Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Najlepsze lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość basiaaa1
Ja z ciekawości zamówiłam najpierw 2 kolory od NaiLac, bo rekomenduje go SPN, a mam zaufanie do tej marki. Bardzo podobały mi się ich odcienie na stronie, ale bałam się zamówić większą ilość, bo nie wiedziałam jak się sprawdzą na moich pazurkach. Na szczęście totalnie się nie zawiodłam - kolory były takie jak oczekiwałam, lakiery trwałe, nie uczuliły mnie, łatwo się je nakłada ( jednego koloru wystarczyła już jedna warstwa - takie miał krycie). Mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabyssska
Najlepsze są moim zdaniem lakiery z Makear, maja duzy wybór a na paznokciach spokojnie 3 tygodnie sie utrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkana
Nie znam tej firmy, ale już ponad rok pracuje lakierami Makear i je szczerze polecam. Stosunek jakośc do ceny jest idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia_fluksik
Makear - także wybrałam właśnie tą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollkaolkaol
Jakie kolory lakierów polecacie na początek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja88
Ollkaolkaol - może jakieś jesienne odcienie? Czerwieni, zieleni i granatu? Jeśli przepadasz za takimi stonowanymi barwami, to polecam Ci nową kolekcję Nailac - byłam na targach beauty i kupiłam sobie 2 kolory z jej palety - są przecudne! Kryją jedną warstwą i są bardzo wytrzymałe. Jak nie takie barwy, to może przekona Cię delikatny baby pink?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Wejdź sobie na stronę maker i zobacz jakie fajne jesienne kolorki mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, najlepiej mi sie nakłada makear, bo ma idealną dla mnie gęstość, innymi lakierami zalewam skórki niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkakauska
Też używam lakierów z Makear i to już dłuższy czas, sa super, fajne gęste idealnie się rozprowadzają, polecam ****ardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy uczulają? bo przyznam szczerze, ze ja uzywalam semilac i mnie uczuliło, teraz doprowadzilam ręce do porządku, ale chcialabym nadal robić hybrydy, tylko wiem, ze jest kilka firm, ktore nie uzywaja uczulajacych skladników, makear tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam Makear i absolutnie nie są uczulające, nie musisz się obawiać, wiem co mówię, bo wcześniej też miałam ten problem. Ich lakiery są wolne od ormaldehydu, toulenu i DBP, co dla mnie ma jest dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już jakiś czas temu przekonałam się do Neonail i przy nich zostałam. Mają odpowiednią gęstość, ładnie się rozprowadzają i są trwałe. Poza tym zawsze miło zaskakują nowościami :) Teraz przed świętami warto przyjrzeć się ich zestawom startowym, jakby ktoś chciał dopiero zaczynać z hybrydami: https://www.neonail.pl/katalog/zestawy-hybrydowe/upominkowe/5910-zestaw-smart-set-basic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellka
Ja bardzo lubie te z Makear - wybór jest duzy, kolory fajne i teraz do końca roku warto skorzystać z promocji http://makear.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywalam neonail, ale jesli chodzi o gęstosc, to zdecydowanie lepiej mi pasuje makear:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orly wspaniala hybryda. Mam juz trzy tygodnie. Pierwszy raz w zyciu zrobilam i jestem zachwycona. Zadnego odprysku a nie uzywam rękawic do sprzątania i mycia naczyń. Myslalam ze do swiat nie wytrzyma a jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresowa5
Eveline ma dobre lakiery hybrydowe, używam ich od dłuższego czasu, są dostępne w drogeriach kosmetycznych, wybór odcieni jest spory, mogę je polecić ja jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Pierwsze słyszę, żeby z tej firmy były lakiery hybrydowe, ale może czegoś nie wiem. Ja kupuję raczej tylko z makear, są najlepsze, najlepiej się rozprowadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się rozglądałam za lakierami hybrydowymi. Mogę wam powiedzieć że najlepsze lakiery hybrydowe na jakie trafiłam znalazłam na stronie www.makear-trojmiasto.pl Mają nie tylko świetne lakiery hybrydowe ale też inne akcesoria do paznokci takie jak żele budujące czy naklejki wodne do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HYBRYDY 11ml tylko 10zl Dziewczyny polecam darmowa rejestracje na stronie nowej marki lakierów hybrydowych.Kazda osoba która założy konto ma możliwość zakupienia lakierów w cenie 10zl za buteleczke 11ml.oferta ważna do konca stycznia lub do wyczerpania zapasow( lakiery Claresa 7ml też 10zl)Dodatkowo rejestracja upoważnia do otrzymania stałego rabatu 30%na cały asortyment firmy.Na podsumowanie założenie konta jest za darmo na zawsze,nie ma żadnych terminów zamówień oraz minimalnej kwoty zamowienia.Kupujemy kiedy chcemy i za ile chcemy.Za polecanie firma nagradza dodatkowymi rabatami.Nalezy skorzystac z mojego zaproszenia i wypełnić formularz a następnie poczekać na aktywację konta. Aby dokonać poprawnej rejestracji należy kliknąć w link i wypełnić pierwszy formularz(należy zarejestrowac się od razu lub jeśli najpierw przeglądacie stronę to znów należy kliknąć w podany link do rejestacji a nie cofać :) ) http://www.palucosmetics.com/a/909e6b9e6e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Polecam lakiery z makear bo mają fajną konsystencję, dobre krycie, długo się trzymają, nie zmieniają koloru z czasem no i mnóstwo kolorów do wyboru :) myślę, że takie argumenty wystarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również makear, duzy wybór kolorów i duza jakosc, mam tez pare neo nail, wazne by nie kupowac tych chinskich z allieexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinna_m
U mnie Makear najlepiej się sprawdza, nie zamierzam kupować innych a tym bardziej chińskich podróbek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makear rządzi z tego co widzę:) i bardzo dobrze, bo wysoka jakość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wziąc makear? w moim miescie nie ma, a słyszę wiele pochlebnych opinii, za to co tydzień jestem w Warszawie, czy tam dostanę stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są lakiery hybrydowe z eveline, też byłam zdziwiona. Ja używam Neonail. Podpasowaly mi, duży wybór kolorów, super się trzymają. Nie mam do czego się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Też Makear polecam, sa bardzo fajne, trwałe, super się rozprowadzają i nie rozlewają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze powinniście zajrzec również tutaj w poszukiwaniu dla siebie najlepszych lakierów https://modenanails.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×