Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bimba

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1988
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

484 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Żeby było zabawniej to w innym temacie stwierdzila, że takie pozbywanie się dzieci jest wsiowym zwyczajem I jak zwykle wychodzi, że te co mają najwięcej do powiedzenia, mają najwięcej za uszami W dalszym ciągu uważam że to wsiowe zwyczaj! I nijak ma się do mojej sytuacji! Nie widzisz różnicy między wciskaniem dziecka babci którą nie ma na to ochoty bo chce się iść do pracy, na imprezę czy latać po mieście z kumpelkami a naleganiem i prosbami babci żeby przywieźć 2, 3 tygodnie dziecko bo ona tęskni i nie ma z dzieckiem kontaktu przez cały rok? Moja teściowa wnukiem nie interesowała się przez ponad dziesięć lat, wpadała do nas kilka razy w roku mimo że mieszkała parę przystanków dalej. Odkąd mieszkamy za granicą, ona po rozwodzie a dziecko stało się nastolatkiem za wszelką cenę chciała z nim spędzać czas. Psuło mi to plany, bo nie wiem czy wiesz ale w UK wakacje trwają niewiele ponad miesiąc więc nie mogliśmy z własnym dzieckiem nigdzie na dłużej pojechać bo ona już od grudnia planowała gdzie go zawiezie, co mu pokaże, do kogo z rodziny pojadą. Więc gdzie tu widzisz " podrzucanie dziecka", "wyciskanie na siłę" czy "pozbywanie się"??? Nie miałam sumienia jej odmawiać, bo to przecież babcia, dziecka najbliższa rodzina. Więc skończ już rzygać na mnie jadem i przekręcać moje słowa.
 2. Umiesz czytać? Nie podrzucam, i nigdy nie chciałam podrzucać!
 3. Bimba

  Toksyczna matka

  Nagrywaj te akcje
 4. Bimba

  Kobiety które miały duzo partnerów

  No patrz, nie pójdzie.
 5. Bimba

  Kobiety które miały duzo partnerów

  Idź już robić ten projekt!!!
 6. Bimba

  Kobiety które miały duzo partnerów

  Wczoraj cztery godziny się żegnał, odchodził i nie mógł przestać. Zobaczymy ile czasu dzisiaj mu to zajmie.
 7. Bimba

  Kobiety które miały duzo partnerów

  A ja mam nieodparte wrażenie że pod nickiem DZ pisze niejaki pan Jaki z jedynie słusznej partii. Logika, przekręcanie znaczeń, dawanie sobie praw przy jednoczesnym obieraniu ich rozmówcy, no wypisz wymaluj!
 8. Bimba

  Kobiety które miały duzo partnerów

  Faktycznie, psychiczny.
 9. I jeszcze jedna rzecz - moja teściowa nigdy nie pomagała mi przy dziecku jak było małe, nigdy z nim nie zostawała, dowiedzała nas średnio raz na dwa miesiące (mieszkaliśmy w tym samym mieście) Miała swoje życie, pracę, męża i ja absolutnie nie miałam o to pretensji. Przeszła na emeryturę dziesięć lat temu, rozwiodła się i od tej pory stała się kochającą babcią. Więc nie przeszkadzam jej w tej miłości, a raczej pomagam chociaż czasem krzyżuje mi to plany. I tyle.
 10. Nie pitol głupot. Moja teściowa cały rok błaga żeby przywieźć dziecko na te 2-3 tygodnie w ciagu wakacji. Uwierz mi, wcale nie bylam z tego zadowolona bo to psuje moje plany wakacyjne. Muszę zostać w Polsce kilka dni przwożąc go i odbierając. Te dni wpływają na goszczeniu się po rodzinie, siedzeniu za stołem i żarciu. Ale robiłam to żeby zrobic jej przyjemność - bo się rzadko widujemy, bo jest daleko, bo tęskni, bo lubi się wnukiem pochwalić itp Młody ma już 17 lat, zbudował się w zeszłym roku i nie chciał jechać, w tym roku wirus więc też nie pojechał - co kilka dni mam telefon z miałczeniem "ale dlaczego", "a może jednak", "to chociaż na kilka dni". Gdzie tu wyciskanie na siłę dziecka niechętnej teściowej?
 11. Bimba

  Kobiety które miały duzo partnerów

  Bawi mnie twoja pisowska narracja odwracania kota ogonem.
 12. No to wróć do Rzeszowa i babcia będzie na miejscu. Skoro mieszkasz na drugim końcu Europy to kup mamie bilet i zaproś ja do siebie, albo jedz na wakacje do Polski. Ja też nie mieszkam w Polsce ale na każde święta zapraszam teściową do siebie i co roku jestem na wakacjach w Polsce, albo zawożę dziecko i zostawiam w Polsce na kilka tygodni (oczywiście zostawiam teściowej pieniądze i wykupuję im wczasy nad morzem) Pomyślałaś że może twojej matki nie stać na wyjazdy do ciebie?
 13. To może niech tatuś teraz sobie poradzi.
 14. Bimba

  Kobiety które miały duzo partnerów

  Jaka zdrada??? Temat dotyczy kobiet którą miały wielu partnerów a nie zdradzały mężów czy partnerów. Owszem, możesz krytykować tylko po co? Lżej Ci od tego że powyzywasz ludzi? Lepiej się poczujesz? Twoje ego się dowartosciuje? To może wyjdź na ulice i pobij kogoś mniejszego i słabszego - jeszcze lepiej się poczujesz!
 15. Bimba

  Kobiety które miały duzo partnerów

  I znowu się zaorałeś. Ta wypowiedzią dałeś prawo kobietom do posiadania przez nich innych niż ty wartości i priorytetów. Więc nie krytykuj ich wyborów w sferze intymnej bo wychodzisz na głupka!
×