Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

znajoma zrobiła sobie licówki i ma piękne zęby teraz

Polecane posty

Gość gość
A sobie zrobilam imlanta i odpadla mi korona a mam publiczne wystapienia w tym czasie. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chorowałam , do czasu. Lekarka powiedziała mi, ze koszt to jakieś 26 koła u mnie. Do tego ja zjadam zęby więc w kolko remonty... Odechciało mi się zwłaszcza ze zamierzać kupić sobie nowe auto- w salonie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież licówki są okropne. Zdecydowanie postarzają. Wyglądają jak sztuczna szczęka i zmieniają rysy twarzy. Rozumiem, że jest to sposób na poprawę uśmiechu, ale dla kobiet w zaawansowanym wieku. Jak już nie ma innego wyjścia. Jak widzę Agnieszkę Włodarczyk, Siwiec, Katarzynę Herman, czy blogerkę Czarszkę to widzę tylko ich górną szczękę. Za dużą i wystającą. Zdecydowanie spartaczona robota, która dodała im lat. Coś okropnego. Te panie są dowodem, że licówkami można się skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to pięknie a jak przeczytała samodzielnie jednom ksionszkę to jest mondra czy oczytana ? ;-) znam szczerbate też całkiem nie teges albo cotanges zalezy gdzie swierszcze szczają - do kibla czy do otworów wentylacyjnych :-))) chanka ma zeby i ksionszke a jest brzydka i głupio-mondra :-) już nie wiem jak jom podbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak licówki moga krzywdzic??? licówki zawsze ale to zawsze poprawaja wygląd :) jesli ktos wybierze kolor A 1 lub A2 to wiekszosc ludzi nie ma pojecia ze to nie sa naturalne zęby. Wiem bo praktycznie codzienni robimy naszym pacjentom licówki lub korony i zawsze sa zadowoleni. Tylko zazdrosnik moze napisac cos krytycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja licówki robiłam w Pracowni Pięknego Uśmiechu w Borowie i jak najbardziej polecam! Podejście do pacjenta super. Kolorystycznie dobrane są idealnie!W końcu znowu czuje się kobieco i nabrałam znowu pewności siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Jak są dobrze zrobione, to wcale nie postarzają. Wręcz przeciwnie, mi robił doktor słych z dental care tychy (co prawda tylko jedną, więc wcale nie kosztowała tyle co auto). Nic nie widać i wygląda to dobrze. Nie każdy kto ma licówki, ma od razu całą sztuczną szczękę, bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra B.

Licówki są super! Ja też robilam je po drugiej ciąży gdy moje własne zęby były w oplakanym stanie. Jestem z Gdanska więc robilam to u Gosi Jarosiewicz w enel medzie i musze przyznac ze wykonala kawal dobrej roboty. Nie sadzilam ze bede sie jeszcze kiedys tak szczerze w pelni usmiechac i nie chowac zebow do zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam ! Jest do najlepsze wyjście jeśli ktoś ma kompleks swoich zębów. Ja robiłam licówki u dr Agnieszki Wójcik w Krakowie. Jest bardzo dokladna i przykłada się do swojej pracy. Dzięki niej mam dziś piękne, białe zeby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaW

Ja również polecam dr Agnieszkę Wójcik. Robiłam u niej 4 przednie, górne licówki i mój uśmiech wygląda znacznie lepiej ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konni

a w stomatologii Cichonia? myślę ze jest to klinika z wieloma specjalistami więc pewnie także i to robią. ja leczę u nich ubytki i jestem mega z nich zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.10.2018 o 00:54, Gość gość napisał:

Przecież licówki są okropne. Zdecydowanie postarzają. Wyglądają jak sztuczna szczęka i zmieniają rysy twarzy. Rozumiem, że jest to sposób na poprawę uśmiechu, ale dla kobiet w zaawansowanym wieku. Jak już nie ma innego wyjścia. Jak widzę Agnieszkę Włodarczyk, Siwiec, Katarzynę Herman, czy blogerkę Czarszkę to widzę tylko ich górną szczękę. Za dużą i wystającą. Zdecydowanie spartaczona robota, która dodała im lat. Coś okropnego. Te panie są dowodem, że licówkami można się skrzywdzić.

To prawda.Lepiej mieć własne.Zawsze naturalny wygląd jest duzo lepszy od sztucznosci.

