Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antymoherka

wszyscy starzy sa tacy wredni ?

Polecane posty

Gość gość
Bo stare baby to sfrustrowane babony, które nienawidzą młodych kobiet, bo same już młode nie są, za to starsi panowie to zazwyczaj dżentelmeni jeszcze, tacy nauczeni przepuszczania kobiety w drzwiach i szacunku do matki z dzieckiem. Moja sąsiadka stara prukwa nawet mi nie odpowie na dzień dobry, a jej mąż kompletne przeciwieństwo, drzwi przytrzyma, uśmiechnie się, nie wiem jak on z tą starą babą wytrzymuje. Za to ta prukwa do mojego męża się szczerzy jak głupi do sera, w dupę mu włazi, jakby nie wiem na co liczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej i trzeciej sytuacji ok. Ale jeśli chodzi o gołębie też mnie takie zachowanie irytuje. Brak wrażliwości co do ptaków. Tylko przebiec, rozgonic i pójść w swoją zamiast dokarmiać, pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ptaków się NIE DOKARMIA LATEM! To generuje więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokarmiac gołebie?:D na łeb upadłaś? przecież to szczury ze skrzydłami zasrają ci balkon to zmienisz zdanie to nie jest gatunek na wymarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuśki jesteście jakieś nie halo . Swojego wychowałam , rozumiem co to znaczy mieć dziecko , jednak nie podoba mi sie ze dzieci wydzierają sie gdziekolwiek sa , nie podoba mi sie jak przeganiają zwierzęta dla zabawy . Świat nie jest tylko dla dzieci , obok żyją inni i nie ma powodu aby schodzili z drogi dziecku . Wrzeszczące dzieci w knajpach i sklepach po prostu irytują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze jesteście matkami nie znaczy ze świętymi krowami . Kiedyś usłyszałam jak matka do dziecka mówi tak głośno abym to usłyszała " co chciała od ciebie? Ona nie ma dzieci to sie czepia " a chodziło o to ze zapytałam chłopca jadącego na rowerze dlaczego straszy koty i czy mu w czymś przeszkadzają . Tak sobie pomyslałam po tym tekście tej kobiety czego ona uczy swojego syna - ze te bez dzieci sa głupie czy może ze jak chce straszyć zwierzaki to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo stare baby to sfrustrowane babony, które nienawidzą młodych kobiet, bo same już młode nie są, za to starsi panowie to zazwyczaj dżentelmeni jeszcze, tacy nauczeni przepuszczania kobiety w drzwiach i szacunku do matki z dzieckiem. Moja sąsiadka stara prukwa nawet mi nie odpowie na dzień dobry, a jej mąż kompletne przeciwieństwo, drzwi przytrzyma, uśmiechnie się, nie wiem jak on z tą starą babą wytrzymuje. Za to ta prukwa do mojego męża się szczerzy jak głupi do sera, w d**ę mu włazi, jakby nie wiem na co liczyła smiech.gif" No jej stary też chyba nie wiem na co liczy skoro drzwi ci przytrzymuje i uśmiechnie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej mąż nie liczy na nic, przytrzymuje drzwi i uśmiecha się do każdego, niezależnie od płci i wieku. Mężowi też nie raz przytrzymał jak się tarabanił z wózkiem. Ona tylko do młodych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" antymoherka dziś poczytaj ze zrozumieniem a potem sie wypowiadaj " No póki co widze tylko to że pozwalasz sie dzieciakowi drzeć w sklepie więc to podobnie tak jakbyś po psie g****a jednak nie sprzątała. Jak mój sie drze to wyprowadzam na zewnątrz a nie zmuszam innych do znoszenia darcia, że za dwie minuty niby przestanie to wiesz takie sranie w banie widać że masz w d***e wszystko i wszystkich ale sama sie wielce burzy jak ktoś ośmieli sie coś powiedzieć. Damulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co za niewychowane dziecko, drze sie na caly sklep"... nie wytrzymalam i pytam w czym jej przeszkadza placz dziecka? a ona dalej pyskuje ze zaklocamy spokoj w sklepie. powiedzialam jej dosadnie:"won stara wiedzmo do kosciolka udawac swietoszka"..zamknela sie i poszla..." Zachowałaś się skandalicznie a ta kobieta jak się okazało miała więcej kultury od ciebie. Miała prawo zwrócić ci uwagę. Uciszyła się i poszła bo sie zorientowała że ma do czynienia z głęboką patologią, która gnojem tryska na kilometr i nie ma z kim dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z wypowiedzią powyżej, twój 3 letnie dziecko właśnie pobrało kolejna naukę jak odzywać sie do babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes wredna i chamska, dlatego ludzie sie denerwuja. Oni juz zmadrzeli, ty jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczyna
