Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćEwelinac

Jaki komputer kupić?

Polecane posty

Gość gośćEwelinac

;) W skrócie: nie znam się na tym totalnie, a dziecko (12 lat) chciałoby kompa.. Bo gryyyyy, bo youtube, bo lekcjeeee (ta, w to akurat średnio wierzę, no ale niech mu będzie;)). Na jakie sprzęty patrzeć? Co polecacie? Ile kasy mniej więcej powinnam przygotować? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak gry to minimum 3500zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewe
3500??? do zakichanych gier???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz spamer z Matrix coś tam Ci jakiś poleci, tzn. sam sobie zaraz coś polecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrykus
Nie lepiej byłoby Ci go samodzielnie złożyć? Miałabyś wtedy wpływ na jego specyfikację (mogłabyś dobrać poszczególne podzespoły w taki sposób, aby zaspokajały potrzeby Twoje i Twojego dziecka) i wygląd. Kupując obudowę taką, jak https://www.blackwhite.tv/PHANTEKS-ECLIPSE-P300-WINDOW-BLACK-PH-EC300PTG_BK-p430 możesz być pewna, że kolegom Twojego syna oczy zzielenieją z zazdrości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaBasia238
Moim zdaniem dla dziecka w tym wieku dobry będzie komputer stacjonarny, jest mniejsze ryzyko, że go zniszczy np. zalewając czymś do picia, jak już to ucierpi sama klawiatura. Na temat komputerów stacjonarnych możesz poczytać tutaj https://sprzedajemy.pl/poradnik/nettop-barebone-all-in-one-jak-wybrac-komputer-stacjonarny-0010c9-art2712 , to dobre rozwiązanie też ze względu na to, że można wymieniać poszczególne części na lepsze, nie trzeba od razu wymieniać całego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyłem nie kupować bubli które mają wady, lub się psują, kiedyś miałem z tym problem, wejdż na Ceneo i wyszukaj czym więcej gwiazdek tym lepiej, i poczytaj komentarze tam piszą czy awaryjny i jakość. Jestem zadowolony, można kupić porządną rzecz, na swoją kieszeń. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelo78
skladaki sa najlepsze, raz ze zaoszczedzisz sporo kasy a dwa specyfikacja jest znacznie lepsza.. przykladowo gtx 1050 masz za 3000 jak skladasz a w salonie 3800 minimum.. na chillblast.pl maja fajna oferte co do skladania kompa lub laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matek89983
Jeśli chodzi o dobre komputery, to ostatnio wiele pozytywnych opinii słyszałem na temat tego modelu SilentiumPC Regnum RG2 Pure Black https://www.trysja.pl/pl/p21612-komputer_i58400_z370_gtx1050ti_ddr5_8gb_1tb_win.html Czytałem kilka rankingów, bo za czymś takim się rozglądam, ale muszę jeszcze się zastanowić. Natomiast przypuszczam, że będzie to świetny zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję wybrać się do media expert i tam pogadać ze sprzedawcą, on juz na pewno coś dobierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraa198
Również radziłabym kupić coś do składania, ten typ komputerów jest wyraźnie wydajniejszy. Wiem bo mój brat jest graczem już od dobrych kilku lat także opowiada mi co nieco na chillblast.pl masz sporo komputerów dla graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.sklep.polbit.com, maja niedrogie, bardzo dobre komputery za przystępna cenę -warto się zainteresować. My kupowaliśmy tam dla siebie i dziecka. Super wybór, do tej pory wszystko działa jak należy a trochę czasu już minęło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawiatury, myszki, głośniki, podnóżki i wiele innych akcesoriów do komputera znajdziecie w https://www.mmpartners.eu/382-akcesoria-komputerowe . Bardzo istotne tu są też listwy zasilające, a także zasilacze awaryjne UPS. Jeśli rozważacie zakup komputera warto mieć ich ofertę na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i3 2100 styknie do gta5, ale najlepiej i3 3220 lub wyższy, albo i5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komputer do gier to koszt minimum 3 tysięcy, żeby pograć w nowe tytuły. Nie warto brać gotowych zestawów komputerowych ze sklepów stacjonarnych wszystkich nam znanych, za to mogę polecić sprzęt, który używają profesjonalni gracze i stremarzy. Tutaj można o nim poczytać: http://wpexplorer.pl/2018/07/11/komputer-dla-gracza-w-rozsadnej-cenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz takich urządzeń do komputera jak: dyski, procesory, płyty główne, zasilacze, kontrolery, części do chłodzenia, baterie. w dobrej cenie to skontaktuj się ze sklepem https://www.esus-it.pl w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldenia
Też dopiero co kupiłam nowy komputer, ale szczerze, nie wiedziałam co zrobić ze starym, uszkodzonym. Bałam się tak po prostu gdzieś go oddać, bo wiadomo, różne dane miałam tam zapisane. W firmie mamy niszczarkę do nośników z ProDevice i zdecydowałam się tam pozbyć danych z dysku, teraz jestem spokojna. A z nowego komputera jestem bardzo zadowolona, polecam zajrzeć do różnego rodzaju porównywarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadden jak do youtube to zaden :D zal mi rodzicow ktorzy kupuja swoim POCIECHOM smartfony i komputery a ich pociechy calymi dniami piorą sobie mózgi na jutube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misteron86

