Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bimba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  3004
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

753 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Po co chodzić prywatnie do lekarza który nic nie może, bierze od ciebie gruba kasę a i tak że wszystkim odsyła cię do państwowego szpitala czy przychodni???
 2. Po tym co teraz napisałeś widzę że nie mam z kim dyskutować.
 3. Ale jak już do niej dochodzi, to trzeba tę odpowiedzialność ponieść No i większość panów chce ponieść - wspanialomyslnie deklarują że zapłacą za zabieg!
 4. Tak, ale obecna wladza właśnie to uniemożliwila i dlatego ludzie się burzą. A nie dlatego, że się nudzą albo że chcą rypac się bez odpowiedzialnosci. On dalej tego nie rozumie.
 5. Napisz jeszcze, że każdy z tych mężczyzn był prawicowym kibolem i zwolennikiem ONR albo przynajmniej Młodzieży Wszechpolskiej Nie nie każdy, ale kilku z nich to prawdziwi Polacy z "wartosciami"
 6. Naprawdę uważasz że kobiety usuwają ciążę bo to taka fajna zabawa? Kobiety w szczęśliwych związkach nie myślą o aborcji - wszystkie przypadki aborcji jakie znam w swoim otoczeniu były spowodowane podłym zachowaniem mężczyzn a czasami wręcz przez nich wymuszane.
 7. Kompromis był jedynym słusznym rozwiązaniem. Trzeba chronić prawa do życia, ale nie za wszelką cenę. Nigdy nie będę popierał aborcji z kaprysu. A ja będę popierać i nam do tego prawo. Ty też masz prawo uważać jak uważasz A ja mam święte prawo się z tym nie zgadzać - rozumiesz? I co to za " jedynie słusznej rozwiązanie" skoro można jechać za granicę i przeprowadzić aborcję bez najmniejszego problemu.
 8. Początkowo może i tak. Ale przecież postulaty organizatorek i przywódczyń strajku są jasne - żaden kompromis ich nie interesuje, chcą całkowitej legalizacji aborcji. I mają do tego prawo!!!
 9. Czy kościół zbudowany 10 lat temu również jest "zabytkiem???
 10. Możecie mi wytłumaczyć dlaczego napisanie sprayem hasła na murze koscioła nazywa się NAPADEM NA KOŚCIÓŁ. Czy jak ktoś napisze hasło na murze mojego domu to jest to napad na mój dom?
 11. Założę się że przynajmniej połowa z tych kiboli "broniących kościoła" ma dzieci z konkubinatu, nie płaci alimentów i w związkach bili partnerki.
 12. Ładne słownictwo. Na poziomie. Jak cała ta hołota. To po co tu włazisz??? Po kiego grzyba się tu produkujesz? Dla hołoty ?
 13. Ile razy jeszcze trzeba Ci napisać że masz przez sąd ustalić kwotę alimentów i spotkania z dzieckiem?
×