobiety, ale ja widze różnice ogromną z tym co było kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczupla ale nie tak jak bym chciala. Przed 25 r.z. Wazylam 45 kg na 169 i wtedy bylam bardzo szczupla. Mam waskie kosci wiec musze byc albo bardzo umiesniona albo chudawa by dobrze wygladac. Teraz mam 50kg ale bywalo gorzej bo lubie sobie duzo pojesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosze rozmiar 38 a w niektorych sieciowkach dół 40 wiec do bycia szczupla mi jeszcze trochę brakuje. Ale jestem dosc proporcjonalna i mam plaski brzuch wiec niw jest tak źle ;) ale po 30-tce metabolizm tak mi siadł, że szok. Cwicze jem zdrowiej a efekty mizerne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to Maciora jestem i mimo to nie umiem schudnac:( 28 lat 93kg 176cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela95
Ja waze 50 kg przy 165 wzrostu :) jestem bardzo szczupla tylmo lekko brzuszek mam nawet jak kiedys wazylam 45 w czasach liceum to jednak brzuszek byl... Moze nie taki jak teraz ale jednak :) figura jabluszko niestety :P jem dwa posilki dziennie czasem jeden ale, pije sporo piwa no i ze slodyczami tez sie nie ograniczam... Moze gdybym to odstawila to brzuch by troche zmalal ale ile mozna sobie odmawiac przyjemności :) za bardzo lubie piwo zeby dokonywac takich wyrzeczen haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem w miare szczupla 53 kg ale brzuch mam jak w 5 miesiacu co dziwne rano jeszcze jako tako jest plaski a w dzien rosnie , w ogole mam wrazenie ze w ciagu dnia cala rosne bo ubieram sie rano i wszystko pasuje a pod koniec dnia mysle tylko aby sciagnac te ciasne ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez możesz iść na diete czy ćwiczyć. To ze się ma 40 lat nie świadczy o tym, że trzeba być otyłym. Kobiety zamiast zazdrościć trzeba wziąć się za siebie, każda z Nas ma równe szanse. Zacznijcie od diety np paleo. (taka zdrowa i nie dużo trzeba rezygnować) macie tu linka http://obk.pl/dieta-paleo-schudnij-jedzac-jak-twoi-przodkowie/ z konkretnie tą dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cwicze, jem co chce i kiedy chce, mam dwie ciaze za soba. 31lat 168cm 52-55kg. Waga mi skacze, ale mam tarczyce chora, moze to przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 lat, dwójka dzieci , 174cm 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
158 wzrost waga 58 lat 41...jest mnie trochę w okolicach brzucha)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niestety figure gruszki - szczupła góra i masywne biodra i uda. Trzymam dietę, ćwiczę 5-6 razy w tygodniu.Mam chudziutkie przedramiona i wystające obojczyki, więc w odpowiednim ubraniu wyglądam na szczupłą, ale te nogi. :( niestety, genetyki nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z natury nie jestem ale wiem ze mozna na sylwetke zapracowac i jest okej:)) schudlam 12kg, cwiczylam i bralam tabsy piperine bo maja najbardziej naturalny sklad jaki znalazlam i udalo mi sie zrzucic te kilogramy. wagi teraz pilnuje bo mi zalezy na tym jak wygladam wiec wszystko mozna chociaz wiem ze niektore z nas tak latwo nie zrzuca tego nadbagazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczupła i strasznie mnie to irytuje, bo wyglądam jak dziecko z podstawówki. Chciałabym chociaż 5kg przytyć żeby mieć trochę bardziej kobiece kształty i nie ubierać się już w działach dziecięcych. Ale łatwo powiedzieć, że chce przytyć skoro co najwyżej chude. Zawsze miałam niedowage i nawet jak w ciąży przytyłam 20 kg to po miesiącu wróciłam do wagi z przed ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby jestem-raczej wszyscy tak mowia.Mam 169cm i waze zalezy 53-55kg.Urodzilam 3dzieci i mam 36lat.Nosze rozmiar S.Mialam idealna figure po 2ciazach teraz miss juz nie zostane niestety.Niby mam szczuple nogi rece jednak skora nie ta sama,brzuch dla mnie beznadzieja dla innych niby ok ale ja i tak nie jestem zadowolona.Taka beznadzidjna jestem ze nigdy dla mnie nie jest idealnie.W ogole to od paru dni mam dola i wszystko mnie dobija i wkur....Ja sama siebie tez.Generalnie to jem duzo slodyczy jak zawsze.Woem ze to suf dle jestem izalezniona od cukru.Probowalam odstawic wiele razy.Jak sie udalo na 2tyg to i lepsza cera byla i glowa mniej bolala.Generalnie niestety odzywiam sie beznadzidjnie.Co prawda nie jem tlusto i nie pije w ogole slodkich napojow,fast foody i chipsy b rzadko.Nie slodze niczego bo i tak pije ziola.Jednal jem biale pieczywo i wlasnie te slodycze...Zawsze bylam b chuda ale ladnie zbudowana.Teraz po 30 wszystko flaczrje.Jeszcze jak sie odpicuje nawet niezla jestem ale ile mnie to wysilku i kasy kosztuje to tylko ja sama wiem.I tak wszystko sie kreci wokolo-dobrego wygladu,ogarniecia domu i dzieci,pracy i wykazywania sie w niej stalego oraz tym zebym w niej byla lubiana(pracuje w specyficznym miejscu).Mam dosc tego wszystkiego i czuje sie zniechecona glupstwami.Zycie jest przej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×