Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jangalian

sklep internetowy be wild.pl

Polecane posty

Gość rakna
Bardzo chętnie się dołączę. Od kwietnia czekam na sukienkę. Dziś napisałam maila, że żądam zwrotu pieniędzy. Kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Comacold
Dostałam dokładnie takiego samego e-maila jak użytkowniczka aaneciaap@tlen.pl. Widać wysyłają je z automatu, na odwal się. Na maile odpowiadają wybiórczo i trzeba być wrzodem na d***e żeby w ogóle raczyli odpisać. Mam screeny e-maili jakie były wysyłane, jeżeli przesyłka nie dojdzie w określonym czasie lub będą jakiekolwiek inne problemy to zrobię im dym. Pozwoliłam sobie zapisać udostępnione tu e-maile poszkodowanych, w razie czego będę się kontaktować. Na zrealizowanie mojego zamówienia wg regulaminu zostało im niecałe 2 miesiące więc trochę to potrwa. Poczekamy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści jakich mało. Mnie też totalnie ignorują, czekam na przesyłkę od marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze zajmuje się ta sprawa czy otrzymaliście zwrot pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak towaru i brak kasy. Już po terminie 59dni dawno dawno i co z tego. Nikt nie odpisuje na emaile. złodzieje i oszuści jak dla mnie! Jak ktoś odważy się podjąć tematu w sądzie chętnie się dołączę. Gosia19850@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grudniu zakupiłam 4 rzeczy , szły jak ślimaki z chin po jednej przez kilka miesięcy, jedna nie doszła do dzisiaj. Minęło prawie 7 miesięcy. Napisałam o zwrot gotówki i cisza... Nie kupujcie , lepiej zamówić samemu na ali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego. Zero kontaktu ze sklepem i zero otrzymanego towaru, a dawno jest już po czasie... Nie pozwalajmy na takie traktowanie, bo to jak przyzwolenie na oszustwo! mishell@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, halo? I jak?? Piszemy ten pozew?? Wysłałam im już 3 maile i nic... Zero odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, jak większość osób nie dostałam towaru. Pisze już 4 maila bez odpowiedzi . Strój miał dojść na wakacje a już dawno na nich byłam( zamawiałam na początku czerwca) wiec już go nie potrzebuje chce zwrot pieniędzy. Myślę ze warto by złożyć pozew grupowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za pozwem, tak jak pisałam wyżej. Ale musi być więcej osób. Na maile nie odpisują. Ja im tego nie podaruję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka111
Również się dołącze do pozwu beatka111@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dramat dramat jeszcze raz dramat. 30 czerwca zrobilam przelew, mamy 11 sierpien zero odpowiedzi mimo ze wysylalam @ chyba ze 100 razy. Nie radze nic tam kupowac do tej pory nie ma przesylki ani zadnej informacji. Ta firma to jakas porazka. Nic wiecej tam nie kupie i radze nic tam nie zamawiac. Szkoda ze nie przeczytalam opinii wczesniej, za glupote sie placi. Niby nie wielka kwota 49,90 zl, ale zawsze cos. Chcialam sukienke na lato moze dostane na zime jesli wogole dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka kupowała z tej stronki raz i podobno problemy z samą wysyłką były, bo towar ogólnie jest ok z tego co wiem. Ja też kupuje tutaj https://modile.pl/moda-damska/buty-damskie/ bo zawsze jest wszystko sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamowilam stroj kapielowy 4 maja i do tej pory nie dotarł a oni nawet na w maila nie odpisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie dołączę do pozwu, tez zero odp na emaile i nie ma paczki.... A jakie sa konsekwencje tego pozwu dla sklepu??? Czy to tylko taki pic na wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex87
Ja już złożyłam reklamację chargeback w banku, wysłałam zawiadomienie do miejskiego rzecznika konsumentów w Warszawie. Kolejne to zawiadomienie dotpay. Najlepsza opcja to złożenie przez kilka osób zawiadomienia na ten sam komisariat oszustwa internetowego, bo wtedy prokuratura tego nie umorzy, a jak zgłoszą się 2 lub 3, to cześć czołem za mała szkodliwość czynu. Ale po reakcji osób, to widzę, że wolą marudzić, że zostali oszukani niż odzyskać pieniądze i coś zrobić. Inna osoba z opineo poleciła zrobienie strony na FB, żeby się ludzie dopisywali. Ja nie posiadam FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Z
Sklep Be Wild to są oszuści. Nie wysyłają zamówionego towaru i nie odpowiadają na maile. PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prze pani
Witam również mnie oszukali i czekam od czerwca na przesyłkę . Jakiś czas temu raczyli mi odpisać że oddadzą pieniądze , podałam nr konta i czekam już miesiąc na zwrot i go coś się nie doczekam . Czy ktoś chce złożyć pozew lub działa w tym kierunku proszę o pomoc podaj adres email karo20linka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa000
witajcie, ja tez od maja czekam na przesylke i nic, zero kontaktu, napisalam juz maila z prosba o zwrot pieniedzy i zero odezwu. chce sie podlaczyc pod jakis pozew. prosze o kontakt justyna010@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitamta15
No to widzę, ze nie jestem jedyna. Pierwszy raz nie poczytałam opinii o sklepie no i wpadka. Czekam od lipca, dzisiaj wysłałam maila i okazało się, że adresat nie istnieje. Ze strony niby mail wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również czekam chętnie dołącze dsw_em@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitamta15
Słuchajcie nie wierzę, ale dostałam od nich zwrot pieniędzy za niedostarczone zamówienie :))))). Wysłałam 2 maile, pierwszy z info, że nie dostałam zamówienie a drugiego z żądaniem zwrotu pieniędzy w terminie 3 dni i podałam nr konta. I dostałam zwrot. Może nie była to duża kwota, ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Panie dzisiaj otrzymałam zwrot z tego sklepu :D trochę to trwało ale zwrócili pieniążki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolonaju
Ja tez niestety z całego serca nie polecam. Ten sklep to dnoooooooooooooooooooooooooooooooo. Czekam na towar prawie dwa m-ce. Mają człowieka gdzieś. Nie zamawiajcie nic w tym sklepie bo można stracić nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PORAŻKA . W dzisiejszych czasach czekać tyle na proste zamówienia. TRAGEDIA. Zamówiłem dla córki 2 czapki czekam i czekam i czekam... Tymczasem już jest wszystko opłacone. Rynek wcześniej czy później to zweryfikuje. Mam nadzieję że wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie uwierzycie ale wczoraj po poltoraroku od zamowienia dostałam zwrot pieniedzy na konto . Warto pisac caly czas do nich i nekac az w koncu zwroca pieniadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja zamówiłam bluzkę z tego sklepu i przyszła fakt że po 2 miesiąca ale na regulaminie pisze że do 59 dni roboczych. Jest bardzo ładna i taka jak ze zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×