Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy_

Czas wracac do Polski po Brexicie. Do tej pory sie jeszcze wahalem, ale teraz

Polecane posty

Gość Wracajacy_

to juz pewne. I tak mi sie udalo byc tutaj prawie 14 lat. Nie chce byc faking forejners nawet z brytyjskim paszportem, nie piszac juz o dzieciach. Juz nigdy nie bedzie tak jak bylo. Czas wracac na wiosne. Pozdrawiam wracajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo nas bedzie wracalo. Nie chca nas tutaj to nie trzeba, niech sie plawia w tym swoim kolorowym bagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co mogą być łatwo zastąpieni i nie maja tu np domu czy dobrej pracy to pewnie wrócą. Ja nie znam nikogo kto wraca szczerze mówiąc bo znam tylko tych, co wyjechali na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam kilkanascie osob co napewno bedzie wracac. Maja nawet swoje domy tutaj. Niektorzy czekaja tylko jak dzieci pokoncza szkoly, a inni wracaja bo dzieci ida do pierwszej klasy juz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wracajcie i ch/uj z wami. Nikt tu po was nie będzie płakał. Jeszcze gorzko zapłaczecie za £ jak zobaczycie jak to fajnie jest w tym polskim gooownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś goooownem y****y antypolski skurfysynu. Ludzie Polska przez 10 lat się zmieniła, tutaj naprawdę da się żyć. Mówię to ja, człowiek który wrócił po ponad 5 latach, a który zarabiał ponad 2 tys funtow w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Polski nie wroce, az tak zle tu nie moze byc jak w Pl :O ale nie jestem pewna czy tu zostane. moze nie bedzie tak zle jako ze wciaz jestem obywatelem polski i przez to obywatelem unii, nie bede miala tak pod gorke jak rodowity brytyjczyk, ale byc w kraju ktory postawa ludzi nie rozni sie od polski??? byc w kraju w ktorym cie nie chca, i nawet jesli mieliby sie nigdy nie dowiedziec, ze nie urodzilas sie tu, wysluchiwac od kogos jak to imigranci odpowiadaja za cale zlo wszechswiata?? :O wiem, z enie wszyscy sa takimi mizoginami, ksenofobami i rasistami, ale odechcialo mi sie nawet do sklepu wychodzic po tym czego sie naczytalam wczoraj na jednej stronie fejsa. rozwazam panstwa skandynawskie ew. w najgorszym przypadku niemcy, ale raczej nie zostane tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiemy ze na emigracji dajesz tyłka innym za €£$ i lubisz lizac jaja szmato. W PL sie wstydzilas bo co inni powiedza ze coreczka sie puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, otóż to! Masz rację! Odebrać paszporty hołocie i zmusić do pracy w PL. Zamknąć granice i będzie spokój z tymi leszczami emigracyjnymi co pasożytują na polskiej biedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś --juz? spusciles sie? to posprzataj i wyper/dalaj 🖐️ [ gość dziś Tak, otóż to! Masz rację! Odebrać paszporty hołocie i zmusić do pracy w PL. ] - a to do kogo niby ma byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co wrócili do PL to wygrali los na lotterii i teraz obrastają w piórka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista nie może się mylić bo to człowiek światowy z wyższym wykształceniem AWFU a nie byle kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to wracaj ale nie przez Brexit. To głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w PL będzie coraz lepiej a w UK coraz gorzej. Moje serce się raduje. Będziemy najbogatsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to wracaj ale nie przez Brexit. To głupota. X Dlaczego glupota? Rozwin temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK strzeliło sobie samobója. Nigdy nie było szału w tym kraju. ;) Mieszkam w dobrej dzielnicy, jestem trochę aspołeczna , wiec nie szlajam sie po tanich barach. Nie wyglądam na 'typową' Polkę. Nie muszę zadawać sie z patologia , wiec nikt mi tu nic nie robi... a jednak nie podoba mi sie. Nie ma tego "czegoś". Nie dziwie sie, ze ktoś chce wracac do Polski / emigrować gdzie indziej jak musi zadawać sie z ta tępawa klasa robotnicza i ksenofobami. Młoda jeszcze jestem , jeszcze 2 lata mam tego uni w UK , jak skończę to pożyję sobie na południu Europy (języki znam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wyprowadzam sie do Hiszpanii. Spelniam wlasnie marzenie mojego zycia.A angoli bede tam tepic , tak jak oni nas tutaj w UK. Drodzy Polacy kiedy zaczniemy nawzajem sie wspierac i szanowac , a nie wyzywac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa juz to widze jak kogos tepisz buahaha :D to jest wlasnie to, zaje/bany falsz polaczkowy i w sumie brytole tez tacy sa, dobrze ze udowodnili to jacy sa falszywi, co druga qrwa brytyjska zaglosowala za brexitem zeby sie pozbyc imigrantow, glownie polaczkow. A zawsze tacy w ch/uj mili i usmiechnieci na zywo, je/bane falszywce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie albo ogolnie anonimowo ludzkie qrwy pokazuja prawdziwa twarz a na zywo udaja takich milutkich i pomocnych, sram wam falszywce do ryjow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam nikogo kto chciałby wracać. Sama tez nie wrócę . Jest tyle lepszych, ciekawszych krajów na świecie z mniej zacofanymi ludźmi. Polska mentalność i zacofanie jakoś mnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze Islandczycy zafunduja tym falszywym angolom brexit z euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwi polacy mieszkaja w PL reszta to przegrywy albo du/podajki za $. Wuefista mieszka w PL w kawalerce z zona i corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie byl przez 5 lat? :D czyzby w UK "dawal doopy za funciki?" :D Oj bingol bingol ty przyglupie, poziom inteligencji nie na za wysokim poziomie u ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wuefista jako jedyny broni polski na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiem ze lubisz bolca w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracajcie. Francis I Niemcy szykujà wam superpanstwo. Znowu bedziecie szprechac pod butem Niemca patrioci za unijne dotacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to to :D Co oni wypisywali po tym referendum jprdl, ze każdy kto nie urodzil sie w UK ma wypieerdalac :D no niech sie nie posraja Ból d**y ze ktoś jest zaradny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracajcie do PL to będziecie mogli złożyć swoje prochy w ojczyźnie a nie na obczyźnie. A do tego czasu jest bliżej niż wam się wydaje. Więc wracajcie szybko żeby zdążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet jest Anglikiem , ciekawe czy on głosował za wyjściem :D Niby mówi , ze głosował za pozostaniem ale c***j go wie ;) 52% to ktoś musiał głosować za wyjściem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaradni to sa polacy pracujacy w PL, w uk kazdy z palcem w doopie ma 6.7f za godzine pfffffffffff , w PL wszystko jest tansze i pyszne wiejskie jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×