Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 go艣膰

Najlepsze lakiery hybrydowe

Polecane posty

Go艣膰 sandra23j
Ja u偶ywam lakier贸w od eveline, widzia艂am, 偶e teraz maj膮 wi臋kszy wyb贸r kolor贸w. Cena standardowa, nie zauwa偶y艂am 偶eby odbiega艂y jako艣ci膮 od innych, niekiedy dro偶szych lakier贸w hybrydowych, wi臋c warto kupi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 michallina88
Moim zdaniem mani hybrydowy tylko i wy艂膮cznie, a odpowiednio robiony jest w pe艂ni bezpieczny. A jesli chodzi o lakiery to tylko Makear, jako艣膰, duzy wyb贸r kolor贸w i dobra cena.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja robie hybryd臋 od roku wlasciwe caly czas i nic mi si臋 z paznokciami nie dzieje, kwestia jakosci produkt贸w i techniki. Rowniez polecam lakiery makear do takich zada艅, te marki chinskie z allieexpres niszcza paznokcie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A jak przedstawiaj膮 si臋 cenowo lakiery z Makear ? Do tej pory u偶ywa艂am lakier贸w z Neonail, ale mnie uczulaj膮, wi臋c musz臋 zmieni膰 mark臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ja polecam z ca艂ego serca lakiery hybrydowe Claresa! Jestem z nich bardzo zadowolona :) kolory 艣liczne, super trwa艂o艣膰 i korzystna cena. Czzego chcie膰 wi臋cej? :) A teraz jeszcze do dw贸ch lakier贸w hybrydowych dorzucaj膮 mn贸stwo gratis贸w. Grzech nie skorzysta膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Dajcie spokoj z tymi hybrydami. Nie do艣膰 ze wyglada to sztucznie i zupe艂nie bez klasy to jeszcze 艣wiat艂o z lamp uv jest cholernie rakotw贸rcze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Igullla890
Co wygl膮da sztucznie? Hybryda? Chyba 偶artujesz! Efekt jest super i na na d艂u偶ej zdecydowanie ni偶 standardowe lakiery

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
moze na solarium i tak :) ale to nie ma moc, mi tam moje makear nigdy sztucznie nie wygladaly:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Nowa formu艂a Claresa- super! cena korzystna i naprawd臋 dobre jako艣ciowo produkty :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Szczerze polecam lakiery hybrydowe Makear! Uwielbiam je za 艣wietn膮 jako艣膰 i krycie, do tego lakiery s膮 naprawd臋 bardzo trwa艂e! Gdyby nie odrost, to nosi艂abym hybryd臋 nawet 6 tygodni! Do tego nie powoduj膮 reakcji uczuleniowych i maj膮 tak ogromny wyb贸r przer贸偶nych kolork贸w, 偶e ka偶dy znajdzie co艣 dla siebie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 irena1
Ja mam lakiery z eveline, s膮 bardzo dobre i co wa偶niejsze niedrogie, bo na promocji mo偶na je dorwa膰 za nieca艂e 20 z艂otych. W Rossmanie widzia艂am te偶 cleanery i removery, tak偶e spoko, tak to zawsze zamawia艂am przez Internet.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Milka798
makear i d艂ugo, d艂ugo nic je艣li chodzi o jako艣c, konsystencj臋 czy ilo艣c kolork贸w :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 111monia111
U mnie sprawdzi艂y si臋 lakiery z makear bo najd艂u偶ej mi si臋 trzyma艂y i nie odpryskiwa艂y. A w po艂膮czeniu z ich topem bardzo 艂adnie b艂yszcza艂y si臋 przez ca艂y czas

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Stosuje u siebie w salonie lakiery indigo. Przyjemnie si臋 je nak艂ada bo s膮 troch臋 g臋stsze od lakier贸w innych firm wi臋c mi nie sp艂ywaj膮, nie zalewaj膮 sk贸rek, mam wi臋cej czasu na spokojn膮 aplikacj臋. Kolory s膮 艣liczne i intensywne klientkom si臋 bardzo podobaj膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 asia9669
Tak jak wy偶ej kole偶anka pisze - z indigo s膮 fajne i maj膮 mega du偶yyy wyb贸r kolor贸w. Mam ju偶 ca艂kiem spor膮 kolekcj臋, ale najcz臋艣ciej i tak u偶ywam nudziak贸w ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Annnkanna
Ja u偶ywam lakier贸w firmy Maekar 艣wietna jako艣膰, trwa艂e, kolory fajne, dobrze napigmentowane. Dla mnie rewelacja.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mauela3
Od d艂u偶sze czasu u偶ywam lakier贸w z firmy eveline, jestem bardzo zadowolona, maj膮 dobre krycie, s膮 trwa艂e i do tego w dobrej cenie mo偶na je dosta膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
tylko makear, jedyne, o idealnej konsystencji i kryciu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
r贸wnie偶 bardzo sobie chwal臋 Makear! nic si臋 nie 艣ciera, nie od艂azi, 艣wietne krycie no i ich palety kolor贸w <3

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 werrka86
Makear ma du偶y wyb贸r lakier贸w to po pierwsze, a po drugie te lakiery sa naprawd臋 dobre jako艣ciowo. Pi臋knie kryj膮, s膮 trwa艂e, a dosta膰 je mo偶na cz臋sto w promocyjnych cenach:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylwuchaFLL
Makear bardzo lubi臋. Szczeg贸lnie fajne s膮 ich neonki, nie potrzeba bia艂ej bazy, a krycie i tak jest zawsze super.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marianna35
Ja mam lakiery hybrydowe z eveline, naprawd臋 dobrze si臋 sprawdzaj膮, hybryda trzyma si臋 standardowo, nie odchodz膮, nie 艣cieraj膮 si臋, tak偶e jestem zadowolona, no i s膮 troch臋 ta艅sze, ni偶 inne hybrydy tej jako艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 cecylia3

Ostatnio testowa艂am te lakiery z eveline i bardzo pozytywnie si臋 zaskoczy艂am, bo faktycznie trwa艂o艣膰 jest dobra, lakiery trwa艂e, kolory pi臋kne, czerwienie takie intensywne, ze wystarczy raz pomalowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Na moich paznokciach nie trzyma si臋 偶adna firma i 偶adna lampa nie pomaga nawet najlepsza. Wystarczy d艂u偶szy prysznic i odpada platami. Zna si臋 kt贸ras? Wszystko robie jak trzeba.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Werka

Ja polecam hybrydy Lart. Maj膮 bardzo dobre krycie, s膮 mocno napigmentowane a przy tym nie marszcz膮 si臋 podczas utwardzania.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×