Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karina17

Mama się wścieka gdy chodzę w stringach po domu

Polecane posty

Gość karina17

Zawsze gdy tak się przejdę po domu to drze się na mnie ty bezwstydnico, z gołym dupskiem po chałupie łazisz, szacunku do mnie nie masz, a jak by ktoś do domu wszedł, pomyślałaś o tym itp. Tylko że ja nie chodzę nago bo mam stringi na pupsku przecież ale ona się musi wydzierać, czasem nawet mi przyleje :/. Ostatnio sie wściekła bo oglądała tv a ja zasłoniłam jej telewizor i zaczęłam szukać czegoś na półkach. Jak mnie złapała to drewniany wieszak mi na tyłku złamała :p. Czemu jej to tak przeszkadza? Czasem robię to specjalnie żeby ją wkurzyć ;) A z moim chłopakiem na podobę, chciałam iść w stringach kąpielowych nad zalew to on mało co się nie poryczał, że wszyscy mnie będa oglądać i w ogóle, . Mam 17 lat, moja pupa jest bardzo jędrna odstająca, taki typ latynoski ale nie mam celulitu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś latynoski Baleron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo masz dupsko niezgrabne i wszyscy się boją, żebyś im wstydu nie zrobiła... cóż w tym dziwnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina17
Nie mam niezgrabnego dupska, jest spore, ale bardzo jędrne i odstające, robię ćwiczenia na nie systematycznie! Jak w klasie zrobiliśmy głosowanie, która dziewczyna ma najładniejszą pupę to zgadnij kto wygrał? Ja! Każdy chłopak mógł zagłosować na dwie dziewczyny i wszyscy zagłosowali na mnie! Na inne też głosowali ale każdy zagłosował na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłusta doopa :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeczywiscie powod by sie chwalic. Dzisiaj kobiety to szmaty jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak czulby sie zazdrosny, a mama sie wychowala w innych czasach, gdzie chodzenie z gola dupa na wierzchu bylo bardziej nieprzyzwoite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina17
No ale po domu tylko chodzę i nad zalewem. Nie wiem czemu moja matka tak się wścieka a chłopak mało się nie pobeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslij zdjecie, moze w niej jest cos nie tak czego ty nie widzisz, a widza inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by wszystko było z tobą w porządku, to nie miałabyś, mało nie czułabyś takiej potrzeby, aby wychwalać się swoim doopskiem na forum. Jak widać robisz to z uporem, tak jakbyś chciała na siłę udowadniać wszystkim, że jest tak, jak mówisz ty. A prawda jest taka, że ważne jest to, co inni w tobie zauważają, a nie ty, bo twoja opinia o sobie pewnie jest mocno nagięta, a nie obiektywna. Wydajesz się przez to taka pusta, że nie dziwię się twojej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słusznie. Jesteś ekschibicjonistką. Sprawdź w Google, co to znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekshibicjonistką, przez samo h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo pedofila 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli matki nie słuchasz w takiej sprawie , to w jakiej jesteś jej pomocna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×