Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie jestem zwolenniczką wczesnych ciąż, ale kurczę, 40tka to już stara baba jest

Polecane posty

Gość gość
gość dziś ale Rozenek jest przed 50-tką! nie przed 40! ma 47 lat, a podaje wiek o 9 lat mniej, rocznik 69 :D oświeciłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:28 po pierwsze to nie wpadka a świadoma decyzja. Z MĘŻEM. po drugie, mam 25 lat, od razu dostałam dobrą pracę po studiach (po farmacji, zarabiam około 5000 na rękę :) i 80% z tego będę dostawać na macierzyńskim), potem mam gdzie wracać :) Poza tym mam od chrzestnej mieszkanie w dużym mieście, wartość jakieś 400 000 zł :) Więc wiesz, ja mam 25 lat a i tak więcej osiągnęłam niż nieudacznicy niektórzy, co musieli tyrać do 40tki by mieć 1500 na dziecko nie udało Ci się wróżonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:31 jakie masz na to dowody? znany polski dziennik publikował kopię jej dowodu osobistego i wychozi że jest jednak przed 40tką a ty ufASZ jakimś plotkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wygląda na 50-55. Przy takiej forsie powinna wyglądać na 10 mniej, tyle jest teraz możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie kafe zacina sie nie moge dodac komentarza.. zgadzam sie z osobami powyzej - bylo pisane że 40tka to jeszcze młoda dziewczyna. dawno sie tak nie usmialam popieram niestety sposob myslenia autorki 40letnie pierworodki chyba sie jendak spoznily na pewne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:31 stare baby 40letnie i 50cio i tak ci beda mowic ze zmyslasz :D a zal im doope sciska bo nie dosc ze jestes mloda, bardziej zaradna i farciara, oraz wyksztalcona niz one, wiecej zarabiasz i o zgrozo masz juz ustabilizowane zycie prywatne t beda ci teraz wyjezdzaly ze to wpadka itd. i beda mowily ze one takie piekne ahaha no juz to widze. czterziesta to cztierdziestka nie ma co sie oszukiwac ze bedzie jak 20 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14.31 ha ha ha ha pomarzyc zawsze mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zależy...mnie mama urodziła w wieku 37 lat, ojciec miał 35 lat...i ja się wstydziłam kilka lat że mam "starszych" rodziców, teraz to norma, zostanie rodzicem w tym weku, ale w latach 70, 80, to przeważnie duże wcześniej się rodziło, no czasem np. 5 dziecko się pod 40 rodziło ;)...moi rodzice byli średnio ok. 10 lat starsi niż rodzice moich koleżanek i kolegów z klasy, to było widać...teraz bardziej ludzie wiek maskują i się wolniej starzeją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14.31 ha ha ha ha pomarzyc zawsze mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat to dużo. To już blisko do menopauzy. Niektóre kobiety nawet w takim wieku jak 40 wchodzą w menopauzę. Mówienie, że to młody jeszcze wiek jest zabawne, acz bardzo dziś popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy nie widzicie że to autorka pisze sama ze soba i jak to sobie lukruje,jaka to ona nie jest farciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:39 a Ty popsioczyć zawsze możesz :) nie musisz mi plebsie wierzyć, na szczęście twoje pisanie na kafe nie odbierze mi ani sytuacji rodzinnej, ani wykształcenia, ani pieniędzy ani ciąży. Tak, uważam że 40 lat to za późno na rozpoczęcie starań o dziecko. Nie wiem jakim trzeba być nieudacznikiem by do tak późnego wieku nie stać cię było na dziecko. Wiesz plebejuszko, jak się ma 25 lat i miało się wcześniej głowę na karku, to już się jest w tym wieku ustawionym. Ja jestem. Widzę jednak, że bardzo żal Ci d....ściska. Ja przez ostatnie lata dużo się uczyłam i wystarczy, teraz mogę się realizować na innych polach, a tobie nie pozostaje nic innego jak takie komentarze "pomarzyc zawsze mozna" :D och rozbawiłaś mnie. Niech zgadnę, ty masz x lat więcej i dalej nauka w lesie, prawda? To mnie do nauki nie wysyłaj, bo nie masz nawet 10% z moich osiągnięć, znając życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisze z sama sobą, ale znowu próbujesz wymyślić teorię spiskową, zeby wyszło na twoje :P zwyczajnie nas śmieszą takie baby co robią się na młodsze niż są, tzw MILFY :P mamuśki, tak was traktują młodzi faceci, dla których myślicie, że jesteście "seksowne" i takie młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm 40tka na dzieci jest ok jak to jest któreś dziecko z kolei albo jak ktos latami leczyl sie z nieplodnosci branie sie zas za pierwsze dziecko w wieku 40lat bo wczesniej sie nie chcialo jest delikatnie mowiac....karkołomne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po