Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Właśnie Lucy raport poprosimy. Malamii jak stymulacja? Milita zgladasz czasem? Chłopiec czy dziewczynka? Basik jak sie czujesz? Eversea czytasz nas jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden czarny rynek. Usiadłam, policzyłam, pomyślałam i już wiem. Na początku naszych działań dr podał cenę, ja taką kwotę zorganizowałam. Myślałam, że w niej będzie się zawierało wszystko, łącznie z badaniami, lekami i wizytami. To była cena tylko procedury, stąd różnica. Wszystko w temacie. Mamy trzy zarodki dobre, jeden słabszy i raczej nic więcej się nie wykluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 elegancki wynik :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania zycze Ci abys jak najszybciej mogla wrocic do kliniki po swoje malenstwa. Szkoda ze sie przesunelo w czasie ale wierze ze wkroctce obwiescisz nam dobre wiesci. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kciuki :) Udało mi się dopożyczyć brakującą kwotę. Jutro transfer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to wspaniale, trzymam mocno kciuki (u nas tez była piękna czwóreczka), jutro myślami będę z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniala wiadomosc Ania! Kciuki zacisniete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 :D cudownie ! Ile bierzesz zarodków? O której zaciskać kciuki ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - mimo, że było pod górę to czytam dobre wieści od Ciebie i chcę ich więcej! Piękny wynik odnośnie zarodków! Niezmiernie mocno zaciskam jutro od rana kciuki! W końcu będzie dobrze :) Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to wspaniałe! Juz jutro będziesz miała kropka przy sobie. Zaciskam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morela15
Ania trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Aniu trzymam kciuki za udany transfer! Ciesze się ze mimo pewnych przeciwności dążycie do celu! Oby tak dalej, a 4 zarodki to super wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ty już zapewne w dwupaku trzymam mocno kciuki. A ja dziś miałam sen piękny sen, jestem przekonana że poczułam w nim dokładnie to co wy poczulyscie przykadając swoje maleństwa do piersi. Śniło mi się że mam na rękach swoje upragnione dziecko i przykładam je do piersi a ono pięknie łapie brodawke i zaczyna pięknie ssać, boże co ja poczułam w tym śnie to nie da się opisać, to było takie piękne uczucie, szkoda że to tylko sen. Słyszalyście że w tym tyg mają debatowac w sejmie nad ustawą ograniczające ivf tzn ograniczenie ma dotyczyć zapłodnienia jednej komórki jajowej i całkowity zakaz mrozenia zarodków. Średniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Kinia piękny sen :) * Ja już po. Niestety mamy tylko 2 mrozaki, ta słabsza komórka nie dotrwala do blastki :( Dziewczyny które brały magnez po transferze? Jaki i ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zaciskam kciuki aż do pozytywnej bety :-) ja nie pomogę w sprawie leków po, bo u mnie trochę inna historia. Ale myślę, że dziewczyny napiszą co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - Kochana wielkie kciuki za betę!!! Kiedy testujesz? Ja brałam MagneB6 i zgodnie z ulotką. x Kkinia - Kochana życzę Ci aby Twój sen spełnił się jak najszybciej.. Bo to, że się spełni to jestem pewna! x Czy orientujecie się jakie badania hormonalne trzeba zrobić zanim podejdzie się do crio, po dłuższej przerwie? Znajoma mnie pyta, bo chce na pierwszą wizytę iść od razu z kompletem badań, żeby zaoszczędzić i pieniądze, i czas ;) x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 glowa do góry!! Ja tak jak Julia magneb6 i takie dawkowanie a potem Aspargin. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź w sprawie magnezu i za kciuki :) Beta po 12 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602- ja brałam I nadal biorę chela mag b6, poza tym prolutex w zastrzykach. Wierze, że za 12 dni bedziemy sie cieszyć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 1602 powodzenia A u mnie dziewczyny tragedia, robiłam test nifty po poprzednim niepowodzeniu i niestety moje dziecko chyba będzie mieć zespół Turnera. W środę jadę na badania prenatalne do Warszawy do dr Roszkowskiego. Jestem załamana. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzx
Ania1602- trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela spokojnie, z tymi zespołami i badaniami to wiadomo jak jest. Wiem łatwo sie mówi, bo sama panikowałam ..ale ile bylo juz takich różnych sytuacji i dzieciaczki rodzily sie zdrowe. Daj znac po badaniach , który to Tc ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1986_86
Nela :-( Bardzo mi przykro, ze czekacie na wyniki kolejnych badan.. Wspieram Cie myślami, sama przechodziłam 2 tyg temu przez dramat niepewności. Wierze, ze i u Ciebie wszystko okaże sie koszmarna pomyłka! Bardzo mocno ściskam !!! Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×