Ale jak ktoś ma kompleksy to nie przemowisz mu do rozumu.Chyba jedynie psychoterapeuta potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 12.10.2018 o 01:05, Gość gość napisał:

jak licówki moga krzywdzic??? licówki zawsze ale to zawsze poprawaja wygląd 🙂 jesli ktos wybierze kolor A 1 lub A2 to wiekszosc ludzi nie ma pojecia ze to nie sa naturalne zęby. Wiem bo praktycznie codzienni robimy naszym pacjentom licówki lub korony i zawsze sa zadowoleni. Tylko zazdrosnik moze napisac cos krytycznego

I nie będziesz mieć pracy jeśli napiszę to,że licówki są okropne.

Wolę zaplombowac swoje zęby,nakleic cokolwiek ale nie pilowac i zakładać coś co będzie wyglądało,jakby mi szczękę wymienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhbhjjio

Przecież wybielanie też niszczy zęby... (To do tych co każą wybielac zamiast licowek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie wybielam .scalling plus piaskowanie i już jasne piękne ząbki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła

Ja dzięki licówkom pozbyłam się diastemy. Nigdy nie podobała mi się ta szpara między zębami, więc jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania. Robiła mi doktor w Varsovia Dental i wyszło super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna

Zawsze podobał mi się uśmiech mojej koleżanki z pracy. Długo myślałam, że to po prostu dar od losu:) Dopóki z nią nie porozmawiałam na ten temat. Okazało się, że piękne, równe ząbki o idealnym odcieniu zawdzięcza licówkom! Wtedy pomyślałam, że ja też muszę mieć taki uśmiech:) Wcześniej przez rok nosiłam aparat, bo miałam lekką wadę zgryzu. Niestety zęby na przodzie nie były równej wielkości. Nie wyglądało to bardzo źle ale do ideału sporo brakowało. Zdecydowałam się na założenie czterech licówek (na przodzie) w luxdentica w Krakowie. Wygląda to tak, że spiłowuje się zęby i wsuwa nie taki rodzaj “kieszonki”, która dopasowuje się do naturalnego kształtu zęba. Jestem teraz bardzo zadowolona i uśmiecham się bez stresu - co nieraz mi się zdarzało, bo byłam pewna, że “wszyscy” patrzą na moje nieładne zęby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyu

No moja przyjaciółka też robiła licówki w Dental house klinice dentystycznej Milcarz w Łukowie i ja na początku myślałam, że to głupota, ale efekt był naprawdę piękny, a cena wcale nie taka straszne, więc w końcu i ja się zdecydowałam tam zrobić. Mam teraz hollywoodzki uśmiech, ale wciąż wyglądający naturalnie, nie ma w tym przesady, wyglądam i czuję się z nimi dobrze, polecam bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaklim

Ja też robiłam licówki i nie żałuję, a wręcz bardzo polecam 🙂 Uśmiech jest po prostu perfekcyjny, a wcześniej miał swoje niedoskonałości. Jestem pacjentką DENT SM na Bemowie i tam też robiłam licówki, mogę śmiało polecić, jak ktoś z Warszawy albo okolic, bo robią tam świetną robotę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Mama zdecydowała się na licówki. Robiła je sobie w Warszawie w gabinecie Eurodental.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi mają wyrywać chyba ósemkę i myślę nad wstawieniem sobie tam zęba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pomagał doktor Maciej Drosd z Torunia i tutaj jeśli chodzi o jego doświadczenie w tym zakresie to zdecydowanie specjalista godny polecenia, warto umówić się na konsultacje. Doskonały kontakt i humor, a co ważniejsze rzeczowe podejście i tym samym zawsze próba wyboru takich rozwiązań, które dla danego pacjenta będą najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja też mam licówki od kilku lat i w zasadzie nie WYMAGAJĄ one bezwzględnej wymiany teraz, bo są w dobrym stanie (nie bardzo dobrym ), jedna niestety pękła w połowie no ale właśnie minęło juz kilka lat. Jednak się uparłam że w tym roku chcę już nowe i zawsze to jednak odświeżenie ich wyglądu nie ma się co czarować, że te nawet jak wyglądają fajnie to jednak mają już kilka lat .

Chodze regularnie do tej kliniki stomatologicznej w Gdańsku  https://www.klinikastomatologiczna.com.pl  I tam też zamierzam wymienić licówki na nowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych licówek!!!

Zróbcie sobie bonding, taniej i zębów nie niszczy a wygląda naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×