Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
franciszek_otto

Prezent dla siostrzeńca gracza

Polecane posty

Gość Romka_Kr
battlefront polecam, moj syn grywa namietnie. teraz pod choinka znajdzie druga czesc ;) w media expert zaszalałam. oczywiscie wolalabym, zeby czytal wiecej ksiazek... no ale trzeba tez pozwolic na to, czego sie nie rozumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WazeliNNNa
polecam do media expert sie przejsc, ktos chyba wyzej pisal, ze maja promocje na gry. no i sprzedawcy sie znaja na rzeczy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może właśnie coś innego niż same gry, ale w dalszym ciągu związanego z elektroniką, mianowicie chodzi mi o drona, fajne promocje są teraz na www.RCMPlanet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to będzie trochę nie na miejscu, ale obserwując związki już od dłuższego czasu postanowiłem założyć kanał który w sposób irracjonalny będzie ukazywał niektóre aspekty związków i zdrad. Niech społeczeństwo to zobaczy, bo tu potrzebna jest autorefleksja. Proszę wypowiedzcie się co uważacie, liczę na konkstruktywną krytykę. youtube.com/watch?v=cd3cN4CElCw (sub mile widziany)
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również poleciłabym słuchawki. Na przykład takie https://www.al.to/p/269329-sluchawki-przewodowe-creative-sound-blasterx-h3.html jest to typ zamknięty, z wbudowanym mikrofonem, typowo gamingowe. Dźwięk jest bardzo realistyczny, są kompatybilne z Windowsem OS X, Androidem, iOS, PlayStation 4 oraz Xbox One. Mikrofon posiada redukcję szumów a przy tym jest odłączany. naprawdę świetny i wszechstronny sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz_Krzyżak
Sprawdź czy lubi grać w CS - a jeśli tak myślę że będzie bardzo zadowolony jeśli otrzyma od Ciebie taki wirtualny nóż https://elementalknives.com.pl/ Zadowolenie gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerka2
O tak, fotel dla gracza to świetny prezent, jest to kosztowna sprawa, ale jaka dobra inwestycja. Wejdź sobie na https://www.dxracerkrzesla.pl/ , tutaj znajdziesz tańsze niż zwykle krzesła, może warto to sprawdzić? Ja nie raz kupowałam w internecie i to zawsze była najlepsza opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktor

Słuchawki firmy Fury są naprawdę porządne, fajnie wyglądają pewnie mu się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja
Dnia 18.12.2017 o 02:13, Gość WazeliNNNa napisał:

polecam do media expert sie przejsc, ktos chyba wyzej pisal, ze maja promocje na gry. no i sprzedawcy sie znaja na rzeczy;p

to teraz jest u nich taka nowa marka Fury.  Testował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak na prezent jest ta nowa ki9ernowniac do grania Genesis Seaborg 400. Solidna, dobra jakość, nawet ma metalowe pedały, no i kompatybilna z PC, PS3, PS4, Nintendo Switch, Xbox One, a nawet Xbox Series

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2016 o 14:10, franciszek_otto napisał:

Cześć wszystkim mój siostrzeniec ma za 2tygodnie 13 urodziny. Co można mu kupić? z tego co wiem lubi grać w gry tyle że na grach ... jakieś pomysły? z tego co wiem głównie gra w "strzelanki" ....

kup mu karte prezentową na steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawiła na dobrej jakości fotel. Wygoda i poprawna postawa to podstawa. Wiem coś o tym, bo mam córkę, która bardzo dużo czyta. Do tej pory zazwyczaj siadała na swoim łózku ale teraz czyta już tylko w fotelu ducon ontario, który kupiliśmy jej w slf24.pl, a że ma do niego podnóżek to nie zakłada nóg na podłokietniki i ta postawa jest znacznie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś dobre słuchawki do grania? Spoko są te co ja mam z Genesis Argon 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez celowałabym w jakieś karty do sklepów cyfrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli chodzi o takie akcesoria gamingowe to zostawiam namiar na ten sklep https://digi-store.pl/kategoria-dla-graczy-klawiatury  . Mają klawiatury, myszki, słuchawki, podkładki - także w zestawach. Dobre parametry, solidne wykonanie, a do tego konkurencyjna cena. Każdy gracz wie jak ważne są takie peryferia, dlatego idealnie sprawdzą się jako prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla siostrzeńca, który gra... zamiast gry - piłkę nożną kupić !

Przynajmniej nikt nie powie, że to go bardzo Go ogłupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dobre słuchawki? Synowi na gwiazdke kupiliśmy właśnie takie wypasione słuchawki Genesis Selen 400, wygodne, mają takie duze miekkie te nauszniki, ucieszony bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko są też słuchawki gamingowe Genesis Radon 800, idealne na prezent dla gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×