Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego sprawdzenie się w łóżku przed ślubem jest takie ważne?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś XX Dosadnie napisane, ale coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już jest. Na żonę musi być najbardziej zajebista laska z którą ci dobrze. Bo chujowo być z jakąś dupą która nie jara się seksem z tobą. Z moją żoną jeszcze nie skończyliśmy jeść a ta już była nabita na mojego fiuta. W tym czasie zadzwoniła ex i pyta się co u ciebie hahahaha nuda haha. Wiem głupie, ale mam prawo tak pisać bo jestem szczęśliwy i mi odbija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalony seks przed ślubem to gwarancja udanego małżeństwa nie potwierdzaja tego naukowcy tylko modlitwa daje 100% na udane małzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest ważne ani potrzebne , to diabeł wymyślił . A ludzie lubią powtarzać złe rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z babami jest tak ze jak ja dobrze posuwasz to nie musisz jej traktowac jak czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to nie kwestia tego czy to przed czy po slubie ale ludzie ze soba nie rozmawiaja a kobiety nie uzywaja nawet odrobiny mozgu przy podejmowaniu decyzji o seksie. Potem mamy samotne matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff

autor pytania ma rację, no ale dla większości ludzi związek sprowadza się tylko do ruchania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

po co podnosicie stare topy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Ja przed slubem trzech sprawdzalam ale zaden z nich o sobie nic nie wiedzial i wybralam najlepswzego a z nim jeszcze bez slubu sie piepszylam i dopiero go poslubilam,i jestem mu wierna  bo takiego drugiego juz nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×