Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KCN dla mnie raz

Taka sytuacja...

Polecane posty

Gość KCN dla mnie raz

...drogie Panie, wypowiedzcie sie szczerze prosze o czym myślicie widząc atrakcyjnego mężczyznę, szczególnie chodzi mi o wypowiedzi kobiet będących w związku, zwiazku szczęśliwym i spełnionym erotycznie, kobiet świadomych swojej sexualnosci i czerpiących radość z kontaktów fizycznych. ...coś od siebie, sytuacja z marketu dzisiaj...Pani w szpilkach, świeża opalenizna, widać ze nierówna i naturalna , powiedziałabym ze przejaskrawiona z jednej strony, niesamowita figura i te oczy...Pani w wieku ok. 30 może więcej lat, przechodziliśmy koło siebie kilka razy, czułem wręcz napięcie, spojrzenia i wręcz walkę kto pierwszy będzie w kasie...przegrałem, nie mogłem zadać moim oczu rozkoszy...była tak pociągająca, ze poraz pierwszy wsiadłem do samochodu i czekałem żeby ja zobaczyć jeszcze raz...wsiadła do A6 z taka gracja, ze poczułem wręcz fizyczny ból, ze to temat no way...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No way .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę że tak
...a ja po wyjściu z marketu, wsiadając do A6 rozglądałam się w nadzieji, że uda mi się jeszcze raz złapać to elektryzujące, meskie spojrzenie i zwariować od niespelnionego "jak by to było..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlapac go porzadnie za krocze i potrzasnac jego koszykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN dla mnie raz
...przechodziłem i chciałem powiedzieć coś prozaicznego...."typu intrygująca opalenizna" lub "przepraszam, muszę to powiedzieć, jest Pani piękna kobieta". ..jestem otwarta osoba i nie mam trudności w nawiązywaniu konwersacji, ale fiasko lub pogarda w tych oczach bardzo by zabolała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN dla mnie raz
...drogie Panie, tez czasami tak widzicie mężczyzn? Macie wrażenie ze tracicie być może jedna na milion sytuacje w której widzicie ideał, druga swoją połówkę? Czy myślicie o tym jak byłoby niesamowicie dotknąć tej drugiej osoby, poczuć jej zapach i być może odwzajemnione porządnie? P.S. Myśle ze tak....byłoby tuż niesamowite , gdybys faktycznie była ta....ten zbieg losu, nazwałbym wówczas przeznaczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
Latem ogólnie faceci potrafią się perfidnie gapić albo w dekolt, albo na dłonie lub stopy albo prosto w oczy ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN dla mnie raz
...nie robię tego, ale dziękuje, ciekawe spostrzeżenie...bardzo możliwe ze tak właśnie mnie odebrała. Nie powiem ze jest to opcja która mnie ucieszyła, nie narzucam sie wzrokiem i nie przypatruje detala kobiecego ciała....ale faktycznie, może to co dla mnie było elektryzujące dla niej było zwykłym atakiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobic jak kobiety sa tak pociagajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
Nosze bardzo długie paznokcie i często przy kasie w sklepie widzę jak faceci się gapią jak szukam drobnych w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN dla mnie raz
...czy jeśli miałbym wąsy które zaplątanym za ucho, nie spojrzalabys na mnie dłużej niż na Pana obok, który byłby osoba jedna na 1000 w tym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie ladne paznokcie szczegolnie w kolorze czerwonym I smukle dlonie. Tez bym sie gapil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
A jak kobieta założy wysokie obcasy to faceci głupieją całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiscie pod warunkiem ze jest zgrabna. A co w tym zlego w conch kobiety po to robia zeby sie podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
Uwielbiam dobrze wygladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz mi sie podobasz powiedz jeszcze ze nosisz mini I czerwone stringi to oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
Pewnie że nosze mini ale uwielbiam też kombinezony. Stringi jak najbardziej lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wszystko to co lubie do seksu tez pewnie podchodzisz bardzo profesjonalnie. A tak z ciekawosci ile masz lat I jak wygladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jestes blondi to bedziesz wygladac super. Moze podasz@ to sobie dluzej popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
A po co mam podawać. Może wydaje ci się, że szukam przygód ale jam mam męża marynarza i czekam aż wróci do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
Żeby dobrze wyglądać to ja chodze na siłownie, biegam. Nie lubię tłuściochów i takich co nie dbaja o swoj wyglad. Zeby inni mogli podziwiać ja muszę się napracować. Uroda mi tylko troche w tym pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę że tak
Do KCN Mam czasem takie uczucie, że ten mijany, interesujący mężczyzna o bajecznym uśmiechu to mogła być ta osoba....może nie od razu miłość od pierwszego wejrzenia, ale przyjaźń na długie lata. W ogóle nie sadzisz, że zbyt mało się do siebie uśmiechamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam zone I tez jest daleko dlatego mozna sobie popisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
Ciekawe dlaczego nie podasz maila tylko wymuszasz na mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymuszam ale zna jego tez zona wiec nie wiem co bedzie jak kiedys tu zajrzy. Bardzo brakuje tobie seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
bardzooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez. Jestes taka zadbana to I seks napewno lubisz bardzo ekscytujacy. Mam ochote popiescic sie z toba jesli mi pozwolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandka85
jak wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
178 szczuply szatyn zielone oczy. Mam Teraz wielka ochote sie popiescic a nie ma sie mna kto zajac. Chcialbym zobaczyc ta cipulke w czerwonych stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×