Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odpowiedzcie szczerze DLACZEGO zalezy wam na seksie?

Polecane posty

Gość gość

Do mezczyzn: Czy to naprawde stanowi dla was taka fizyczna przyjemność bez której nie można się obejść? Czy może chcecie czuć się pożądani przez partnerkę a przyjemność to dodatek? Czy może jeszcze inaczej: czujecie się męsko, kiedy możecie pobzykać a reszta nie ma znaczenia?jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwiazek taki, ze wpadlam na zbiorniku na konto laski, ktora ma wrzucone 7 str. zdj., kilka jak ja rznie stary otyly dziad w samych popielatych skarpetach badz ona mu obciaga. reszta zdj. po hotelach z wieloma panami - na bogato na grupowo. mam nadzieje, ze to profesjonalna qrwa, bo tylko to wg mnie usprawiedliwia takie prowadzenie sie. dla tych panow nie ma wytlumaczenia. ciekawe ile tys. ludzi ma tam konta? przeciez na niektorych doskonale widac dolną czesc twarzy, czy oni sie nie boja ze ktos ich rozpozna. czy dzisiaj wszystko musi byc na pokaz? kuzwa ile malzenstw i par wystawia swoje d**y do oceny, poszukuje innych par, ile zonkosiow/malzonek poszukuje bzykania na boku. to jest chore co sie w tym kraju porobilo. muzulmanie powinni takim ludziom upierttolic leb u samej podstawy. ludzkie śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co to ma wspólnego z moim tematem ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuc sie pozadani przez kobiete, a przyjemnosc to dodatek i wynagrodzenie tego stanu rzeczy. Seks maksymalnie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz to jako kobieta czy mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę czuć pożądanie do kobiet jako facet. Ogólnie jestem wrażliwy na wszystko co kobiece, zapachy, smaki, przyjemność ich i moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czuc sie pozadani przez kobiete, a przyjemnosc to dodatek i wynagrodzenie tego stanu rzeczy. Seks maksymalnie zbliza. X Więc dlaczego liczy się dla was "wyszumienie" tzn zaliczenie jak największej ilości kobiet? Bo nie tworzycie bliskości z kobieta, ktora wyrywacie na jedna noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie o mnie, ja do tej pory miałem tylko dwie kobiety i byłem z nimi w długim związku. Czerpię większą satysfakcję z intymności i głębi emocjonalnej niż samego seksu. Wiem, jestem gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Mega przyjemność z pieszczenia kobiecego ciała i możliwości sprawienia przyjemności kobiecie. 2. Jest to też sposób na wyrażenie swoich uczuć do kobiety. 2. Przyjemność fizyczna. 3. Poczucie atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrazenie swoich uczuc wzgledem kobiety- pieknie napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie że to zostało napisane przez kobiety albo facetow którzy w imieniu całego rodu chca miec wiecej ********** myślą co innego a mówią co innego , zeby nie zrazic kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostej przyczyny, prokreacja zostawienie potomstwa, czym atrakcyjniejsza tym zdrowsza, i na odwrót jak facet jest umięśniony tym bardziej atrakcyjny . Przyroda robi swoje wbrew lewaków Gender LGBT , to choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natura chce żeby się rozmnożyli wszyscy a kobieta ma wybrać najlepszego. Moim zdaniem mężczyzna powinien chcieć obdażyć swoją kobiete i chcieć być uznanym nie odżuconym. Chcieć układu, sprzymierzeńca, kogoś kto zrozumie, uznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na sexie wpierw uczucie,ta ekscytacja,porozumienie dusz,a potem ciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abu abu: Chcieć układu, sprzymierzeńca, kogoś kto zrozumie, uznania... Podpisuję się pod tym, nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×