Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __Mapetka__

botoks tak czy nie

Polecane posty

Gość __Mapetka__

Odkąd pamiętam miałam mieszane uczucia, co do stosowania botoksu, ale ostatnio zaobserwowałam, że moja twarz znacznie się postarzała i zaczęłam się zastanawiać czy nie skorzystać z możliwości medycyny estetycznej (mam zaufany gabinet Bellisana). Co sądzicie o botoksie? Czy to dobry sposób na pozbycie się zmarszczek? Czy może macie inne metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zabiegiem warto trochę podnieść swoją świadomość dotyczącą zarówno korzyści, jak i skutków ubocznych zastosowania botoksu. Poczytaj: https://portal.abczdrowie.pl/botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że jeśli są możliwości trzeba korzystać. Jedyne co może być uciażliwe, to że jak już się zacznie to takie zabiegi trzeba powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie trzeba" powtarzac, po 6-9 miesiacach, wszysto wroci do poprzedniego stanu. Jesli chcez to zabieg powtarzasz. Botoks paralizuje i wygladza, kwas hiauronowy wypelnia istniejace zmarchy. Kombinacja tych skaldnikow jest optymalna ale nie konieczna. Konieczny jest dobry fachowiec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszym krokiem powinna być konsultacja ze specjalistą, który po analizie twarzy zaproponuje odpowiednie zabiegi. Botox nie jest jakimś cudownym zabiegiem na likwidacje wszystkich zmarszczek z całej twarzy, dobrze sprawdza się przy konkretnych problemach. Pamiętajmy, że kluczowa jest prewencja i zabiegi, które pobudzają skórę do pracy typu Zaffiro, Maximus, Dermapen czy mezoterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na tak, jeśli można poczuć się lepiej to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic przeciwko, byle tylko iść do dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiladeru
jak powiedziała wyżej pani kosmetolog, botox to nie cudowne remedium, powinien być wspierany innymi zabiegami. Ja przyznam ze troche sie balam, ale koniec koncow jestem zadowolona z kombinacji botoks+ mezoterapia. Moja skóra jest naturalnie wygładzona, wcale nie wyglada jak naciagnieta. Klucz to sprawdzony specjalista. Jak ktos potrzebuje dobrego adresu we Wrocławiu, polecam doktor Kopeć. link do strony jej gabinetu: http://karolinakopec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks jest super. Tylko warto zrobić w sprawdzonym miejscu. Polecam klinike Krajewski, koło metra Wilanowska. Bardzo dobrze tam robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bardzo cenię botoks, tylko trzeba dobrze zrobić, żeby nie było tego okropnego efektu maski na twarzy. Ostatnio spotkałam się w Welldermie z taka odmiana botoksu - tzw Baby Botoks. Jest delikatniejszy i właśnie nie powoduje tego efektu maski, mimika jest zachowana. Więc dobrze zrobiony botoks naprawdę odejmie lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam uważam, że botoks jest w porzadku. Skuteczny zabieg. Trzeba sprawdzić miejsce i lekarza, który robi i będzie w porządku. Dobry dermatolog będzie wiedział jak dobrze zrobić zabieg. Na Bemowie na Bolkowskiej 2a jest dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botox na czółko jak najbardziej, jeśli oczywiście nie możesz sobie poradzić ze zmarszczkami głębokimi na czole tak jak było w moim przypadku. Pamiętam, że przed pierwszym zabiegiem miałam ogromne obawy... :| Ale strach towarzyszy nam zawsze jeśli coś jest nieznane :) teraz już się nie obawiam... Może dlatego że trafiłam do dobrej kliniki... Jestem zachwycona efektem i nawet przez chwilę nie żałowałam, że się zdecydowałam. Czoło gładziutkie :) Kurzych łapek nie chciałam ruszać ponieważ bardzo je lubię i uważam, że dodają uroku... :) Korzystałam z http://cziu.pl/ wejdź na ich stronkę : Tobie też poprawią wygląd i humorek :) Pozdrawiam :) I nie wahaj się :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam botoksu bym się nie podjęła, obrzydzają mnie czoła osób, które go mają i nie mogą ich zmarszczyć... ciarki mnie przechodzą i wydaje mi się, że to takie figury jak z tego muzeum figur woskowych :( Niestety, taka moja mała fobia, która uprzykrza życie :( Nie krytykuję osób, które botoks mają i robią sobie, po prostu mam co do tego złe odczucia i skojarzenia. Ale przynajmniej botoks w innych miejscach już nie powoduje u mnie negatywnych emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam botoks na czoło, na taką długą zmarszczkę przebiegającą wzdłuż czoła. U mnie dobrze się sprawdził. Choć bardzo długo dojrzewałam do tej decyzji. Przekopałam mnóstwo artykułów i opisów zabiegu. Ostatecznie przekonał mnie brak skutków ubocznych i odwracalność zabiegu. A jeśli się zastanawiacie, to polecam poczytać na portalu medycznym, gdzie obiektywnie opisują ten zabieg. https://portal.abczdrowie.pl/botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p0pekM0nster
