Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba bym kopnęła faceta w dupę, gdyby spuszczał się po 2 minutach seksu!

Polecane posty

Gość Paulinadox
Poprostu mi to pochlebia. Oczywiscie mam ochote czasem na dlugi seks, ale go kocham. To moj maz. Nie byloby ci przykro gdyby twoj facet spuszczal sie szybciej przy samym lodzie? Ja sie ciesze ze tak na niego dzialam, mimo wszystko co na tym trace. To nie tak ze on sie nie stara. Czesto przerywa itp, pomaga na chwile a czasem jest odrwrotny skutek. Jego to bardzo boli ale wie ze mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od 20 lat mam po 2 minuty, czasem nawet kończył po 5 sekundach, dramat z takim facetem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to jednak jest problem i on o tym wie. Zaproponuj mu ćwiczenia brzucha i masturbację bez spustu oraz niech próbuje to psychicznie powstrzymać. Pewnie jeszcze jakiś czas nie będzie ci to przeszkadzać, ale w końcu pojawi się frustracja, że tak wcześnie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapedicapo
może spróbujcie seksu na lsd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
"Aha. Ważę 44 kg, mam biust rozmiar 70 C, blond włosy i całkiem przyzwoitą twarz." Lubię takie drobinki. Ile masz wzrostu? Ile lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo facetów ma problem w przedwczesnym wytryskiem, ale najczęściej albo nic z tym nie robią i nie obchodzi ich przyjemność partnerki, a czasami ją wręcz obwiniają, albo się wstydzą i unikają seksu, albo wymyślają, że tak kobita na nich działa, bo wiedzą, że jesteśmy łase na komplementy. A nad tym po prostu trzeba poćwiczyć, a nie dwa ruchy i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:20 Mój chłop też mnie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
No w to nie wątpię. Jestem tylko ciekaw ile masz wzrostu, bo ważysz naprawdę niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×