Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu osoby które w wieku 30 lat i powyżej, cierpią na depresję

Polecane posty

Gość gość

U mnie zaczęło sie to w wieku 17-18 lat i niestety trwa do tej pory. Poszukuję jakiejś grupy wsparcia bo już nie daję rady i jest ze mną bardzo źle do tego stopnia że jedyne o czym myślę ostatnio to samobójstwo. Jak sobie z tym poradzić samemu? Mam kilka koleżanek ale one nie rozumieją mojego cierpienia więc nie mam z kim o tym porozmawiać. Jestem pod opieką psychiatry i psychologa, ale to nic nie zmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski bukiet
wiesz od czego jest depresja? od porównywania się do innych i durny pęd za "sukcesem" i idealnym życiem. Zejdź na ziemie, powąchaj kwiatki, i ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie porównuję się do innych :( mam zrytą psychikę a to wszystko zasługa rodziców. Obecnie nie mam nikogo więc samotnosć mnie już dobija totalnie. Jak gdzieś wychodze to wracam z płaczem, nawet wśród ludzi nie mogę się powstrzymać od płaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyżej niż dalej
czemu od rodziców zryta psychika? lali cię? uprawiali przy tobie seks? torturowali psychicznie czy fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasluga rodzicow ze mnie powolali do zycia, bo gdyby nie oni to bym tu nie musiala stekac a tak jestem i co nie mam faceta, przyjaciol, kolezanek, znajomych i ciezko nawiazuje kontakty a psychotropy to mozna w kosmos wyrzucic, ja chce kochac i byc kochana a nie tak se zyje bo zyje dla kogo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jestem ja na przykład :-). Teraz juz bez psychotropòw i bez terapii, ale swoje wybrałam i wychodziłam. Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we Wroclawiu a z tego nie idzie wyjsc, tylko trzeba umiec z tym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi wielki problem. Ludzie mają większe i żyją. Ogarnij się albo zakończ farsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij uprawiać jakiś sport,znajdź zainteresowanie,wychodz się dotlenić na dwór I nie uzalaj się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×