Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie kogoś kto naprawdę wygląda młodo np w wieku 25 lat na 15 ?

Polecane posty

Gość gość

bo ja znam tylko jedną jedyną osobe ktora naprawde tak wygląda, pewien kolega, rocznik 1990 a wygląda jak gimnazjalista, wysoki, szczuply, z twarzy młodzik (i buja sie z nastolatkami ;) ) jego matka po 50tce wyglada na max 40, ojciec ok 60 lat super wysportowany facet dalabym mu nie wiecej niz 45 Reszta osob ktore twierdza ze wygladają mlodo i rzekomo chcą od nich dowód przy kupnie piwa (w wiekszosci sklepów przeciez sprzedają nawet dzieciakom bez pytania) zwyczajnie wciska kit, sami siebie oszukują, kolezanka ktora twierdzi ze wyglada na 18...fakt z daleka wyglada mlodo, ale z bliska widac ze juz dawno tych 18 nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dorosła osoba maiłaby wyglądać jak nastolatka? O 10 lat mniej? Pogięło Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ale znam dwie babki, jedna ma 31 a wygląda na 19, a druga 38 a wygląda na 23, jeden facet ma 42 i wygląda na 27, a drugi 85 i wygląda na 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 28 a wygladam na 20, okropne uczucie nikt cie powaznie nie traktuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Imponujące, jaki jest ich sekret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znałam faceta ktory w wieku 78 lat wyglądał na 60, może nawet trochę mniej, to przypadkowo poznany pan w pociągu, wracał z rowerem ;) nie wierzyłam że ma tyle lat sam się pochwalił że lubi *******ie ogląda w ogole telewizji, nie chce być jak jego koledzy którzy już leżą na łożu śmierci albo w kolejkach do lekarzy, nawet dowód mi pokazał i faktycznie rocznik 78 latka :D mówił ze ma 20 lat młodszą żone ;) Tak to nie znam, ludzie raczej wyglądają staro a nie młodo, np moja sąsiadka myslalam ze to studentka, 20paro latka a ona wlasnie gimbazjum skonczyla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dorosła osoba maiłaby wyglądać jak nastolatka? O 10 lat mniej? Pogięło Cię? x bo to by oznaczało że ma idealne geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jasne :O Porównujesz prawie jeszcze dziecko z dorosłą osobą. To nie realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie mam pojęcia, to różne 4 osoby, nie spokrewione ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szkoda, ciekawe czy mają jakaś dietę, czy ćwiczą regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

A ja mam 23, a  wyglądam na min. 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

Ja w wieku 23 lat zostałam oceniona na 15. Teraz tuż przed 30tką już aż tak młodo nie wyglądam, ale każdy się dziwi mojemu wiekowi i są to autentyczne reakcje (jestem psychologiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Mojej dorosłej siostrze kierowca autobusu chciał koniecznie sprzedać bilet ulgowy i nie dowierzał jak mu powiedziała że ma dwadzieściapare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Tak to nie, ale znam jedną, która w wieku 38 lat wygląda na 22 (owal twarzy, piersi - skóra bez żadnej zmarszczki i taki dziewczęcy wyraz twarzy) i gościa, który w wieku 85 lat wygląda na jakieś 55, nawet biega. To chyba dwa najbardziej jaskrawe przypadki. A w drugą stronę: znajoma w wieku 29 lat wyglądająca na 45-48 (fajki, używki, wczesna ciąża) i kolega w wieku 36 lat (przez zarost) wyglądający na 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

ja znam jedna co ma 39 zadbana, ćwiczy regularnie, jezdzi motorem... na pewno wiele 30 latek wyglada duzo gorzej.👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×