Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie potrzeby seksualne mają kobiety po 30 tce

Polecane posty

Gość gość

Tak sie zastanawiam czy w tym wieku to przyjemność, obowiazek czy rutyna. A moze seks jest nie potrzebny mając życie pelne obowiązkow iinnych przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromne. Ale mówię to ze swojego punktu widzenia, bo mam koleżanki dla których seks mógłby już nie istnieć i tego trochę nie rozumiem :-P Ja bym mogła non-stop i gdzie popadnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka prowokacja jestem facetem i pytam z ciekawości. Zastanawiam sie czy wiążąc sie z kobietą 30 paro letnią podołam Jej potrzebą seksualnym :-) dla mnie jak narazie seks nie istnieje wiec raczej moj zwiazek z kobietą nie jest podyktowany tylko checią wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc do czego Ci kobieta ? Do prania, sprzątania i usługiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duze tzn. Jakie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jesteś upośledzony albo do zerówki chodzisz tak czy tak polecam słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zerówki chodzi 99 % uzytkownikow kafe szczegolnie takkch jak z 12 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każda kobieta ma normalne potrzeby sexualne. Przecież nie chodzi o ilosc. Są kobiety, które nie potrafią wyrazić swoich potrzeb, partner nie zaspokaja ich tak jak oczekiwalyby więc się wycofują. Kobiety, które mają pozytywne doświadczenia wiedzą czego chcą. Nie chodzi o ilość, długość, technikę. Jeżeli mężczyzna ma to coś, patrzy, wywołuje rumieniec, od jego zapachu kręci się w glowie, a już dotyk przypadkowy elektryzuje, umie tym grać, to sex będzie na najwyższym poziomie, bo jest chemia. W długoletnim związku w jakim jestem też jest to możliwe. Nie ma już dreszczy, ale mój facet umie zagrać, wie jak mnie złapać za szyję, jaką uwielbiam pozycję, wie po każdym jęku w którym momencie gdzie położyć palec. Ja też wiem jak sprawić żeby oszalał i wykorzystuję to. Mimo to nie jestem monogamistką. Lubię flirty i daję się podrywać. Lubię nowy dotyk, motyle w brzuchu, taksujące spojrzenia od których mi gorąco. Nie odmawiam sobie tego. Ale kochanków trzymam krótko, to nie ma nic wspólnego z miłością, uważam że sex jest bardzo piękny. Kocham się z przyjemnością codzienie, czasem w plenerze, lubię też małe experymenty. Mam grubo po trzydziestce, mój partner po czterdziestce, też lubi i jest fajnym kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duze, ale mniejsze niz po 40 tce. Takie nasze biologiczne zaprojektowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dlatego faceci po 40mtce są od stawianii bo nie wydal ją w łóżku Rano sex w południe sex po południu sex wieczorem sex i cala noc ka do rana sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie koniecznie odstawiani :-) Jeśli facet jest kreatywny to wie jak zaspokoić kobietę nawet gdyby mu nie stanął ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 34 lata, od 4 lat po rozwodzie, bez dzieci i potrzeby prawie zerowe. I dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoświadczonaONA
Hej. Sikanie na faceta... Co o tym myślicie? Któraś już próbowała sikać na faceta lub sama dała się osikać? Mój facet chce tego spróbować, tzn chce bym go osikała... Co o tym myślicie? Pomożecie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×