Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obrażona siostra

Polecane posty

Gość gość

Co mam zrobić żeby znowu zaczęła się do mnie odzywać. Dwa miesiące temu miała ślub. Mówiłam jej że mnie nie będzie podałam nawet powód. Oczywiście ona stwierdziła że jak to i ze mam być i koniec. Mnie nie było bo naprawdę nie mogłam. 2 godziny przed ślubem dzwoni do mnie dlaczego mnie jeszcze nie ma. Gdy jej powiedziałam o tym płakała i powiedziała że nie mam siostry. Do tej pory nie odbiera ode mnie telefonów. Nie wiem co mam zrobić próbowałam już wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co może byc ważniejszego niż ślub siostry, o którym wiedziałas pewnie co najmniej z rok wcześniej? ja tez bym nie potrzebowała kontaktów z kims takim ja ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie się twojej siostrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie wiedzieć co to za powód zabieg stopy miałam przy ścięgnie dużą narosl ktora mi bardzo przeszkadzała i nie mogłam dłużej czekać bo dalej rosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przegielas. Tak sie nie robi. Tez sie nie dziwie twojej siostrze. Widocznie twojego powody to byly takie z d u p y skoro siostra nie miała wyrozumialosci i dalej usilnie namawiala cie na udział w uroczystości. Gdybys faktycznie miala mega wazny powód to kazda siostra by to zrozumiala. Siostra ma racje -olalas ja totalnie i ona nie ma juz siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co miałam przestać chodzić przez to że ona chciała mnie na ślubie na zabieg czekałam ponad 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałas zabieg akurat w dniu jej ślubu? no bez jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja na to poradze taki termin ja mieszkam daleko od domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ślubie wiedziałaś wcześniej, o zabiegu też, nie wierzę, że nie dało się go przełożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można było za za jakieś 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz po prostu głupią siostre, nie masz czego zalować, jak dla mnie to egoistka. Ja mam brata w anglii,akurat noga mu się powinęła i nie miał pracy przez jakis czas, więc i kasy, i na mój slub nie przyjechał ani on, ani jego zona i corka. I nie mialam pretensji, bo to logiczne ze nie mieli na podroz. A twoja siostra głupia bo nie rozumiała że tu chodzi o twoje zdrowie. Dlaczego wasi rodzice jej nie wytlumaczyli i cie nie bronili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jest to trochę egoistyczne że tak się zachowuję ale to moja siostra i ją kocham przykro mi strasznie że się tak zachowuje. Mama próbowała jej to powiedzieć ale nie dała sobie nic wytłumaczyć. Nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura kompletna. Jeśli ślub był w kościele, to odbywał się w sobotę po południu. Zabieg usunięcia narośli (haluks?) najprawdopodobniej nie był dokładnie w tym samym czasie przeprowadzany, bo w soboty po południu tego nie robią. Mogłaś z nogą w szynie kramera, zamiast w bucie iść przynajmniej do kościoła. Olałaś temat i twoja siostra to właśnie zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj brat nie byl na moim slubie. Po prostu nie mogl, chocby ze skory wyszedl i stanal obok. Sa rozne sytuacje w zyciu. Z bratem i jego nieobecnoscia na moim slubie nie mialam zadnego problemu. Bylo nam obojgu przykro, ale coz, zycie i koniec. Swietowalismy razem slub jakis czas po uroczystosci w malym gronie, z moim bratem, i wszyscy byli zadowoleni. Na slubie jednej z moich kolezanek nie bylo jego ojca i do oltarza prowadzil ja jej brat. Ojciec nie mogl przyjechac, bo mial operacje. Kolezanka przyjela do wiadomosci to, ze ojca nie bedzie i nie narzekala, ze go nie ma ani nie przestala sie do niego odzywac. Sama mam problem z kolanem i jesli mialabym miec operacje czy tam zabieg, dzieki ktoremu pozbylabym sie problemu i bolu, to nie przekladalabym daty i nie czekala kolejne 4 miesiace, po odczekaniu juz przedtem 6 miesiecy. Mozecie sobie myslec o mnie co chcecie, ale jesli ktos ma problemy ze zdrowiem takie, ze nie moze normalnie funkcjonowac, to niestety, ale zdrowie jest wazniejsze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawosci autorko: jaki to byl zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.24 poród i zabieg to całkiem dwie różne sprawy, zabieg masz zaplanowany, a porodu do końca nigdy nie przewidzisz. nie dziwie się jej siostrze, mogła chociaż tylko na ślub przyjechać. TO JEST SIOSTRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zabiegu ludzie tez moga czuc sie tak sobie. Wszystko zalezy od osoby i jaki to byl zabieg (dlatego pytam z ciekawosci). Jesli cos niezbyt inwazyjnego to fakt, autorka mogla przyjechac chocby dla formalnosci, posiedziec w kosciele i tyle. Wystarczyloby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.38 otóż to a druga sprawa, na tak ważny dzień jak ślub siostry mogła przełożyć zabieg, w końcu ślub siostry to nie byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze ja mieszkam w Bydgoszczy a moja rodzina w Bytomiu to ciekawe w jaki sposób miałam tam dotrzeć w ciągu 2 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj trochę może jej się odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×