Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sądzić o tekście męża?

Polecane posty

Gość gość

Gadałam z mężem o koleżance , ma nowego faceta po długim związku i wypytywal. Powiedziałam , że mówiła ze spoko tylko w łóżku gorzej, a ze był ciekawy, to mu powiedziałam, że szybki strzelec z tego nowego, na co on stwierdził "to ona musi go baardzo podniecać " poczulam się tak , że to ze nas seks nie trwa 3min to nie przez to , że jest udany tylko ja go aż tak nie jaram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leci na kumpele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha.... tak to jest jak sie meza traktuje jak psiapsolke :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes papla, masz meza ignoranta i sie przejmujesz byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest. Bo moj dochodzi w 3 minuty. Musi konia walić przed seksem a jesteśmy 5 lat po ślubie i urodzilam dziecko. Jestem szczupla i mam duże cycki(po karmieniu mam większe i pelniejsze!!!-jakiś cud) dbam o siebie bo boje sie ze będę gruba i brzydka. Moze nawet mam lekka obsesje-nie wyjde bez makijażu i w brzydkich ciuchach z nieumyta Głową. Ale slowo daje maz mnie troche po pupie pomaca przy seksie albo possie cycki i zaraz spust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety twoj maz to typowy "f-j-u-t-o-mysliciel" zamiast skupic sie na wypowiedzi ze dla twojej kolezanki JEST GORZEJ, to on mysli tylko i wylacznie o przyjemnosci tego nowego faceta. ja bym sie nie przejmowala, tylko mu dogryzla ze jak mu sie 3 minutowy seks marzy to niech oficjalnie szuka takiej ktora to jara. zobaczymy ile chetnych znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to z facetami jest, nie wiadomo czym kiedy zaskoczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była taka złośliwa zaczepki ale raczej mu nie wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:45 To ja też swojego tak ,,podniecam,,. Trzy minuty to max. Tylko, że jestem grubawa i średnio atrakcyjna. I nie jara mnie jego tempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:17 brawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu szczerze odpowiedział, moze nie ma w tym drugiego dna. Mozna tez tak spojrzeć na ta wypowiedz. Po prostu naturalnie oznajmij, ze widocznie go bardzo podnieca i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten nowy to ma 13 lat, żeby nie potrafił się kontrolować? coś z nim nie tak, i nie ma to nic wspólnego z podnieceniem, tylko zwyczajnie - z brakiem umiejętności. Mąż dorobił naiwną ideologię do tego, że koleś jest po prostu kiepski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×