Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskaqqq

prezent starter set neonail

Polecane posty

Gość kaskaqqq

dziewczyny widzialyscie nowy zestaw startowy z neonail? w takim pieknym pudelku? <3 zastanawiam sie zeby kupic go na prezent przyjaciolce bo ja juz swoj mam w poprzedniej wersji,chociaz chetnie bym przygarnela takie pudeleczko :D kumpela jeszcze nie robila sama hybryd ale ladnie maluje paznokcie,zawsze ma pomalowane.. jak myslicie,fajny pomysl na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extra pomysł na prezent! ja bym się bardzo ucieszyła:) przygodę z hybrydami zaczęłam niedawno, ale idzie się wkręcić - też używam lakierów z neonail, świetne są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssiiss84
Szukałam pomysłu na prezent i już mam! Nie widziałam ładniejszego zestawu startowego hybryd na naszym rynku..dopracowany design, wszystko takie dziewczęce.. no piękne,piękne :-) Myślę,że moja młodsza siostra będzie zachwycona, tym bardziej że widziałam,że podgląda paznokciowe blogerki, sama już ma niezłą wprawę w malowaniu klasycznymi lakierami,więc myślę że to dobry czas na hybrydy. Przy okazji sama może skorzystam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_nowa
Super pomysł! Była bym zachwycona. Tylko lampę zdecydowanie polecam 36v, a w zestawie jest 9v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranndda
O rany! <3 Czegoś takiego właśnie szukałam, zestaw idealny...Wszystko jest, w dobrej cenie a do tego w takiej oprawie! Jak ja lubię takie ładne (i funkcjonalne ;)) rzeczy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_ska19
moja koleżanka kupiła ten starter set z neonail i jest bardoz zadowolona,ja chyba też kupię niedługo już odkładam kaskę ;) gdybym dostała na prezent to byłabym przeszczesliwa!~!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha__lina
Mam starter set z neonail i bardzo się cieszę,że się na niego zdecydowałam. Wszystkie produkty są bardzo dobrej jakości, a dokupiłam jeszcze dwa kolorki oprócz czerwieni która jest już w zestawie. Mam kolor White Collar - biel idealna, nie marszczy się i dobrze kryje i cudowny neonowy Bora Bora. Wszyscy pytają mnie co mam na paznokciach,że taki piękny kolor i połysk :) Już się nie rozstaje z hybrydami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbina
Zestaw super na prezent! :) No i przy kolejnych okazjach będiesz miała od razu pomysł co kupić - jakiś nowy lakier czy inny gadżet do paznokci. Ja swój zestaw dostałam od chłopaka i teraz mi robi niespodziankiw formie lakierów. Ostatnio się nawet wstrzelił w moje gusta bo dostała Ramala Bay! Cudo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×