"gość dziś Ja mam 36 lat i od jakichś 6 mnie wszystko wpieprza. Na pewno będą bardzo wkurzającą staruchą na starość. A kiedyś byłam taka młoda, śliczna i uśmiechnięta smiech.gif" yyy to może więcej seksu :) xxx ach i to jest chyba odpowiedź, czemu starzy są tacy wredni - już nie uprawiają seksu :D a starsi mężczyźni są mniej wredni, bo czasami pójdą do d/z/i/w/k/i... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczyna
poza tym widzę, że tu wiele jest zwierząt w ludzkiej skórze co atakuje autorkę za to że się słusznie zdenerowała w końcu i wytyka jej nieistniejące błędy. :D NO ale to kafe, niektórzy też pewnie niet sexują się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:09 Oj tam. Pożartować nie można. Wy to wszystko tu tak na poważnie bierzecie ;) Nie bój sie. Może jednak nie będzie tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:12 Jezu przestań już o tym seksie bo pomyśle że masz wagine zamiast mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hania 32 lata
Na szczęście nie wszyscy. Ja na swojej drodze nie spotykam wrednych staruszków. Może dlatego, że byłam wolontariuszką i poznałam trochę ich postrzeganie bliźnich? Starsi ludzie cenią sobie spokój i porządek, który nie zawsze jest osiągalny, ale... wystarczy miły uśmiech, gest, słowo przepraszam, i problem znika. Starsi ludzie wcale nie są wredni, raczej bardziej ich drażni nasza pogarda ludzi starszych. Oczywiście, zgodzę się, że wyjątki zawsze się trafiają, ale tych też radziłabym w miły sposób traktować, kto wie jakie było ich wcześniejsze życie, jakie mają emocjonalne problemy? Uśmiech, miłe słowo nie zaszkodzą nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy debilki odrozniacie płacz dziecka od wydzierania sie? czy juz macie calkiem mozgi wyzarte? przeciez autorka napisala ze dziecko sie rozpłakało, ot jak kazde czasem, co nie oznacza ze jest niewychowane. co innego jesli dziecior biega po sklepie, zrzuca z polek rzeczy, wrzeszczy, tupie, kladzie sie na ziemie, ale idace dziecko i placzace pod nosem to nie zbrodnia, leczcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymoherka
jak bylam w ciązy dzień przed porodem poszłam do biedronki po mleko. sztuk 1. bylo lato goraco jak w piekle.IDE DO KASY,A BABUNCIA WYŁONIŁA SIE ZZA REGALU PRAWIE MNIE WOZKIEM STRATOWAŁA ZEBY BYC W KASIE PIERWSZA. WCISNELA SIE PRZEDE MNIE I ANI MYSLI MNIE PUSCIC, A ZAZNACZAM-KOSZ MIALA PELEN ZAKUPÓW. kasjerka zawolala mnie ze mam podejsc z tym 1 mlekiem i skorzystalam, niemniej ile fukania pod nosem ze strony staruchy sie nasluchałam to glowa mała. wiec nie mowcie mi ze starsi ludzi sa tacy kochani a ja taka okropna i chamska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie czytam i nie wierze!!! - facet dokarmiał gołebie latem a wy jedziecie jeszcze po autorce? przeciez dzieciak nie rzucał w nie kamieniami tylko biegał miedzy nimi... Ja to bym goniła to tałatajstwo ze skrzydłami gdzie pieprz rośnie,a mam znajomego który jakby mógł to by do gołębi z wiatrówy strzelał-bo tak ich nienawidzi. W ogóle ptaków sie nie dokarmia latem, autorko powinnaś na straż dzwonić albo zdjecie pacanowi strzelic i pokazać co robi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj W pierwszej i trzeciej sytuacji ok. Ale jeśli chodzi o gołębie też mnie takie zachowanie irytuje. Brak wrażliwości co do ptaków. Tylko przebiec, rozgonic i pójść w swoją zamiast dokarmiać, pooglądać. HAHAHAHAH! nie popłacz się o te rozgonione gołębie..HAHAHAH. Przecież jak odfruneły to przyfruną spowrotem, taka ich natura, może na psy które gonia ptaki tez bedziemy psioczyć! Bosheee co za naród. a od oglądania są wystawy sklepowe, obrazki w książce a nie golebie, rzeczywiscie urody są na tyle przecudnej ze caly dzien mozna stac****atrzec na bandę golebi, gdzie pierwszy drugi dziesiąty taki sam, zenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jade sobie wczoraj na rowerze, a mąż z dzieckiem w foteliku na drugim. Z przeciwka jedzie rozpedzony stary wariat mijając nas drze sie jak głupek do nas że mamy patrzec jak jedziemy a nie gapić sie na prawo i lewo(akurat na chwile obrocilam glowa w prawo by zobaczyć czy ze sciezki z prawej strony mi ktoś nie wyjedzie...). zdębiałam, męża też zatkało a stary piernik pojechał dalej..I powiedzcie mi ze te stare grzyby nie są kłotliwi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×