Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stefanczi

spartaczone usta

Polecane posty

Siemka :* proszę o rady. Prawie rok temu miałam powiększane usta. Powiększanie miało się utrzymać ok 3 lat, a tymczasem po pół roku "opuchlizna" zeszła. Nie widać już efektu zabiegu. Czy mam prawo do wykonania powtórnego zabiegu za darmo??? Może jakieś odszkodowanie https://codex.org.pl/odszkodowania/ ?? Macie opinie o tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy Ci powie, ze to z powodu właściwości osobniczych organizmu. Poza tym masz paragon i zdjecia przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Srodek rozchodzi sie NAJDLUZEJ trzy lata. Realnie rzadko tyle, zwykle krotko, ale podaja najlepsze rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć może warto udać się do fachowca do kogoś kto się na tym zna może pomoc prawna. Nie wiem czy coś Ci na to poradzą ale zawsze warto jest spróbować. Jest kancelaria Liderio która się zajmuje odszkodowaniami. Ja byłam w sprawie wypadku u nich i wygrali moją sprawę może Tobie też pomogą. Zawsze można się umówić na spotkanie i przekonać się co możesz z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami takie sprawy udaje się zakończyć uzyskaniem odszkodowania, mnie się udało. Z dobrą kancelarią zawsze jest szansa, a taką jest Meritum :) Mają stronę meritumodszkodowania.pl. Polecam kontakt z Agnieszką Mikołajczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×