A jaki laptop byście polecali do biura? Jestem szefem firmy i potrzebuję kupić 3 dobre laptopy, które posłużą na jakiś dłuższy czas, a nie jedynie przez krótką chwilę. Wstępnie przeglądąłem w internecie sklepy takie jak KorzystneIT.pl i wpadło mi kilka modeli w oko w zakresie cenowym 4.5-6tyś/laptop. Teraz tylko kwestia na jaką markę się zdecydować. Dell/Lenovo/HP? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

misteron86 ja żadnego z tych bym nie polecił, delle jedynie są w miarę spoko 😉 Ja zdecydowałem się na asusa do swojej firmy  Pamiętaj, żeby zakręcić się wokół jakiejś sprawdzonej firmy, która serwisuje laptopy. Wiadomo, że prędzej czy później trzeba będzie skorzystać z takich usług, a warto mieć już w zanadrzu kogoś sprawdzonego. Ja osobiście polecam http://mmce.pl/ , pełen profesjonalizm i krótki czas realizacji, a na tym mi bardzo zależy w firmie  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronan51
Dnia 19.12.2018 o 08:00, Gość misteron86 napisał:

A jaki laptop byście polecali do biura? Jestem szefem firmy i potrzebuję kupić 3 dobre laptopy, które posłużą na jakiś dłuższy czas, a nie jedynie przez krótką chwilę. Wstępnie przeglądąłem w internecie sklepy takie jak KorzystneIT.pl i wpadło mi kilka modeli w oko w zakresie cenowym 4.5-6tyś/laptop. Teraz tylko kwestia na jaką markę się zdecydować. Dell/Lenovo/HP? 

Probooki HP są dobre, ewentaulnie Thinkpady Lenovo. Korzystneit.pl ma tego pełno, poszukaj i porównaj ceny i parametry. Ewentualnie jakaś stacja robocza HP, ja mam z tego sklepu i dobrze się pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Kupiłam laptopa typowo do pracy, ale wadliwy okazał się zasilacz i dopiero tak o znaleziony w internecie - dystrybutorem jest bodajże firma ENAN - spełnił moje wymagania - jakość i żywotność na najwyższym poziomie. Co do laptopa to ja oczekuje mocnego procesora, bo wykorzystuje go typowo do pracy, więc zależy w jakim przedziale cenowym chcesz się zmieścić. Bo rozpiętość jest spora 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryk

Bardzo dobrej jakości komputery znajdziecie na korzystneit.pl zamawiałam tam większość laptopów do firmy. Laptopy bardzo wytrzymałe  z dużą pamięcią i procesorem, który bardzo się przydaje podczas długiej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednim komputerem polecam zajrzeć na stronę www.sklep.polbit.com  Tam na pewno znajdziecie solidny sprzęt dla siebie. Firma ta sprzedaje dobre komputery i dba o swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×