Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaki2

projekt "Rzetelne Biuro Usług Płatniczych"

Polecane posty

Gość kaaki2

Co myślicie o projekcie "Rzetelne Biuro Usług Płatniczych" ? Niedawno przeczytałam regulamin na oficjalnej stronie i zobaczyłam,że przeprowadzają szkolenia dla firm w celu weryfikacji świadczonych usług na rynku w i podnoszenie jakości branży finansowej . Może ktoś wyjaśnić o co w tym chodzi i czy ktoś bierze w tym udział? Mam niewielką firmę i niestety małe doświadczenie w tej dziedzinie, a zastanawiam się nad tym projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, te szkolenia o których mówisz są po to ,żeby poprawić jakość działalności Twojej firmy na rynku ,a bezpłatne porady ekspertów pomogą Ci m.in w lepszym zrozumieniu klienta,wdrożą Cię w projekt szkoleń no i zweryfikują na jakim poziomie Twoja firma świadczy usługi. Mój znajomy bierze właśnie udział w tym projekcie i mówił mi ,że szkolenia są potrzebne,żeby na przyszłość uniknąć jakichś nieprzyjemności przy kontrolach. Ogólnie bardzo fajny pomysł, a ceny nie są wygórowane. Na stronie http://rzetelnefinanse.pl/ możesz pobrać plik z formularzem zgłoszeniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaki2
a te porady są zupełnie darmowe? i co się dzieje po ukończeniu takiego szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz213
Tak, a dokładnie audytor udziela porad w kwestiach usługi i wdraża Cię w cały projekt. http://www.karierawfinansach.pl/w-branzy/artykul/audytor-wewnetrzny-opis-stanowiska-zakres-obowiazkow-wynagrodzenie tam masz wypisany zakres obowiązków audytora W cenię szkolenia masz do dyspozycji doradcę osobistego ,który już na potrzeby Twojej firmy opracowuje plan promocji.(analizy,strategie,statystyki) Po ukończeniu otrzymujesz certyfikat , który daje firmie dużo możliwości w pozyskiwaniu nowych klientów i rozmowach biznesowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GozDZIK44
Ja słyszałem ze takie szkolenia powinny być już obowiązkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaki2
Dobrze, dziękuję za wyjaśnienie :-) Składam właśnie wniosek a w razie jeśli bym czegoś nie wiedziała to ewentualnie napiszę tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek21
Ja mogę dodać, że nowy projekt agencji Amola pomogła wdrożyć moją firmę w najnowsze technologie realizacji płatności bezgotówkowych, a także ustalić odpowiedni plan promocji firmy. Ja jestem osobiście zadowolony z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz2
Bardzo przydatne szkolenia, które przysłużyły się mojej firmie. No i wydatek na ich projekt był stosunkowo mały, a rezultaty jak najbardziej zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×