Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wojteki

Co na pchły u psa ???

Polecane posty

Gość wojteki

Słuchajcie Mój pies ma pchły - MNÓSTWO. Co robić, kupic ten fiprex który reklamują ?! Wiele osób go poleca Co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza i tańsza jest obroża na pchły. ja kupiłem za 7 zł na giełdzie obrożę przeciw kleszczom i pchłom marki pess i mój pies tylko parę kleszczy złapał przez cały sezon. działa spokojnie przez pół roku podczas gdy krople działają tylko przez 4 tygodnie i znowu trzeba zakraplać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
po pierwsze, to musisz usunąć inwazję pcheł środki typu obroża czy krople nie pomogą one są po to, żeby na CZYSTEGO psa pchły nie właziły do wytepienia inwazji pcheł potrzeba trochę wysiłku, więcej, niż założenie obroży trzeba psa wykąpac w specjalnym szamponie-trute - bardzo dokładnie wg instrukcji wykąpać, wysuszyć, wyczesać z trupów pchlich i dopiero zakroplić na kark i to odpowiednią dawkę, na dużego i kudłatego psa więcej, na małego i łysego - odpowiednio mniej, wg przepisu na preparacie do tego obroża nie zaszkodzi jak tak zrobisz, to pchel nie będzie no i oczywiście pozbyć się pchel z legowiska, budy czy gdzie pies przebywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczwiście tak jak pisze ci ewa będzie szybciej. ale samo założenie obroży też załatwi sprawę tylko że pies i ty dłużej się będziecie z robactwem męczyć. no ale szampony i kąpanie/czesanie psa to i wydatki i praca na którą nie każdy ma ochotę. to już zależy od tego jak ty traktujesz psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo trzeba kupić porządną obrożą , która jest zarejestrowana jako lek weterynaryjny typu kiltix, albo foresto nie jakieś g****a typu pess, max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sranie w banie. pess którą kupiłem świetnie działa i nie widzę najmniejszego powodu żeby wywalać 100 zł na jakieś foresto gdy mogę mieć skutecznie działającą pess za 7 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak świetnie działa, że ,, pies tylko kilka kleszczy załapał" no chyba działa cena dobrze na twoją psychikę, bo psa nie chroni na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w takim razie fiprex też "nie chroni". bo obrozy używam dopiero pierwszy rok, wcześniej go zakraplałem fiprexem i łapał więcej kleszczy niż teraz. ciekawe ile ci płacą za próby wmawiania nam że jakaś foresto za 100 ochroni psa w 100 proc. jeżeli tak to ja chętnie taką obrożę kupię ale jak mój pies złapie kleszcza to przyjdę do ciebie po zwrot kosztów obroży i ewentualnie leczenia gdyby się czymś od niego zaraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jesteś taka głupia że sama kupujesz te bayery za kilkadziesiąt zł i próbujesz się oszukiwać że to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie daje 100% gwaracji ale już powyżej 90% to coś( jak to w przypadku leków) lepsze to niż pasek gumowy za 10 zł nasączony zwykłym zapachowym olejkiem ja od 3 lat kupuję i nie widziałam, ani kleszcza ani pchły u psa wcale to nie jest ogromny wydatek, bo w sklepach int można kupić skuteczne obroże już od 50 zł tym bardziej , że zabezpieczenie jest na 8-9 miesięcy-praktycznie na cały sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli głupi dla ciebie jest ktoś kto czuje się odpowiedzialny za zwierzę i stara się chronic jego zdrowie to pewnie tak jest zasada jest prosta nie stać cię to nie męcz zwierzaka sobie też kupujesz suplementy zamiast leków, bo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniej to by miał jakby pies zachorował od tych kleszczy Chociaż z takim pajacem to nic nie wiadomo, bo pewnie leczenie by się nie opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jeśli głupi dla ciebie jest ktoś kto czuje się odpowiedzialny za zwierzę i stara się chronic jego zdrowie to pewnie tak jest" x nie, ja chronię mojego psa. dlatego wcześniej go zakraplałem a teraz założyłem mu obrożę. głupia jesteś ty bo dajesz się złapać na marketing jakichś "bayerów" i płacisz 10 razy tyle ile wart jest produkt który stosujesz. nie pasuje ci "gumowy pasek nasączony substancją zapachową (to nie jest żadna "substancja zapachowa" tylko trucizna) i łudzisz się ja skończona idiotka że pasek który ty kupujesz (obojętnie z czego zrobiony) nasączony jest jakimś cudownym specyfikiem podczas gdy jest nasączony pewnie tym samym albo czymś bardzo podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że dzięki temu jej pies kleszcza nie miał, a twój kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam foresto... Beznadzieja. Kawałek gumy, która nic nie daje. Słyszłam, że u niektóych psów powoduje biegunkę To prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, kup fiprex. To bardzo dobry preparat ja mieszkam niedaleko lasu i jak zakrople mojemu owczarkowimam spokoj i z kleszczami i z pchłami, pośród dostępnych na rybku preparatów naprwde jest najlepszy a juz wypróbowałem tyle... i tyle kasy straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aryan
Przez pewien czas nasz wilczur nosił obrożę przeciwpchelną. Ale bardziej polecam krople, są skuteczniejsze i dłużej działają. Te, które aplikuję swojemu psu chronią również od kleszczy. Dobra seria preparatów frontlinecombo.pl/Pages/Informacja-o-leku.aspx. Spray też raz nabyłem aby spryskać mieszkanie i legowisko Arona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Ja pamiętam jak moja suczka miała pchły to pół roku walczyliśmy :( Przede wszystkim to musisz pamiętać iż te paskudne stworzonka znajdują się również na poslaniu psa, które powinno być wyprane po tym jak czymkolwiek popsikasz psa, poza tym porządna kąpiel, istnieje wiele spray"i dla psów i pudrów, ale u nas najlepiej sprawdził się taki dokrwienny płyn, który nie tylko zabijał pchły, ale również przed nimi chronił, wchłaniał się do układu krwionośnego i atakował od środka, frontline, chyba tak się pisze, dosyć drogi, ale najbardziej skuteczny ze wszystkich jakie próbowałam, a i oczywiście też unikaj zwierząt, które mogą mieć pchły, często też pchły zostają gdzieś na podłodze i potem z powrotem wskakują na psa, także starannie odkaź całe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
ja kupuje mu środek przeciw psom, zamawiam na apetete niestety nie pamietam nazwy ale bez problemów można go znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ża3a
Drosearogue, ja używałam frontline. I u mnie nie działał, a mój pies chodził mega ospały. Jedyne co zadziałało na Majkela to fiprex, i przede wszytskim cena ma mniejszą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caliczenka
Nie słyszałam nigdy o leku fiprex. Ale znam bardzo dobry lek o nazwie Nexgard Spectra w tabletkach. Miałam ciężki przypadek z psem i z tymi pchłami ale nexgard doskonale załatwił sprawę z tymi pasożytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grator
na kleszcze i pchły są bardzo dobre tabletki nexgard spectra. Od kiedy je stosuje na moim psie to nie mam żadnych problemów z pchłami i kleszczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopen
Tabletki Nexgard są chyba najskuteczniejsze ze wszystkich preparatów. Szczerze polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonek
Tabletki Nexgard są najlepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bąkojad czerwonodzioby do nabycia w dobrych sklepach zoologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co samemu kombinować, iść do weterynarza, niech doradzi. Jak coś to ja mam dobrego weterynarza w Suwałkach – Agro Wet przy Bakałarzewskiej http://agrowet.com.pl/ ja co prawda mam kota i nie ma on problemu z pchłami, ale wiem jaka to uciążliwa sprawa bo miałam psa jako dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie widziałam ngdzie reklamy fiprexu, ale dostałam od koleżanki jak byliśmy z psem na wakacjach na wsi i powiedziała, że tam bez tego ani rusz, bo ich psy codziennie miały pchły zanim zaczęli je zakrapiać. myśmy wypróbowali i super, bo nic nasz nie złapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiprex jest w porządku, naszego Moksa nie uczula, nie przynosi piesek też żadnych pcheł odkąd go kropimy więc bym w to szła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pchełki czepiają się strasznie często jak masz kurz w domu albo roztocza albo coś takiego, więc pilnuj czystości i zakrop fiprexem sierść, będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiprex jest bardzo w porządku i wcale nie musisz go ani dużo ani często używać. wystarczy raz na 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×