Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesele_2016

Noclegi dla znajomych

Polecane posty

Gość wesele_2016

Witam forumowiczów. Niedługo będziemy rozwozić zaproszenia. Mamy dylemat jeśli chodzi o znajomych. Rodzina z dalszych stron będzie miała wiadomo opłacony przez nas nocleg, ale się zastanawiamy jak zrobić ze znajomymi. Zdaniem mojej przyszłej żony to jedynie możemy im zarezerwować miejsce w hotelu, ale niech sobie opłacą sami i będą o tym poinformowani. Ja natomiast myślę, że mogą się pogniewać i zastanawiam się czy po prostu nie stracić ponad 1500zł na te noclegi dla znajomych i mieć spokój. Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele_2016
W ubiegłym roku to jedni znajomi nas zaprosili na wesele, ale w ogóle nawet nie zarezerwowali miejsca nigdzie tylko poinformowali, żeby sobie znaleźć nocleg w okolicy. Tym przykładem moja narzeczona tymbardziej nie chce opłacać za znajomych, ale o tyle dobrze że miejsce mogą mieć zarezerwowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele_2016
Mi z drugiej strony znajomym, z którymi się długo nie widziałem to głupio tak wręczać zaproszenie i informując że nocleg muszą sobie sami opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozna gdzies tanszych noclegow zalatwic_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jak na zaproszeniach napiszecie. Jeżeli goście będą mieli sobie sami opłacić hotel to o tyle mniej dostaniecie w kopertę. Proponuję zarezerwować noclegi. Wejdź na stronę http://otonoc.pl/ tam znajdziesz ciekawe oferty za niewielką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My opłacaliśmy nocleg wszystkim zaproszonym gościom jeśli była taka potrzeba. Nie spotkałam się z sytuacją żebyśmy musieli opłacać sobie hotel na czymś weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×