Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie gdzie kupić miasto czy wieś

Polecane posty

Gość gość

Obecnie mieszkamy na wsi A. Pojawiła się okazja by tu kupić mieszkanie w bloku z lat 80 tych, 67m2, 3 pokoje, stan bdb, duży balkon loggia, ocieplone, nowa instalacja elektryczna, panele, gładzie na ścianach, ogólnie zadbane. Do mieszkania piwnica, garaż, działka warzywna, w bloku wózkownia, suszarnia. Ogrzewanie z przyblokowej kotłowni. Czynsz 200zł, do miasta gdzie pracuje mąż 8 km, do miasta gdzie pracuje ja 20km. koszt tyle akurat ile mamy odłożone, jedynie kredyt na urządzenie się po swojemu, i mały remont po swojemu jakieś 15-20 tys by wyszło. I mieszkanie w mieście gdzie ja pracuje. 65m2, 3 pokoje, czynsz 390 zł, duży balkon, blok z początku 2000. Również zadbane. tylko do odświeżenia ścian bo tak ogólnie bym tylko kolory pozmieniala i nic więcej. Nowa kuchnia w zabudowie i szafy w cenie. Piwnica, wózkownia w bloku. Ja bym miała pracę na miejscu, maż by musiał dojeżdzać 26 km do swojej. Ale to mieszkanie wiąże się z dobraniem sporego kredytu, jest 110 tys droższe niż to pierwsze. Nie wiem co wybrać, jak to będzie się kształtować wszystko na przestrzeni lat. Czy lepiej iść do miasta i brać kredyt, może być ciężko bo planujemy dziecko, czy zostać na wsi i tu kupić mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że warto kupić mieszkanie w Ząbkach, większość mieszkań jest tam dwustronna, podzielona na strefy dzienne i nocne umożliwiające dowolna aranżacje przestrzeni. Mieszkania posiadają przestronne tarasy lub balkony, a mieszkania parterowe ogródki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałabym miasto ze względu na przyszłość swoją i dzieci. Sama mieszkam w centrum dużego miasta, wprawdzie się budujemy, ale też w mieście. Nie wyobrażam sobie z dziećmi mieszkania na wsi. Inaczej dojechać autem do pracy a inaczej dziecko ciągać wszędzie. Jedyny plus tej sytuacji to cena, ale wiadomo, że na wiosce starych może jeszcze po PGR-owskich bloków nikt za bardzo nie chce, więc jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na obrzeżach krakowa kupiłam, jakoś w centrum nie umiałabym mieszkać, a tak trafił nam sie fajny domek w dobrej cenie, wszystko dzięki agentowi z NowodworskiEstates który nam go pokazał, nawet sie nie zastanawialiśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
Ja bym bardzo chętnie zamieszkała pod Krakowem. Chciałabym gdzieś, gdzie jest spokój, zieleń. No ale mąż się upiera na mieszkanie w Krakowie, bo nie chce mieć dalekich dojazdów do pracy... W sumie rozumiem, ale i tak marzy mi się coś poza miastem. Gdzie wg was najlepiej wziąć kredyt na mieszkanie? Korzystaliście może z ich oferty https://kredyt123.pl/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można przecież iść na kompromis i wybrać spokojne i ciche osiedle w mieście. Niedawno oglądaliśmy z mężem mieszkania na osiedlu Śródmieście Wilanów http://www.polnord.pl/oferta/warszawa/srodmiescie-wilanow/ Zależy nam na bezpiecznym i komfortowym osiedlu a Śródmieście Wilanów nie dość że spełnia nasze oczekiwania to jeszcze o wiele lepiej wypada na tle innych pod względem solidności wykonania budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
110 tys kredytu, to nie tak wiele. Szybko spłacicie. Mąż mógłby rozglądać się za pracą w mieście, w którym zamieszkalibyście. Dzieci nie musiałyby w przyszłości dojeżdżać do szkoły, wszystkie zakupy możesz załatwiać na "autonogach", sprawy urzędowe i lekarskie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RepublikaWnętrz
Dzień dobry, Polecamy mieszkania naszej inwestycji - Osiedle Przystań. Bardzo ładne otoczenie, zielono. Idealna okolica dla miłośników natury. Pozdrawiamy Serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×