Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pytanie o łóżeczko

Polecane posty

Gość gość

jedno łózeczko takie zwykłe w sypialni rodziców gdzie dziecko będzie spało? a w pokoju dziecinnym łózeczko turystyczne gdy będzie przebywało w swoim pokoju? czy to dobry pomysł czy zbędny wydatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3 łóżeczka. To właściwe, nocne w sypialni. Drugie turystyczne, które teraz już służy za kojec, ale kiedy maluch był malutki, to w nim spał, w kuchni, gdzie spędzamy większość dnia. Trzecie, drewniane dostałam, kiedy mały miał 3 miesiące i wstawiłam je w salonie. Służy do popołudniowych drzemek i jako kojec, gdy są goście. Ja mam dom z piętrem, więc 2 to dla mnie niezbędna ilość łóżeczek, żeby na każdym piętrze było min. 1. Myślę, że jeśli ma się mieszkanie w 1 poziomie, to nie jest konieczne drugie łóżeczko, ale jeśli ma się sporą powierzchnię, to ułatwia życie. Poza tym to turystyczne łatwo złożyć i wziąć na wyjazd. Aha, ja do turystycznego dokupiłam normalny materac, bo początkowo maluch w nim spał i nie wyobrażałam sobie, że mógłby spać na tej desce z zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łóżeczko turystyczne się przydaje. Nie jest niezbędne, ale ułatwia życie. Jak masz gotówkę na nie, to bym się nie zastanawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jeśli ma się mieszkanie w 1 poziomie, to nie jest konieczne drugie łóżeczko x Mam takie mieszkanie, a i tak w sypialni miałam drewniane łóżeczko, a w salonie (obok kuchni) turystyczne, do którego wkładałam dziecko, kiedy gotowałam. Miałam je na oku i samo sobie usypiało na przedpołudniową krótką drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łóżeczko turystycznego to genialny wynalazek na wakacyjne wyjazdy. Nie zastanawiaj się- kup :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam jedno łóżeczko drewniane w dużym domu. Nie widziałam potrzeby zakupu turystycznego. Na wakacjach malutka spała z nami, tj w domu ;-) W dzień spała w swoim łóżeczku. W jadalni/kuchni miałam krzesełko z leżaczkiem, w salonie huśtawkę z leżaczkiem, były też maty, fotelik, wózek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turystyczne w domu przydaje się wtedy, kiedy dziecko już siedzi i wstaje i potrzebuje ruchu, a mama musi się czymś pilnie zająć na dłużej. Chyba, że ktoś ma kojec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Michalina
My mamy 2 łóżeczka turystyczne jedno mamy u jednych i u drugich rodziców. Zazwyczaj jak zajeżdżamy to nie musimy ze sobą wozić. Od najmłodszych lat służyły i służą teraz innym dzieciom w naszej rodzinie :) Siostra i szwagier chętnie zabierają jak gdzieś wyjeżdżają więc funkcjonalnośc jest na 100% :) Sami zobaczcie i oceńcie :) Chętnie pomogę wybrać jak ktoś będzie potrzebować pomocy. http://lionelo.com/shop/lozeczko-turystyczne-sven/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiana7282
ja miałam łóżeczko turystyczne na począytku, a potem zwykłe łóżeczko. Łóżeczko kupiłam na allegro a na temat materacyków dużo się dowiedziałam z www.materaceblog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmalinaaaaa
Tego typu https://zaira.pl/pl/c/Lozeczka-dzieciece/372 łóżeczko niemowlęce jest najlepsze, a nie jakieś turystyczny. Jeśli decydujemy się na 2 łóżeczka, które będą stały w innych pomieszczeniach, to moim zdaniem muszą być one solidne, aby nie stała się dziecku krzywda. Wbrew pozorom nie jest to duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się naczytałam o łóżeczkach (i wgl dzieciach) na portalu parentingowym dzieciswiat.pl i to co z tego wyniosłam to, że lepiej zainwestować więcej w jedno porządne łóżeczko niż dwa oddzielne, szczególnie, że dziecko szybko wyrasta, a potem nie ma co zrobić z tymi wszystkimi gratami. Turystyczne przyda się jeśli faktycznie będzie używane w podróży czy nocując u rodziny/znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×