Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy czujecie sie bezpiecznie w UK przy obecnym poziomie nienawiści do Polaków?

Polecane posty

Gość gość
Starosc nie radosc a meczarnia wiec chyba lepiej umrzec w wieku powiedzmy 50-60... choroby, bol, brak sily zeby nawet na glupi spacer wyjsc itd. I czym sie szczycisz glabie? Zreszta zycie i tak jest bez sensu, bo i tak kazdy zdechnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol trochę racji ma Jestem w Anglii tylko ze względu na kasę Z tym jest coraz gorzej I będzie gorzej Wiec wkrótce s*******am do PL Wcale w PL nie żyje sie ludziom gorzej niż w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzepowiadamKoniecAnglii
Wracajcie do Polski rodacy, bo niedługo szlag trafi Anglię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w Szkocji w piątek byłem na spontanicznej demonstracji w obronie imigrantów pod szkocim parlamentem, w Edynburgu. Juteo po pracy też idę z narzeoczną bo jest kolejny protest pod parlamentem - tym razem o to że Szkocja chce zostać w UE bo głosowali w 62% za remain. W Edynburgu, stolicy Szkocji, za unią opowiedziało się 74,5%. nigdy tu nei odczułem żadnej nienawiści moi znajomi też nie, tera też nie. wiadomo że i tu jest patologia - a gdzie nie ma? w Polsce też jest i patola, i rasiści. mam ogromną nadzieję że Szkocja i mądra Nicola wytargują jakieś sensowne warunki pozostania Szkocji w UE. lub że będzie drugie indyref szkockie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czuje sie bezpiecznie:) mieszkamy z mężem w zachodnim Londynie, oboje pracujemy i mamy sąsiadów Angoli, wiadomo Angole są mili dla każdego a wiekszosć polaków nie lubi, ale nasi sąsiedzi to w większości emeryci niektórzy pamietający czasy wojny:) więc bardzo chwalą polaków, no niestety tak jak niektóre polskie nieroby jest też masa angielskich nierobów czekających na benefity i takich najłatwiej nastawić przeciwko imigrantom- oni nawet nie wiedzą co to jest Brexit ale głosują za, najgorsze jest to że wiely Anglików kompletnie niewie co sie dzieje w ich kraju, no cóż Polaków nienawidzą , to niech z muslimami żyją ciekawe jak dlugo ta symbioza potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie złóż swoje prochy z zaufaniem na najbliższym cmentarzu komunalnym w ojczyznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Widzisz, ale jednak sama piszesz że wiekszość Anglików Polaków NIE lubi, więc co to za przyjemność żyć w takim kraju gdzie wszyscy mają Cie za śmiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:36 Moze nie ma innego wyjscia ;) Ja tez nie lubie wiekszosci Polakow w UK, ale prawda jest taka , ze nikt ze wschodnim akcentem nie jest szanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti
po niektórych forach widać że większość Polaków nie lubi Polaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze szukajcie winy w sobie, swoim nastawieniu, braku umiejetnosci, braku wychowania I oglady. Odkad przyjechalem nigdy nie spotkalem sie z jakims rasizmem, uprzedzeniami czy zeby ktos mnie traktowal gorzej od anglikow. Wrecz przeciwnie szczerze mowiac. Zagraniczny accent jest atutem. O ile idzie w parze z innymi umiejetnosciami. Ale co tam,... szkoda mowic. Wiedza lepiej ci ktorzy obwiniaja innych za swoje niedociagniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo - pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ty ze swietnym angielskim, co tak obrazasz Polakow: nagraj probke swojej pieknej angielskiej mowy i wklej nam tu to ocenimy. :D Pozdrawiam z Kanady. P.S Do UK to nawet na wakacje mi sie jechac nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:33 Zagraniczny akcent jest atutem w UK owszem , jesli jest to akcent np. francuski lub hiszpanski Brazylijki, Hiszpanki sa tam wychwalane pod niebosa Np. podobasz sie facetowi w UK, on dowiaduje sie, ze jestes z Polski, masz juz -50 z atrakcyjnosci, kojarzy mu sie to z myciem garow za pare funtow, nawet jesli nie pracujesz fizycznie, nie jest to sexy , zaczynaja sie glupie zarty itp. Wole byc w PL :) u siebie, jestem traktowana jednakowo , Polacy sa ok, nie zadaje z patologia, obrokrajowcy tez sa zainteresowani, ale bardziej walennictwem na wakacjach, wiec ostroznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sie meczyc, udowadniac, ze jest sie troche lepszym od garomyjow (zadna praca nie hanbi), znosic zawisc Anglikow i innych, w tym rodakow, byc ocenianym negatywnie ze niby w PL sie taka bede mialo; jak w Polsce mozna miec to samo lub lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest ch/ujowo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos jest w miare inteligentny i ma wyglad to UK mierżi i śmieszy, Poleczki, albo te niekumate trzymajace z innymi Poleczkami, albo Poleczki, ktore cos probuja, sa accountant assistant i chwala sie jak to poszly na sale w TopShop, maja kolezanki Angielki (to powinno byc normalne bo Angole to ludzie tak jak wszyscy inni, a Polki zadajace sie z Angielkami mysla, ze sa nie wiadomo kim) Hahahahah Polacy to samo, albo nieuki jakies albo wyzej sraja niz doope maja. Ludzie wyjechali do UK sie dowartosciowac, bo o to latwo w UK smiech.gif przy tych grubasach po secondary school.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko i Corko! Gdzie wy ludzie w tej Anglii mieszkancie ze macie tu jakies problem z rasizmem I uprzedzeniami do polakow? Gdzie taka tragedia??? Boziu,.... Na pewno w Londynie za wesolo nie jest, ale tam wszyscy wszystkich nienawidza chyba juz teraz- to miasto to nawet z historii nieciekawie sie przedstawia. Ale musicie w jakis strasznych okolicach mieszkac, pracowac w jakis okropnych miejscach. Poza tym widze watki ze tu zle, tam zle,.... to sie wyprowadz. przenies sie-- przeciez nie masz calej rodziny ktora cie gdzies w anglii trzyma. Okropnosci, okropnosci,.... I tu jeszcze mowia ze Anglicy lubia wszystkich obcokrajowacow oprocz Polakow? Jakie baji! Skad jakies takie mity?! Odpowiedz nasowa sie sama- to nie jest uprzedzenie do Polakow tylko do Ciebie, Ciebie, I Ciebie,.... indywidualne. Wezdzcie sie w garsc ludzie. To wlasnie jeden z powodow dla ktorego z Polski wyjechalam. Wszyscy widza wine we wszystkim dookola tylko nie w samym sobie. Zamiast sie zmotywowac to wszyscy sa be! jest rasizm I uprzedzenia I po co sie doksztalcac, znalezdz lepsza prace, wysilic sie I zawrzec przyjaznie jak I tak ja biedny polaczek mam zawsze pod gore! Halo!!! Wszyscy maja zawsze pod gore. Tylko inni nad tym pracuje I sobie zycie ukladaja a niektorzy marudza. *mic drop*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 No jak uprzedzenie do mnie to tym bardziej nie chciało by mi sie tam siedzieć ..... Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×