Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość dwa

powrot do diety gacy

Polecane posty

Gość gość dwa

Witam serdecznie wszytskich ktorzy walczyli z dieta gacy i tych nowych ktorzy zaczynaja .My z mezem bylismy na tej diecie dwa lata temu i w ciagu 3 miesiecy schudlismy po 17 kg . Wypadly nam wyjazdy i dieta sie rozmyla . Przez ten czas niestety za bardzo sie rozpuscilismy i wszystko wrocilo . Probowalismy roznych sposobow zeby sie jakos w ryzach utrzymac ,ale niestety brak nam samodyscyliny . Bylismy na legalu i wszystkie rozpiski prowadzilam ,myslelismy ze sobie poradzimy bez nadzoru i wszystko wurzucilam . A teraz mamy problem zeby kontynuowac bo chcemy jak wiele z was na gape .Kazdy wie jakie to sa koszty .Znlazlam na forum rozpiske i ja wydrukowlam tyle ze to jest dla kobiet a z tego co pamietam byly roznice a nie chcemy od poczatku popelniac bledow .Mam prosbe czy ktos z was moglby nam pomoc i podac rozpiske dla mezczyzn bylabym bardzo wdzieczna .Bede zagladac na forum i rowniez postaram sie dzielic swoimi doswiadczeniami z tej diety .Pozdrawiam wszystkich i zycze wytrwalosci wiem ze warto sie poswiecic dla lepszego samopoczucia i wygladu a przede wszystkim DLA ZDROWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×