Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to normalne ze dwuletnie dziecko

Polecane posty

Gość gość

Budzi się w nocy co godzinę na pierś?? Moja koleżanka karmi córkę dwa latka piersią. W nocy śpi z nią bo ona non stop wisi na cycku. Cycek traktuje jako przytulanke, lek ne wszelkie bolączki. Moja koleżanka twierdzi że to jej nie przeszkadza i że to normalne a mała dostaje cycka na każde zawołanie. Tłumaczy się ze mała kiedyś dorosnie a teraz to przynajmniej mają się tylko dla siebie. Czy naprawdę tak wygląda karmienie piersią? Jeżeli tak to ja nie chcę nigdy mieć dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowcaprowokacji
2/10 Nie wywołuj kolejnej g****oburzy na temat kp/mm bo to już nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ci chodzi? Nie mam dzieci a zawsze chciałam mieć i karmić piersią. Zadalam tylko pytanie. Ciekawi mnie czy zawsze to tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak potwierdzam dopki karmilam dwulatka to sie tak budzil bo tak lubil od kiedy ostawilismy cycka spi bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, u zdrowej psychocznie matki nie powinno to tak wygladać. Dwuletnie dziecko na piersi to dla mnie duża przesada, a karmić co godzinę to można 2-3 tygodnie po porodzie. I żeby nie było, że jestem zwolennikiem mm - karmiłam piersią przez rok, a teraz 4 miesiąc drugie dziecko. We wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek, a miłość dziecku okazuje się na milion różnych sposobów, a nie wyłącznie swoim sutkiem. Ale może to dla niektórych zbyt duży wysiłek, a pierś jest najprostsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie jest normalne,dwulatek przesypia całą noc, więc taka sytuacja jest nienormalna, bo tak jak piszesz autorko to ma miejsce w przypadku niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam kp dwulatka za zboczenie, ale sądzę, że powinno się go karmić tak jak noworodka. Dwuletnie dziecko powinno próbować nowych rzeczy, poznawać świat, a nie wisieć na cycku. Takie duże dziecko powinno również przesypiać całą noc. Cycek na dzień dobry i na dobranoc. Tak to widzę. Niestety mamuśki nie potrafią się pogodzić z faktem, że dziecko rośnie i się rozwija. One chcą mieć przez cały czas dzidziusia, który nie potrafi bez nich funkcjonować. Karmcie piersią kilkulatki jeśli chcecie. To zdrowo i w ogóle. Ale róbcie to w taki sposób, żeby wspomagać, a nie zaburzać rozwój emocjonalny malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiłam dziecko prawie dwa lata piersią i faktycznie w nocy budził się i trzeba było go przystawić, bo inaczej nic go nie było w stanie uspokoić, ale budził się tylko raz, około północy, więc najcześciej czekałam z tym ostatnim karmieniem i szłam spać do sypialni dopiero po nim. Dziecko karmione piersią trudno odzwyczaić od nocnych karmień, ale jest to możliwe. Zwykle wtedy przestaje się budzić w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez karmilam swoja corke 2 lata piersia. z tym,ze od roczku dziecko przesypialo cale noce bez piersi wiec dla mnie to jest jakis absurd,zeby dokarmiac 2 latka piersia co godzine. Nawet jesli corka sie budzila dostawala pic,misia i ewentualnie smoczka.Druga sprawa,2 latek powinien juz zasypiac sam,bez piersi,co oczywisnie nie oznacza,ze przed snem owa piers mamy mu nie podawac. Jak kto woli,ale im dziecko starsze tym trudniej jest je odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×