Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dolny Śląsk, gdzie warto pojechać?

Polecane posty

Gość gość

Chcemy z przyjaciolmi spedzic kilka dni na Dolnym Sląsku- jakie miasto polecacie? Tak zeby mozna bylo odpoczac, troche pozwiedzac, pochodzic po górach :) mile widziane propozycje tanich hotelow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym sie wybrala w te okolice.Ale jakas spokojna miejscowosc, bez masy turystow. Jak ksztaltuja sie ceny w hotelach, ktos wie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Świeradów Zdrój? Nocowałam tam w domu wypoczynkowym Kaja ( www.kaja.pl) przyjemnie, miło, czysto. ceny tez calkiem fajne, zwlaszcza ze lokalizacja jest rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na strony urzędu Marszałkowskiego. Może stawy Milickie? Albo Karpacz, swieradów, kotlina Kłodzka, nawet nie da się tych miejsc wyliczyć. A Wrocław?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki, zajrze na strone urzedu :) a ten osrodek kaja tez wyglada fajnie, chyba mam w czym wybierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeradow i osrodek Kaja to dobre polaczenie ;) sama polecam, bo bylam tam kilka razy. naprawde nie wykosztujesz sie na ten hotel, a milo spedzisz czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny sa rozne rozniaste- turystow masa, wiec hotele sa przepełnione. a turysci za wolny pokoj potrafia sporo wybulic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo podobało się w Karpaczu. Bardzo fajne miejsce, a teraz pogoda na wędrówki idealna. Sama chętnie ponownie pojechałabym do Karpacza. Jak szukasz noclegów w Karpaczu to wejdź na http://otonoc.pl/noclegi-Karpacz bardzo fajna strona z dużą ilością obiektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelaX
Karpacz jest bardzo przyjemny, my akurat mieliśmy zarezerwowaną kwaterę na Bookaparcie na weekend. I było naprawdę bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×