Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
elenka77

,,Mieszkanie pod jednym dachem,,

Polecane posty

Witam wszystkich! Chcialabym spytac was wszystkich o wasze odczucia oraz doswiadczenia , ktore sa zwiazanie z mieszkaniem pod jednym dachem z rodzina. Moja sytuacja wyglada nastepujaco: mieszkam wraz z mezem (nie posiadamy dzieci) w domu mojej siostry i jej meza. Wszystko wyglada fajnie na pierwszy rzut oka. Zawsze bylam blisko z moja siostro i rowniez mam super kontakt ze szwagrem. Jakis czas temu moja siostra zaczela temat , ze w sumie to powinnismy w przyszlosci kupic jeden wielki dom i zamieszkac razem wraz z dziecmi. Rozumiem i cenie jej zdanie tylko jest jedno "ale". Jesli mieszkasz wraz z druga rodzina a masz troszke inny tryb zycia , inny gust co do urzadania mieszkania, inne pomysly na spedzanie czasu to czy nie jest to przeszkoda ? Oraz czy nie bedzie to stanowilo problemu w przyszlosci? Dotychczas nie wspominalam jej nigdy , ze nie lubie dywanu w salonie czy np. czasem moj maz i ja chcemy sobie lezec i ogladac tv przez caly dzien, bo to dla nas relax. Wiem , ze kocham moja siostre oraz mojego szwagra nad zycie , ale nie chce zeby takie glupoty nas poroznily w przyszlosci. Wiec moje pytanie jest takie drodzy forumowicze; Razem czy osobno?? Jak sadzicie ? Moze ktos mial podobne doswiadczenie i moze sie ze mna nim podzielic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×