Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kemilka

Vubu oszuści

Polecane posty

Gość kemilka

Oszuści! Nie mają ciuchów które wystawiają! Nie odpowiadają na maile ani telefony, sukienki zamówione 9 czerwca być może (!!!!!!) wyślą po 15 lipca, ale nie ma gwarancji!!!!!!!!!!!!! Nie kupujcie od nich chyba że chcecie nosić te sukienki we wrześniu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie niezadowolone klientki sklepu Vubu.pl zapraszam na stronę www.klientkivubu.blogspot.com oraz do grupy na facebooku! Wystarczy wpisać w pole wyszukiwania Vubu - oszukane, jest nas ponad 40 w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam w grupie oszukanych. jestem Karolina. tez zamawiałam . Czekam na transakcje zwrotne. postraszyłam skarbowką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukanaaaaa
Złodzieje oszuści !!!! uważajcie na to VUBU zamówiłam sukienkę ii nie dostałam do dnia dzisiejszego telefonów nie odbierają na e maile nie odpisują. Ja tak tego nie zostawię !!!!! ZŁODZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukanaaaaa
złodzieje nie kupujcie nic z ich strony!!!!!!!! oszuści oszuści złodziejeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja! !!!!!! Nie kupujcie, a juz na pewno nie placcie z gory. Ja mialam to szczęście, ze zamowilam z płatnościa przy odbiorze. Zamówienie zlozone 1 maja, brak kontaktu ze sklepem, infolinia zawieszona, na maile nie odpowiadają. Napisali tylko, ze nie wyslali zamówienia, bo czekaja na platnosc. Odpowiedzialam, ze wybralam platnosc przy odbiorze. No i cisza od tego momentu. Ewidentnie czekają na pieniądze. Nie dajcie sie oszukac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka

Oszusty zamówiłam ...enkę napisali , że niestety przez błąd systemowy okazało się że ...enki już nie mają na stanie i pieniądze zostały mi zwrócone . Niestety pieniędzy do dzisiaj ni widu ni słychu , kontaktu z nimi też . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×