Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rosemja

Tarczyca w ciąży

Polecane posty

Kobietki, sprawa wygląda tak, że jestem w 14tc i gin kazał mi zrobić rożne badania, miedzy innymi TSH (tarczyca) - norma dla cięzarówek to 0.2-4.0, a ja mam 3.8 - niby w normie, ale gin stwierdził, że to za blisko górnej granicy i kazał mi iść na konsultację do endokrynologa i tu zaczynają się schody. Po pierwsze - nie dostałam skierowania, bo do gina chodzę prywatnie, mam zamiar iść w poniedziałek do rodzinnego po skierowanie - i tu pierwsze pytanie - czy lekarz rodzinny da mi skierowanie do endokrynologa na NFZ skoro mój wynik mieści się w normie? A po drugie, nawet jak już będę miała skierowanie to w moim mieście najbliższy termin do endo. na NFZ jest na grudzień, a ja na 26.12 mam termin >.< Drugie pytanie: czy kobiety w ciąży (ewentualnie honorowi Dawcy Krwi) maja jakieś przywileje w kolejce do specjalistów? Przecież powszechnie wiadomo, że ciąża i problemy z tarczyca nie mogą iść w parze - tu chodzi o zdrowie nie jednej, a dwóch osób ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ile czeka się na endokrynologa w moim mieście na NFZ? Trzy lata. To jednen z najgorszych lekarzy do czekania. Idź prywatnie bo np ja czekam na taką wizytę około miesiąca. Albo lepiej podzwon po poradniach na NFZ i się upewnij ile się czeka na wizytę u ciebie żeby czasu nie tracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co dublujesz temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sprawdzałam wczoraj, najbliższe terminy dla przypadków mało pilnych są na grudzień, a ja na grudzień mam rozwiązanie .. Zastanawia mnie tylko czym jest przypadek pilny? Tylko z onkologii? Właśnie myślałam, ze wypowie się jakąś mamusia, której udało się wejść w ciąży do endo. bez kolejki .. jak własnie taki przypadek pilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie mogłam tamtego chwilowo znaleźć, bo założyłam go jako niezalogowana ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×