Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam dojrzalej po 30

Polecane posty

Gość gość
Rozumiem. To ktore z tych tematow cie interesuja? Skad wiesz z kim rozmawiasz, jak zacznie naraz kilka osob cos pisac? O czym absolutnie nie piszesz nigdy? Przed 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno. Co to znaczy, ze ktos jest dla ciebie ciekawy? Przed 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tematy bo jak w tym przypadku jestem na temacie gdzie ktoś szuka 30ki a ja wcale nie szukam. ....czasem się podpisuję. ...na jakie tematy nigdy nie piszę? O polityce. ...a jakich ty unikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy że ktoś jest ciekawy? Jestem zainteresowany rozwijaniem z nim rozmowy. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum nie pisalam. A w zyciu? Raczej nie unikam zadnych tematow. W zadnym nie znosze wulgarnosci. Przed 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum nie pisalam. A w zyciu? Raczej nie unikam zadnych tematow. W zadnym nie znosze wulgarnosci. Przed 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć że jesteś pierwszy raz na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam to forum. Czasem tu bywam, ale tylko czytam. Nigdy nie rozmawiałam z nikim. I nie umieszczałam postów. Wczoraj tak z przekory pociągnęłam temat. Przed 50,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu twoja obecność tu ograniczała się tu tylko do podczytywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo uwazam, ze wiekszosc tematow, ktore sa tu poruszane nigdy nie powinna wyplywac publicznie. Dlatego tylko czytalam. A juz daleka jestem od udzielania komus rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są opinie że czasem lepiej jest się zwierzyć komuś całkowicie obcemu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta sie zgodze. Ale obcemu osobiscie. Sam na sam. Znajomosc z pociagu lub na wczasach. Ile razy sie zdarza, ze podczas podrozy zwierzaja sie sobie ludzie. Ale nie, gdzie moga to czytac setki nieznajomych. I ta czesta tu zlosliwosc, wrednosc, upokarzanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pozwalają sobie na to gdyż są anonimowi a może tylko objawia się ich prawdziwa natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jedno, i drugie. Dlatego nie wypowiadalam sie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pracujesz zawodowo to czy lubisz swoją pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje zawodowo. I uwielbiam to co robie, ale nie jestem pracoholiczka. Jednak jestem dosc niespokojnym duchem i nie wykluczam zmiany profesji. A ty? Przed 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pracuję i też lubię swoją pracę czasem wieje w niej nudą a czasem jest bardzo dynamicznie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje przyjaciółki powychodziły za mąż i jestem teraz nie do pary więc Jestem samotna, nie umiem nikogo poznać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka II
Witam wszystkich .Mam 35 lat i jestem przysłowiową starą panną .Wstydzę się do tego przyznac , ale nie miałam jeszcze faceta. Po prostu nikt nie zaprosił mnie dotąd nawet na kawę. Nie wiem dlaczego tak się stało .To mnie strasznie dołuje bo mam o sobie najgorsze wyobrażenie .Nie wiem ,czy moje niepowodzenie w sprawach sercowych wynika z tego ,że jestem taka okropna i nikt mnie nie chce , czy to jest tzw brak szczęścia. Skończyłam studia na babskim kierunku w pracy też kobiety ,kursy ,szkolenia też w kobiecym gronie . Moje przyjaciółki powychodziły za mąż i jestem teraz nie do pary więc jestem SAMOTNA . Wszędzie chodzę sama i już mam tego dosyc . Byłam trzy razy sama na wycieczce zagranicznej i tam też nikogo nie poznałam nawet jakiejś fajnej kumpelki. Samotnie spędziłam urlop nad morzem było mi bardzo przykro bo dookoła mnie pary , małżeństwa lub po prostu znajomi . Staram się byc pogodną osobą , ale przychodzi mi to coraz trudniej . Czasami mam takiego doła , że nie mam siły wstac rano z łóżka . Potrzebuję ludzi do życia w związku z tym zamierzam zając się wolontariatem myślę , że to jest dobry . pomysł bo zagłuszy moją samotnośc . Co do mojego wyglądu -raczej chyba normalny , chociaż już sama nie wiem . Moim atutem jest to ,że jestem zgrabna , dbam o siebie więc dlaczego nikt się mną do tej pory nie zainteresował no dziewczyny musi byc jakiś powód. Chciałabym miec rodzinę , dzieci ale to już pozostanie tylko moim marzeniem . Kiedyś zastanawiałam się co to znaczy byc samotnym teraz już wiem . Pozdrawiam Reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze. Najgorsze co moze sie przytrafic, to gdy wstajesz rano do pracy i myslisz, dlaczego musze tam isc? . Pracujesz w firmie malej czy duzej? Pytam jakie sa relacje miedzy wspolpracownikami? Przed 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się jak tobie to napisać ....czasem pracujemy tylko w parze albo w kilka osób czasem jest kilkaset ale nasz skład jest wydzielony i ogranicza się do kilkunastu ...a ty w jakiej firmie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W strefie budzetowej. Mam wspaniala szefowa, ktora nie ingeruje w to co robie. Przed 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duże znaczenie ma dobry szef moj ma spore kompleksy które musi leczyć podkreślaniem swojej funkcji. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezylam taka szefowa. To byla dla mnie dobra szkola zycia. Paradoksalnie dzieki jej wstretnym zachowaniom wobec mnie i nie tylko dzis robie to co lubie. Dosc o pracy. A co po pracy? Przed 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem z perspektywy czasu oceniamy coś zupełnie inaczej. ...co po pracy? Dom rodzina roboty przydomowe czasem wypad na ryby. ....odwracam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny stary on z niedobra żoną. Zamoczyloby się gdzie indziej. Łeb siwieje, dooopa szaleje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie zaczyna. Wpisywanie zlosliwosci. Za monent nie bede wiedziala z kim pisze. Po pracy jak to kobieta domowe przyjemnosci i nieprzyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nic nowego zawsze jest ktoś kto czuje się pomijany i pragnie być zauważony. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba ty czujesz się pominięty, jeśli szukasz adrenaliny na forum.Zonka nie daje? Czy nie obciaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×