Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rosemja

Szkoła rodzenia

Polecane posty

Szkoła rodzenia. Co o tym myślicie? Chodziłyście, a może jesteście w ciąży i macie zamiar chodzić? Ja jestem obecnie w 15tc, to nasze pierwsze dziecko i nigdy tez nie mieliśmy (a szczególnie mój mąż) większego kontaktu z noworodkiem i chciałabym bliżej rozwiązania się zapisać. U mnie przy szpitalu funkcjonuje bezpłatna szkółka - 8 zajęć po 2h każda, dwa razy w tygodniu - czyli łącznie miesiąc. Ale martwi mnie to, że mój mąż pracuje w czterobrygadówce i nie zawsze będzie mógł ze mną pójść. Mogę chodzić sama na poniektóre zajęcia? Jak one wyglądają? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synjasiu
Ja chodzilam i polecam. Spotkan było 10 po dwie godziny i byla godzina teoretyczna i godzina praktyczna. Chlopak byl ze mna na 5 zajeciach, wiec nie masz czym sie przejmowac :P Ogolnie uczyli nas jak wyglada porod i kiedy dochodzi do cc, mielismy wycieczke na porodowke, uczyli jak przewijac, myc i karmin noworodka, jak to pierwsze dziecko to przydatne, przy kolejnych ciazach raczej sie nie zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź :) A kiedy do takiej szkoły się zapisać, trzeba wcześniej zarezerwować sobie miejsce? Czy wystarczy jak w ok 25 tygodniu odezwę się, że jesteśmy chętni na zajęcia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie trzeba się wcześniej zapisać, zadzwoń i zapytaj...ale zapisz się najlepiej na termin po 30 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, pisze pracę magisterską o szkole rodzenia, proszę Was drogie koleżanki o wypełnienie ankiety (nawet jeśli nie chodziłyście na takie zajęcia) usmiech.gif http://www.survio.com/survey/d/B9N9Q5U5H8Y6B2 L4I Będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypełniłam, ale trzeba skopiować i usunąć spację. Brak mi pytania czy szkoła coś dała, czy było warto. Bo u mnie oprócz znajomości miała ona także negatywne aspekty. Dopiero po zajęciach, na których była mowa o cięciach,krwi, pocie, łzach, kleszczach ;) zaczęłam się bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×