medycyna estetyczna jest coraz częściej wybierana przez kobiety, które źle czują się ze swoim wyglądem, pragną wyglądać na młodsze i poczuć się lepiej, wiele z nich wybiera botoks, ale jest to ryzykowne, gdyż efekt końcowy często jest daleki od zamierzonego, na szczęście istnieją inne metody, by poprawić co nie co i nie narażać się tak na niepowodzenie zabiegu i przemianę w potwora czy glonojada, http://www.mozaika.net.pl/zdrowie-i-uroda/botoks-co-zamiast-niego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę rzeczywiście polecić klinikę Bellisana. Uważam, że najlepiej udać się na konsultację do specjalisty, który oceni stan Twojej skóry i dobierze odpowiednie zabiegi. Na pewno można dużo zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej jestem za! Botoks to świetna sprawa, dzięki zabiegowi podniosła się moja samoocena. Ktoś już o tym wspominał, ale ja też robiłam to w klinice Estivance i również ją polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofeliadybko
tak. Byle z umiarem. Z resztą zaufany specjalista sam powie i odmowi, jak będzie widział, ze przesadzasz- mam taką doktor: http://karolinakopec.com/. Jeśli chcesz się pozbyć efektu, 6 miesięcy bez powtarzania zabiegu i wszystko znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że wszystko jest dla ludzi :-) Mam koleżanki, które "zrobiły" sobie czoło i efekty na prawdę są bardzo ok. Ale najlepiej najpierw skonsultować się z lekarzem, który doradzi co w naszym przypadku będzie miał najlepszy skutek. Bo są obecnie różne alternatywne sposoby. Kiedyś botoks był wstrzykiwany na każdy problem, a obecnie jest tylko jedną z wielu metod. Sama zastanawiam się nad delikatnym powiększeniem ust, ale raczej po rozmowie z lekarzem będzie to kwas hialurnowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak koleżanka wyżej napisała - skonsultuj się z lekarzem, powie czy warto czy nie. Dużo dobrego o czs.damian.pl słyszałam. pod katem dermatologicznym ale tez medycyny estetycznej, wiec polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbować zawsze można bo ten zabieg nie jest trwały i trzeba go powtarzać wiec jak efekt ci się nie spodoba to juz więcej nie powtórzysz. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o botoks, to ja jestem jak najbardziej na tak! Twarz wygląda po tym zabiegu duzo młodziej! Warto znaleźć tylko dobre miejsce. Jeśli szukasz dobrego specjalisty - polecam dr. Franciszka Strzałkowskiego. Jest świetny! Na stałe pracuje niestety w Niemczech, ale dwa razy w miesiącu jest tez w Warszawie( w Wilanowie - salon Panipani )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliija
zamiast wydawać fortunę i cierpieć to ja polecam szczoteczkę oczyszczającą do twarzy elektroniczną, poważnie jest bardzo dobra i skuteczna, ja na avans.pl kupowałam taką, po tygodniu użytkowania widzisz ogromną różnicę na twarzy. Skóra się ujędrnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks jest skuteczny. Nie ma się co obawiać. Zrób sobie zabieg i będziesz zadowolona. Odpowiednia ilość wstrzykniętej substancji prowadzi do blokady przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego, co powoduje rozluźnienie poszczególnych mięśni. Przez ten czas skóra jest wygładzana, ponieważ rozluźnione mięśnie nie są w stanie się silnie kurczyć. Skóra ma naturalny i wypoczęty wygląd. Polecam: http://estivance.pl/zabiegi/dermatologia/toksyna-botulinowa-zmarszczki-mimiczne-botoks-azzalure/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę o botoksie, mam koszmarne kurze łapki których chętnie bym się pozbyła i słyszałam że w Klinikach Beauty Skin mają nieinwazyjny laser frakcyjny nieablacyjny Emerge, po którym nie jest wymagany okres rekonwalescencji, jest alternatywą dla botoksu przy redukcji zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×