faramacji a jaki niski poziom inteligencji i jakie prymitywne słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:44 popieram :D Zaraz powiedzą, że jesteśmy jedną i tą samą osobą - bo nie zniosą faktu, że tutaj naprawdę nie tylko ja mam takie a nie inne zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:45 wiesz, na farmacji nie czyta się dzieł poetów i nie szlifuje się kultury, dziecko.. wykształcenie nie ma NIC do ciętego języka, nie wiesz tego? no to masz inteligencję ameby ty za to ani wykształcenia ani kultury nie masz :D to musi boleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę się grzecznie zapytać CO WAS TO KURDE OBCHODZI KTO KIEDY ZACHODZI W CIĄŻE I DLACZEGO?! Nie nauczyli was, żeby nie wtykać nochala w nie swoje sprawy?! Mnie nie oburza ani 15 ani 45 latka w ciąży bo mam swoje życie i jej życie mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14.39 nie dorastasz mi do pięt wiec stul pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:49 to nie ja czyli nie ja autorka. Nie dajcie się zwieść, jakiś troll mówi "stul pysk" byście myślały że to ja takich słów używam... chyba czas bym zrobiła sobie nick to żadna nie będzie się podszywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przynajmniej dzięki temu 40 przestaną pisac jakie to są gładkie, jędrne, młode jak nastolatki, chociaż taki pożytek, bo już czytać się nie dało tej groteski, które co jakiś czas się na kafe przewija :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jetesmy młode ,piekne ,wyluzowane i tego nam nikt nie odbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tej obrończyni Rozenek kto pokazał dowód os. Rozenek opiniotwórczy Fakt? :D drugie dziecko miała z in vitro w wieku chyba 40-41lat, a to było jakieś 7 lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meely
Etam.Moze taka 40tka się latami starała o dziecko i po drodze kilka straciła. Wiesz jak nie wiesz? Mnie bardziej szokuje kobieta 30 plus, 5 lat po ślubie, pracująca, domatorka i nie imprezująca, która mówi, że jest na dziecko za młoda (i wiem na pewno, że świadomie nie chce a nie że nie może - wiem bo mąż się "skarży") za to zdjęcie swojego psiaka wrzuca co dziennie na fejsbuka tytułując go "synuś". Wtf???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz że ona to dziecko miała w wieku 41 lat? to też niepewna informacja. Można mieć 35 i mieć dziecko z in vitro, bo lekarz nie daje szansy na inne zapłodnienie. na jakiej podstawie osądzasz, że wtedy tvn podał rzetelną informację "41 lat"? może to wtedy zaszła pomyłka? nie no wiecie pytam, bo mi się wydaje że ona może mieć te 38 lat tyle że się szybciej zestarzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 Ja też tego nie rozumiem, takich przypadków jakie opisujesz, dlatego ten temat powstał :) A co do tej kobiety - lepiej niech ma psa, niech to będzie jej "synuś" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrz, że plotek, przewiń na dół i tam jest foto z programu na polsacie Kobieta Cafe i tam podano jej wiek, a to było 4 czy 5 lat temu, czy li wtedy kiedy jescze nie była sławna i nie ukrywała wieku, Zreszta pamiętam jak w DDtvn jak była w drugiej ciązy z in vitro i był podany wiek. http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,12781533,Malgorzata_Rozenek_ma_43_lata___Nowe_informacje_o.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uważam np. że wyglądam jak 20 latka. Wyglądam dobrze jak na mój " podeszły" przecież wiek - jestem z roku 68ego. Mam taki typ urody i geny, że wyglądam młodziej. Żadna zasługa w tym kosmetyków, medycyny estetycznej, po prostu zawsze wyglądałam jak smarkula w porównaniu z rówieśnikami. Dwa lata temu urodziłam planowaną córkę, drugą, Pierwsza ma już 21 lat, też wygląda na smarkulę, zwłaszcza że nie nosi tapety, zapewnione wszystko na start, a my z mężem chcieliśmy i przede wszystkim MOGLIŚMY zrobić sobie dziecko. Rozumiem, że to może boleć osoby bezpłodne, ale pozostałe kobiety? Szok. Dobrze, że moje dziecko jest porządnie wychowane, na dobrego, empatycznego człowieka....... Wstyd, po prostu wstyd mi czasami, że jestem kobietą i należę do tego samego gatunku, co niektóre tu piszące :O Kafeteria zeszła na psy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś miałaś 46l. jak urodziłaś drugą córkę? gratuluję! moja mama urodziła jak miała 42l. :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja matka urodziła jak miała 60, dlaczego jej nie pogratulujecie? taka cudna kobita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×