Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość połamana

PSYCHOLOG w Warszawie

Polecane posty

Gość połamana

czy ktoś z was korzystał z pomocy sprawdzonego psychologa w Warszawie ? moglibyście zarekomendować jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie ?? będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamar25
Jeśli potrzebujesz dobrego psychologa polecam Ci klinikę Psychomedic. Mają 2 placówki, na Ursynowie i w Centrum. Mi bardzo pomogli. Telefon: 222538888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredkaaa
spróbuj zapisać się do lux medu, plusem jest to, że nie bedziesz długo czekać na wizytę u specjalisty, ja już od dawna korzystam z ich usług., naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromedzia
Ja ze swojej strony mogę polecić psychologów z http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa Bardzo doświadczeni specjaliści z wysokimi kompetencjami i odpowiednim podejściem do pacjenta. Potrafią wysłuchać, zrozumieć, wizyta nie ogranicza się do przytakiwania głową, jak to miałam okazję doświadczyć w innych miejscach. Chodziłam do Psychomedic na konsultacje psychologiczne przez 3 miesiące i dzięki temu uporałam się ze swoimi problemami. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vidzianka
jak potrzebujesz szybko wizyty to najlepiej celować właśnie w duże prywatne placówki medyczne typu Lux Med, mają sporo placówek dlatego łatwo i szybko o wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×