Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Corka nie zdala matury z matematyki

Polecane posty

Gość gość
do sklepu jej nie posle, bo to trzeba byc bieglym z matematyki, moze pojdzie jako hostessa do supermarketu? jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech jedzie do Francji do pracy to się języka nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej poprawiać teraz w sierpniu i mieć z głowy niż odkładać i odkładać, bo potem będzie się mieć coraz mniejszą motywację. W Częstochowie mogę polecić Ci korepetytorów z matematyki od www.geniuscentrum.pl. Naprawdę dobrze przygotowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła Nova Centrum Edukacyjne zaprasza do dołączenia do naszych grup. Rekrutacja jeszcze trwa! Posiadamy uruchomione wszystkie kierunki i wszystkie semestry Wpisowe u nas to 0 złotych! Zapraszamy do zapisu online na stronie www.nova.edu.pl lub w sekretariacie szkoły przy ul. Oławskiej 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:44 no tak, kasjerki mialy same piatki z matematyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła policealna to jest naprawdę dobre wyjście w takim wypadku. :) ja poszłam do http://www.dental.szczecin.pl/ na kierunek technik farmaceutyczny i nie żałuję. Kierunki medyczne są naprawdę opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alentia
Spokojnie, zawsze jest przecież możliwość poprawki w sierpniu, nie? Ja też się bałam, ale na szczęście, udało mi się. A jeśli chodzi o studia, wybrałam WSB (w Chorzowie) myślałam o tej szkole od dawna. Może ktoś z Was tam studiuje? Może powiedzieć coś więcej o tej szkole, jak tam wygląda nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba była ja uczyć matematyki a nie biologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alentia, ja też się wybieram na WSB! :) design w biznesie! :) mój brat tam studiował informatykę i był bardzo zadowolony, w dodatku pracował równocześnie i szybko się mógł wyprowadzić, a na samodzielności zależy mi najbardziej, tak więc myślę, że dobrze wybrałyśmy :)))))))) pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Aletina miło mi czytać, że wybrałaś studia właśnie w naszym oddziale. Studia w Wyższej Szkole Bankowej to doskonała okazja na zdobycie dobrego wykształcenia. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszam na stronę http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci na której można znaleźć pełną listę dostępnych kierunków oraz specjalności. Dodam, że aplikując na studia do 10 sierpnia można zaoszczędzić aż 700 zł na studiach - 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby PiS chciało zrobić cos dobrego to podpowiem -podnieść kryterium matur do 50% -skończą sie żenady na uczelniach .Bo matura 30% to parodia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez matury da się żyć :) Zresztą można spróbować swoich sił jeszcze raz albo iść do szkoły policealnej gdzie matura po prostu nie jest wymagana tak jak np w cosinusie. Maksymalnie dwa lata i ma się zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dziewczyna ma 19 lat a Ty za nia wszysko chcesz robic i jej zalatwiac ( korki, praca na pol etatu itd.) Ja jak bylam w jej wieku to wszytsko sama sobie zalatwialam , mature zdałam , poszlam na studia. Straszne sa teraz te nadopiekuńcze mamuśki. Az mi skora cierpnie, ze mój syn się zwiaze z taka ksiezniczka pokroju corki autorki :P która trzeba będzie przez zycie za raczke prowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaaaaa
Nie ma się czym przejmować poprawki to normalka i każdemu noga może się powinąć. Niech się teraz skupi na nauce i od siebie polecam stronę http://aztekium.pl/ - dobra, darmowa forma nauki matematyki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JJ napisał:

Szkoła policealna w "międzyczasie" to dobra opcja 🙂 Status Słuchacza jest, zawód można zrobić nawet w rok, zajęcia weekendowo, a w tygodniu można poświęcić czas na porządne douczenie się matmy. Tym bardziej że w Cosinus za darmo, więc ni się nie traci

Ooooo jaka piękna reklama! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×