Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak często pisać do dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość

Jak często mogę pisać do dziewczyny która mi się podoba? Wiem że ja jej też się podobam. Bardzo lubię ją zaczepiać i z nią pisać, ale nie chcę jej przytłaczać i osaczać, oraz boję się że straci mną zainteresowanie jeśli za dużo będę do niej pisał. Do tej pory starałem się by było po równo, raz ona mnie zaczepi, a raz ja do niej pierwszy napiszę, no może z lekką przewagą zaczepiania z mojej strony. Poradźcie jak mam się zachować, spodobała mi się i chciałbym by wynikło coś więcej z tego, już jesteśmy umówieni na spotkanie w najbliższą sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku to ty musisz inicjować kontakt, ale z wyczuciem. Jak dla mnie jeden sms dziennie a początek jest ok, do tego jakiś telefon raz na dwa , trzy dni. No i spotkania raczej weekendowe plus jakieś spotkanie w tygodniu. Dajcie sobie czas, nie spieszcie się ani ze spotkaniami ani z częstym kontaktem, seks też zostawcie sobie na później bo wtedy smakuje on o wiele lepiej. Miłość nie lubi pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie co 78 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najczęściej. Jako dziewczyna uwielbiam dostawać wszelkie wiadomości od mojego mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jasne, tylko nie lubię się narzucać. Doskonale wiem że mężczyzna może się przejeść kobiecie i wtedy jest kapa a nie miłostki :(. Bardzo chcę jej dać dużo swobody, nie ograniczać jej, pozwolić na własne życie i pasje, no i żeby każda rozmowa ze mną była emocjonująca, a nie monotonia i narzucanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak naczesciej? chyba jaja sobie robisz, na pcozatku trzeba ostrożnie żeby tej drugiej osoby nie wystraszyć. Nie chciałabym żeby dopiero co poznany facet wysyłał ciagle do mnie smsy. Wolę poznawać się powoli, zatęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A nie czujesz się osaczona? Bardzo się boję że jej się znudzę, lub przestanie traktować mnie poważnie gdy zobaczy moje zaangażowanie i że mi zależy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze musisz jej tez pokazać ze ci zależy, ale rob to z wyczuciem żeby jej nie wystraszyć. Codziennie jakiś miły sms będzie ok. A wy spotaliscie się już czy to dopiero ma być pierwsza randka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Spotkaliśmy się, studiujemy razem, staram się jej dawać wyraźne znaki że jej się podobam i nie chcę być tylko jej kolegą- flirtowanie, dwuznaczności, no i to zaproszenie na wspólne wyjście :). Wiem że we wszystkim należy zachować umiar i dlatego tak się cykam że przesadzę z przymilaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz ale ona tez musi czuć ze ci zależy wiec nie przeginaj w druga stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy to dziwne jeśli gadając głównie przez fb, ja wchodzę i oboje jesteśmy dostępni ale chwilę czekam, albo na to by ona do mnie napisała, albo po to by napisać do niej po dłuższej chwili żeby nie zawracać jej głowy cały czas moją osobą? Chciałbym to dobrze rozegrać żeby coś fajnego się urodziło z tego w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpuść sobie rozmowy przez fb, masz jej numer? to dzown albo pisz sms. Ja czekam na inicjatywę faceta , nie mam zamiaru latać za facetem. Owszem czasem sama tez się odezwę ale tak naprawdę na pcozatku to facet musi zabiegac o kobietę i pokazać ze mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To że to ja mam się odzywać to wiem, ale jak wyczuć jaka ilość jest dobra tak by jej się nie znudzić i jej nie przytłoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak naczesciej? chyba jaja sobie robisz, na pcozatku trzeba ostrożnie żeby tej drugiej osoby nie wystraszyć. Nie chciałabym żeby dopiero co poznany facet wysyłał ciagle do mnie smsy. Wolę poznawać się powoli, zatęsknić. x Chyba ty sobie robisz. JA TAK LUBIĘ i nikomu nic do tego. Trzeba to umrzeć i płacić podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda autorze jest taka że jak ty tez jej wpadłeś w oko to co byś nie zrobił to ona będzie skakać z radości. także przestan czytać poradniki i pytać ludzi na kafe , tylko działaj. Tylko moim zdaniem lepiej jak wszytsko dzieje się powoli bo inaczej można pomylić pożądanie z zakochaniem, co szybko się zapala to szybko gasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jeśli to ja zawsze będę ją zaczepiał, ale z umiarem i bez zawracania jej głowy cały czas, to wszystko powinno być okej, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, masz działać , zdobywać ją , musisz pokazać ze ci zależy. Jak się nie będziesz odzywał to dla niej informacja ze ci nie zależy. Jeśli wpadłeś jej w oko to wierz mi ze ona chodzi non stop z telefonem i zerka na niego z ustęsknieniem w oczekiwaniu na jakiegoś smsa od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to czy jej wpadłeś w oko czy nie łatwo rozpoznać. Jeśli odpisuje ci szybko a nie po godzinie, jeśli flirtuje z toba w smsach, jeśli zgadza się na spotkania to wystarczy abyś wiedział że ona jest toba zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz mam cie dosc :-) do nancy napisze z toba juz skonczylem wiec daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dziękuję Ci, trochę mi namieszało w głowie to że mężczyzna ma być tajemnicą dla kobiety, że nie ma wykładać wszystkich kart od razu na stół i domysłami ze strony kobiety ma wzbudzić u niej atrakcyjność. Dlatego tak nie chciałem pisać do niej bez przerwy, choć bałem się też, że pomyśli że jest dla mnie tylko zabawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądź natrętem, ale odzywaj się codziennie. Jakiś miły sms w ciągu dnia sprawi ze ona będzie wiedziała ze o niej myślisz. Ale nie zasypuj jej smsami, lepiej jeden czy dwa żeby też mogła zatęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postępujesz do tej pory bardzo dobrze i tak trzymaj. Nie pisz zawsze pierwszy, nie rzucaj się też pierwszy do pisania na facebooku. Dziewczyna też musi poczuć, że nie jesteś na jej skinienie, że też musi się postarać. Wszystko jest na razie okej z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh nie wiem czy mnie nie zlinczujesz, bo jednak się dziś przełamałem i napisałem, ale dobrym znakiem jest to że powiedziała mi sama z siebie że się za mną stęskniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziewczyna też musi poczuć, że nie jesteś na jej skinienie, że też musi się postarać." większej bzdury nie słyszałam, gdybym miała się starać o względy faceta to odpusciłabym sobie takiego delikwenta. To facet ma się starać i ma pokazac że mu zależy. Gdzie wy czytacie takie bzdury ze facet ma być niedostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mi wylizesz d**e na pierwszym spotkaniu bede walczyl ok? A potem nasram na ciebie i zostawie jak smiecia z ulicy ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większej bzdury nie słyszałam, gdybym miała się starać o względy faceta to odpusciłabym sobie takiego delikwenta. To facet ma się starać i ma pokazac że mu zależy. Gdzie wy czytacie takie bzdury ze facet ma być niedostępny? x Kolejny przykład klinicznej, nieuleczalnej księżniczki z przerośniętym ego. Omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać kilka razy w tygodniu. Codziennie też nie jest zły pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na rok to można złożyć życzenia koleżance w urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×