Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie umiem rozmawiać z chłopakiem w którym jestem zakochana

Polecane posty

Gość gość

Od ponad 1.5 roku jestem zakochana w chłopaku, znamy sie jakieś 11 lat. Chodzimy razem do klasy od zerówki, od zawsze mieliśmy dobry kontakt, ale nigdy to nie było nic więcej. Po prostu się kolegowaliśmy. Aż pewnego dnia, tak po prostu poczułam do niego coś więcej. Stało się to z dnia na dzień, nigdy bym się nie spodziewała że sie w nim zakocham, ale stało się. Od tamtej pory chciałam się do niego jakoś zbliżyć, jakby nie patrzeć udało się. Zaczęły się spotkania, czasami pisanie po nocach, spacerki i tak właśnie zaczeliśmy się przyjaźnić. Tylko jest jeden problem. NIE UMIEM Z NIM NORMALNIE ROZMAWIAĆ. Nie wiem czemu, z każdym potrafię normalnie porozmawiać o wszystkim, byle jaki temat, a z nim? Mowę mi odbiera, kompletna pustka w głowie, nie wiem co powiedzieć, nie umiem nawet dać jakiejś bardziej rozbudowanej odpowiedzi na pytanie co u Ciebie lub co dzisiaj robiłaś, denerwuje mnie to strasznie i jego też nie raz mi mówi że nie umiem z nim rozmawiać itp. Chcę to zmienić ale nie potrafię, nie wiem jak. Ja wiem o nim bardzo dużo bo jest bardzo rozgadany, a on o mnie tyle co nic. Już nie wspominając o tym że nie potrafię się przy nim zachowywać jak JA tylko jak jakaś skończona idiotka wstydzę się przy nim jeść i wgl wszystkiego ! Szlak mnie trafia bo bardzo chciałabym to zmienić ale nie wiem jak już próbowałam nie raz się przełamać zacząć normalnie rozmawiać ale nie wyszło do tej pory.. CO MOGĘ Z TYM ZROBIĆ? JAK TO ZMIENIĆ? JAK SIĘ NAUCZYĆ Z NIM ROZMAWIAĆ? To dla mnie na prawdę bardzo ważne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×