Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż nie wrócił na noc do domu

Polecane posty

Gość gość
Brokeninside idż do kuwety.Ciepła klucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A hejterzy garbują skóry tygryskom i wieszają je póżniej nad kominkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Putin-ocalil-dziennikarzy-przed-atakiem-dzikiego-tygrysa,wid,10315896,wiadomosc.html?ticaid=117471 miauuuuu pif paf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem. Obowiazki domowe, wiec nie miałam za bardzo czasu zajrzeć tutaj. No cóż. Maz jeszcze nie wrócił. Dzwonił ten nasz kolega, ktory przyjechał w odwiedziny chyba zeby zorientować sie na jakiej pozycji jest moj maz. Powiedziałam ze na straconej. Niby niedługo wracają. Ale mam to gdzies. niemowlak do siostry a ja ze starsza na basen. Wymówek zadnych mu robic nie bede. Stwierdziłam ze szkoda moich nerwów. Niech robi co chce. Mam to gdzies. Moze nawet isc w p**du. Ja swoje pieniądze mam. Niewielkie, bo w uk gowniane macierzyńskie, ale zawsze cos. Oszczędności tez mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaa już widzę jak odchodzisz! tu możesz sobie pokozaczyć - a w domku w lodówce trzy piwka się dla męża chłodzą na kaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale mieszkania sama na wynajem bez tzw.żyranta nie weżniesz z tym macierzyńskim bo jest głodowe kolegę też opierdyl razem z mężem po co drugiego dzieciaka bierzesz z dwójką na kacu będzie miał bardziej wesoło.Sama gdzieś idz na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz że sie nie martwisz o męża bo jest duży. To że duży to nie znaczy że jest nadczłowiekiem. Osobiście byłam świadkiem takiej sytuacji że duży facet przyszedł do klubu i zaczął rozrabiać strasznie, nie wiadomo co mu było ale był agresywny i nawet ochrona nie reagowała bo się bali. W końcu zaczął bardzo źle traktować jakąś obcą pannę jak się okazało dziewczynę któregoś z bywalców owego klubu. Ten bywalec się zgadał z kimś i tego dużego faceta jak wychodził z klubu zaatakowali w kilku. Gościa zwyczajnie zabili. Poszli za to siedzieć. Także to że jest duży to akurat nic nie znaczy. Duży też może np. stracić przytomność czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkania nie wynajmuję, wiec zaden żyrant do niczego mi nie potrzebny. A po 10-ciu latach tutaj benefity by mi sie należały jak nic. Oczywiście ze nie mam zamiaru go wykopywać. Ale dam mu nauczkę na całe zycie. On ma nas w d***e? To ja bede miała w d***e jego. Zadnych telefonów, SMS-ów, zadnych pytań "a gdzie, z kim, po co"? Po prostu obojętność. W d***e go mam. Nie bede się denerwować, bo co mi to da? Na zawał szybciej zejdę chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spytaj się tylko gdzie się k/u/r/w/i/ł i ma zapomnieć o seksie bo boisz się chorób wenerycznych.I każ mu się póżniej zbadać w centrum seksu i antykoncepcji:) na chlamydie itd. ale się wkurzy jak mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakomunikuj mu że w następny weekend ty wychodzisz z koleżankami na dłużej niż 24 godziny a on niech siedzi z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie film komedia malżeńska ???? Zafunduj mu coś podobnego. Ehhh to macierzyńskie mojemu też odwaliło ale go szybko naprostowałam jak aniołek chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie oni spali przecież dzisiaj w UK pada i jest zimno?Na dworcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście po.p***********. No i co facet nie może wyjść raz na rok z domu i wrucic na drugi dzień bo żonka jak gestapo będzie go szkalowac głupie ci.py i po h.u.j się zenic żeby do końca życia być niewolnikiem jakiejś głupiej sz.ma.ty co ma n******.ne do łba bo widziała jak mamusia nad ojcem się pastwila chłop z**********lał od świtu do zmierzchu a jak wypłatę przyniósł to jeszcze po łbie dostał bo się piwa napił zostaniesz sama k****o i murzynom będzie obciągac za funciaka szkoda chłopa ja bym ci w ryj przy.p********ił na wejściu i wybił tę głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przestaniesz go pytac gdzie i zkim wychodzi itp, to on sie poczuje jak w raju (wreszcie bedzie luz). Na pewno to nie bedzie dla niego kara. Ale badanie weneryczne obowiazkowo! Dla wlasnego spokoju. I wyklad, ze ma rodzine i obowiazki i powinien zachowywac sie dojrzale. To juz nie te kawalerskie czasy ze mogl w kazdej chwili na spontanie wyjsc gdzie chcial, z kim i na jak dlugo chcial. I nie chodzi nawet ze potrzebuje pozwolenia ale ze ty sie martwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale wy jesteście po.p***********. No i co facet nie może wyjść raz na rok z domu i wrucic na drugi dzień bo żonka jak gestapo będzie go szkalowac głupie ci.py i po h.u.j się zenic żeby do końca życia być niewolnikiem jakiejś głupiej sz.ma.ty co ma n******.ne do łba bo widziała jak mamusia nad ojcem się pastwila chłop z**********lał od świtu do zmierzchu a jak wypłatę przyniósł to jeszcze po łbie dostał bo się piwa napił zostaniesz sama k****o i murzynom będzie obciągac za funciaka szkoda chłopa ja bym ci w ryj przy.p********ił na wejściu i wybił tę głupotę X Obciągac murzynom to bedziesz ty palancie. Czytaj ze zrozumieniem tłuku od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam że zrozumieniem ale zrozumieć nie mogę jak można tak się wywyższac nad drugą osobą a co to we wojsku jest że go tak musztrujesz to go zostaw i ty będziesz sama ale z tego co widzę to skaczesz tak jakbyś miała bramkę nr 2 w zanadrzu pewnie jakiś arab albo negr cię po d***e klepie polsza dupodajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjścia wyjściami, ale helloooooo jesteśmy dojrzałymi ludźmi -przynajmniej autorka i jej mąż tak po prostu nie zachowują się ludzie mający żonę, dzieci itp takie zachowanie jest typowe dla nastolatka ale nie głowy rodziny.... :-o podejrzewam że autorka nie zabrania wyjść mężowi ale chodzi o to co zrobił po wyjściu....zachował się jak małolat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mojemu taką zje bę dałam że szok bo zawsze gadał masz męża dziecko rodzinę to Ci nie wypada jak odstawił numer to poczułam takiego powera ze jechałam po nim jak po dzikiej świni i jak chce kawalerskich czasów to ma w**********lać mi z domu i niech koledzy mu gotują i koło za sranej d**y robia jak tak się ich słucha i mu powiedziałam że czasy jego rządów się dawno skończyły ogólnie mam cięzki charakter wojownika który nie daje sobą rządzić,bo raz pozwolisz to tak zawsze będzie robił i z domu melinę utworzy dla swoich kumpli a Ty z dzieciakami między pijakami super matka polka i pijany zdzisio z henkiem i zbyszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co autorko jasiu wędrowniczek wrócił z ku re stwa? Czy go już w ogrodzie zakopałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojoj tam to chyba teraz w domu u autorki desant pt."lotnik kryj się"ciekawe co poszło pierwsze tasak czy nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio sama wyszłam tak na impreze że wróciłam rano następnego dnia. Mąż zajmował się Dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×