Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mika131273

Prawie,idealny

Polecane posty

Gość Mika131273

Witam..problem już odalony..ale czasem mnie dręczy dotąd..jestem samotną,matka z dwojgiem dzieci...myślalam ,ze poznałam tą,drugą,połowę..gotował..obiady..śniadania dzieciom moim robił....przytulał..i mówił każdego dnia jak to mnie i dzieci nie kocha..no prawie ideał.no tak mi sie wydawalo..na kazdych iprezach..dawal mi odczuc..ze ja jestem na pierwszym miejscu dla niego.uwierzyłam w szczęście..zle potem sie zaczęło..to pierwszy moj tv poszedl czyli przepadl bo nie mielismy kasy..to potem dziwnie wyszlo ,ze kolejny..to samochod stracony mój..bo on jechał nim..zrobił wypadek i niby laweta zabrala auto moje..ale nigdy o tym sie już nie dowiem..bo o samochodzie ślad zaginął...po 3 latach związku gdy przypadkiem nie zamknal fb..ldczytałam.,ze umawial sie z moją koleżanką a,właściwie z,jego przyjaciela dziewczyną na sex jego odp.na ,że on ma słabość do kobiet!!!wziełam duży worek i spakowałm go i kazalałam sie wyprowadzićwono płakał i prosił..ale dla mnie nie było tłumaczeń..:( Powiedzcie cze u tak robił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×