Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PYTANIE do mam dzieci chodzacych do przedszkola

Polecane posty

Gość gość

Głównie do pracujących. Jak pracujecie od 8 to: O której wstajecie rano O ktorej wyjeżdżacie z domu o której dziecko zostawiacie w przedszkolu?? Zasnawiam sie nad przedszkolem prywatnym bo co się wyrabia w państwowym do którego sie dostała moja to kpina. Tylko czy nie jest za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym przypadku jest tak, że dzieci zawozi rano mąz, a odbieram je po południu ja, żeby kazde z nas było w pracy 8 godzin, a dzieci nie siedziały za długo w przedszkolu. Przykładowo: wstajemy z męzem po 6tej, ja wyjeżdżam z domu 7:15, on budzi i ubiera dzieci i wyjezdżają ok 7:30, dzieciaki są w przedszkolu na ok 8mą, siedzą do ok 16tej (jak są jakieś mega korki, to do pół h dłużej), odbieram je ja. W sumie 8 godzin w przedszkolu spędzają. Minus tego rozwiązania jets taki, że musimy utrzymywać 2 samochody i 4 foteliki;) Mamy ok 7-8 km z domu do przedszkola i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję od 9 do 17. O 15 syna odbiera moja mama. Ja zabieram go potem od niej. Wstaję 7:30 robię kawę, budzę syna, ubieram go, włączam bajki i idę do łazienki ubrać siebie i zrobić makijaż. Na 8:20 muszę być w przedszkolu. 8:05 wsiadam na rower i jadę. Z domu wychodzę o 8 rano. W przedszkolu nic się nie wyprawia jestem bardzo zadowolona z przedszkola państwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaję o 6, wyjeżdżamy 7.20. Dziecko o 14 zabiera mąż albo teściowa (jest u nich albo do 16 albo do 18 zależy jak pracujemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawoe żadne dziecko nie siedzi w przedszkolu od 7.30 do 16.30?. Niestety ja i mąż będziemy pracować 8-16. Odwozic dziecko musimy ok 7.30. Odbierać jedno z nas 16.30. W państwowym u mnie na wsi- co mi się nie podoba. Dziecko ma większość zabawy dowolnej czyli panie siedzą na dupach i pija kawke a dzieci samopas biegają. Nie ma leżakowania a corka jest z października 2013. Codziennie 2-3 h w dzień spi mimo ze spi 21-8. Dzieci po obiedzie leżą na dywanie 30 minut w ramach odpoczynku i gapia się w tv bo panie sprzataczki myja podłogę wtedy obok. O 13 do 16 wszystkie grupy 3-4-5 latków laczy sie w jednej sali-30 osób jakies bo w salach obok juz sie sprząta bo panie nie zastana oczywiście 30-45minut po pracy sprzątnąć. Przedszkole jest czynne do 16 z naciskiem na 15.30 bo tak. Co więcej nie podobają mi się ubikacje. Sa dwa sedesy na 3 grupy po 20pare osób. Stare wielkie kible z brązowymi deskami obsikana podloga nawet nakladek nie ma. Pomijając ciemność jaka panuje w wc i jedna stara zarowe nad zlewem. Moja dziecko zwyczajnie sie bało wejść do toalety. Pomijam juz małe sale. No to tyle co mi się w państwowym na wsi niw podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka. Jeszcze nie podoba mi się plac zabaw wspólny z podstawówka i gimnazjum. Tzn nie wydzielona czesc. Moje dziecko chce na huśtawkę a dwie krowy 14letnie zajmują pól godziny bluzgajac sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z podobnych powodów dalam do prywatnego a nie do publicznej przechowalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam o 8, maz o 10. on zaprowadza corke do przedszkola na 9, ja ja odbieram o 15:30 Wstaje 6:30 szykuje sie, maz jeszcze spi. Dziecko jak wstanie wczesniej to zjemy razem sniadanie, ale czesto jak wychodze to jeszcze spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że jak się pracuje od 8 to trzeba czasami wstać koło 6, zeby na spokojnie się ogarnać i wszystko przygotować. Z domu wychodzimy tak 7:15, żeby dziecko na spokojnie odprowadzić do http://przedszkole-promyk.pl/, które jest niedaleko naszego mieszkania i jeszcze stamtąd na spokojnie dojechać do pracy. Córa je śniadanie w przedszkolu, więc rano tylko musi się ubrać i od razu wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×