Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zjeżdzalnia dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

Witajcie Urządzam dla swojego 16 miesięcznego Synka plac zabaw na ogrodzie. Piaskownice już zakupiliśmy i teraz myślimy nad zjeżdzalnią...i tu pojawia się problem.: JAKĄ WYBRAĆ?! Na allegro jest mnóstwo kolorowych zjeżdżalni, ale nie wiem jaka najlepsza, bezpieczna, jaki długi powinien być ślizg dla takiego malucha, jakie max obciążenie. Nie chce też by Synek szybko z niej wyrósł choć wiem, że i tak w przyszłości będę musiała zakupić większą. Początkowo myślałam o takiej małej pierwszej zjeżdzalni, ale teraz już niczego nie jestem pewna. Od czasu do czasu chodzimy do rodziny, gdzie jest mała zjeżdzalnia ze ślizgiem ok 90cm i mój synek ma z nią trochę problemów. Nie potrafii na nią wejść po schodkach choć podnosi nóżki, a gdy go usadzę na siedzisku do zjazdu sam się odbije i bez wahania zjedzie. Rodzina ta ma dwudziestomiesięcznego Synka, który bez problemu opanował tą zjeżdzalnie, a także zjeżdzalnie sąsiadów: wchodzi i zjeżdża ze ślizgu 150cm. Wiem, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie, ale bądź tu mądrą matką... Jakie sprawdzone zabawki polecacie jeszcze do ogrodu? Pozdrawiam ciepło Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×