Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy sex może stać się nudny

Polecane posty

Gość gość

Czy sex może stać się nudny dla atrakcyjnie seksualnie kobiety i dla przystojnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lepiej sie pukac kilka razy w miesiacu jak jest wielka ochota anizeli 3 razy dziennie po czlowiek sie wypala. Chyba ze ktos jest ***aką lub domową kulwa to stukanko na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma roznicy ile sie bedziesz pukac z czasem to I tak przechodzi u mnie tak jest a z zona jestem od 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częstotliwość nie ma tu nic do rzeczy. Wszystko zależy od wyobraźni partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sex nie ale p jakimś czasie, patrner/ka się nudzi i ma sie ochote nawet na gorszy sex abytylko z obcą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać masz partnerkę nudną i bez wyobraźni, a seks raz na ruski rok skoro bzykałbyś cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie seks się nudzi, to ludzie się nudzą bo brakuje im wyobraźni. Są ludzie którzy nudzą się bardzo szybko i są tacy którzy nigdy się nie nudzą, a gdy się kogoś naprawdę kocha to nawet seks "po Bożemu" może sprawiać mnóstwo przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyachtebaby
Dlatego chodzę na dziw/ki z roksy i przepierdalam pół wypłaty na to moja nić nie wie a ja już ponad 100 dziwek że swietokszyskiego przejebalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulaka
moze !!! osobiście tego doświadczyłem z moją żoną, ale zainwestowaliśmy w kilka fajnych sexi gadzetów i ten problem znikł teraz kochamy sie prawie codziennie i świetnie jest a gadzety zamówiliśmy tutaj http://www.sexish.pl/ bardzo fajny sklepik polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas była taka sama sytuacja. Jesteśmy młodzi całe życie przed nami, zawsze było super w tych sprawach aż nagle z dnia na dzień coś sie zieniło i każdy kolejny raz jest taki sam, wieje rutyną strasznie.. Dzisiaj postanowiłam to uratować i również zaczęłam szukać gadżetów erotycznych w necie. Najlepsze co znalazłam to sklep http://freetaboos.pl/ i wieczorem mam zamiar pokazać to i zaproponowac mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaśko
Zawsze może się pojawić nuda w łóżku i to nieważne od wyglądu partnerów. My z narzeczonym też w pewnym momencie zaczęliśmy się nudzić, więc zdecydowaliśmy się czymś urozmaicić te nasze "zabawy" :) szczególnie upodobaliśmy sobie pejcz i kajdanki w stylu „50 twarzy Grey’a” ze wstydliwie.pl. Myślę, że w niedługim czasie spróbujemy też innych gadżetów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze moze sie znudzic, jezeli sie cale zycie tylko z jednym partnerem/partnerka uprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×