Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dyskryminacja mężczyzn niewątpliwy fakt

Polecane posty

Gość gość
14:17 uderz w stół, a frustrat się obudzi :P Nie moja wina, że jesteś ciotą. Co ma kobiecość do stwierdzenia faktu? Wcześniejszy gość ma o tobie podobne zdanie. Ps: Humanizm odgrywa ogromną rolę w kształtowaniu cywilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:34 Nic, ale nie sądzę, by jakikolwiek facet chciał dresiarsko wulgarnego babochłopa - prymitywne zwierzę, wyzywające się od ciot i peezd. Musisz trafić na innego patosa z nizin, prymitywa, by był na twoim poziomie, ale tobie to najpewniej odpowiada. Wyzywaj dalej, dla mnie zdanie zużytej ścierki do podłogi ma takie znaczenie, jak p*dolenie w obcym języku, którego nie znam. Naparzaj wysokoandrogenowy, roszczeniowy, bezużyteczny babochłopie, szukający łatwego żeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szkoda czasu i energii na imć panów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem prymitywna i wulgarna bo na forum dla kobiet wybebesza się sfrustrowana ciota?:D Jakie określenie do Ciebie pasuje? Facet z kobiecą psychiką? Nie bo kobiety nie użalają się nad sobą. Wrażliwy mężczyzna? Też nie bo jak ktoś zauważył prawdziwy facet nie widzi nic dziwnego w tym, że odpowiada za rodzinę. Ty jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie i nie przypominasz ani kobiety, ani mężczyzny. Nie chodzę w dresie, nie jestem zużyta, nie lubię dyskotek i mam faceta więc nie trafiłeś ;) To ty masz problem, a nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Widmo ma jakieś zaburzenia narcystyczne, przewrażliwienie na własnym punkcie, wyzywanie kobiet bez ustanku, ze się kurwią, szmacą, dają dresom, płodzą debili itp. Również agresja w stosunku do osób, które nie podzielają tego samego punktu widzenia co on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze go zdiagnozowałaś, nie wiem skąd on się wziął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz, że masz faceta. moje pytanie brzmi jesteś w związku z nim czy z nami? bo lubisz dosyć drastycznie kategoryzować "my wy" a może jest ci to bez róznicy takim razie? z kim ty sie pieprzysz i z kim on sie pieprzy skoro jesteśmy jedynie częścią większej zintegrowanej jak organizm całości? my wy? ty mówisz za siebie czy za was? ty rodziłaś dzieci czy wy rodziłyście dzieci? to ciebie ktos zgwałcił pobił poniżał? macie zbiorową pamieć i swiadomość? bo jak nie to skąd ta uraza? może ciebie nikt nie miał ochoty zgwałcić bo jestes brzydka? to cie wyklucza z grona kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dosyć sztuczny podział, który sam w sobie obezwładnia jedną ze stron własciwego konfliktu czyli ludzkosc. w zasadzie dalsze podsycanie tego konfliktu uniemożliwi naturalne podtrzymanie gatunku bo sie w przyrodzie nie zdarza aby wilk z zającem kopulowali jako wrogowie. poza tym jeżeli zrobi ci krzywde kobieta to również stosujesz zasade odpowiedzialności zbiorowej i winne sa wszystkie kobiety? jeżeli uznasz płeć za czynnik determinujący zachowanie i umysłowosc i emocjonalnśc tto to ym samym uznasz, ze jak ci źle to nie potrzebujesz wsparcia psychologa tylko ginekologa. kopiecie sobie same grób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet zwierzęa potrafia współpracować międzygatunkowo. pies z kotem itd. bo bywaja elastyczne i przystosowują sie do okoliczności. wy jesteście tak sfanayzowane że jak słyszycie meżczyzna to sie czujecie od razu wielokrotnie zgwałcone chociaż byście były dziewicami. to kooorfa chore i głupie. w dodatku prymitywne bo bezmyslne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem, że w wiekszości przypadków takie indukcyjne rozumowanie sie sprawdza. np jak widzisz muche to wiesz mniej wiecej czego sie po niej spodziewać. jak widzisz wode to możesz założyć że jest mokra. ale już no z psami zaczyna się problem.. bo jeden cie ugryzie drugi obroni. często zdarza sie że broniąc jednocześnie gryzie. tu nie chodzi o to żeby was defanatyzować. tu chodzi o o zebyście dla własnego dobra zachowały zdrowy rozsądek. utożsamianie sie z bohaerami bajek to eskapizm a nie walka o równouprawnienie. dodakowo wielce korzystny dla tych którzy wami manipulują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka polaryzacja społeczna oparta o umundurowanie to zwykła indoktrynacja. nie jest to nowy pomysł. od zawsze władcy i królowie agitowali poddanych w kwestii tego jak straszny jest wróg jak wyglda i co im zrobi jezeli oni pierwsi nie zrobia tego wrogowi. . z drugiej strony działo sie to samo na koniec dwie armie spotykały sie na jakimś zadupiu dochodziło do rzezi a a korzystali tylko władcy. czasami nawet nie chodziło o to zeby z kimś walczyc często wystarczyło postraszyć żeby zebrać podatki na armie. i w tej kwesti sie nic nie zmieniło. oprócz tego, ze feministki nigdy z nikim nie walczyły i walczyc nie będą ewentualnie maja ciekawą definicje walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe efekty tych społecznych manipulacji widac np w języku polskim. weźmy słowo nieprzyjaciel. jak widać okazuje sie, że wystarczy aby ktoś nie był naszym przyjacielem aby go dla własnego bezpieczeństwa mordować. najlepiej zbiorowo z reszą przyjaciół:D pod wodzą najwiekszego przyjaciela:D oczywiście zdaje sobie sprawe, że za chwile usłysze, że królowie i włądcy o byli głównie meżczyźni:D i taka kooorfa rozmowa z wami jak napiertalanie głową w ściane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:55 Ja wyzywam, wszedłem tu po 28 bodaj nabitych postach, gdzie ten pasożyt, darmozjad, który doi teraz jakiegoś frajera i się opieprza już od piątego, czy szóstego posta wyzywał tu od cioot i peezd każdego faceta, który ma czelność sprzeciwić się modzie na bezrefleksyjne dawanie na sobie żerować facetom przez kobiety, które w swojej gnuśności, wygodnictwie, materialiźmie robią wszystko, by doprowadzic do przekonania, że obowiązkiem faceta jest nic innego niż chronić i utrzymywać ich egoistyczne doopsko, i że po to, a nie po nic innego wszyscy faceci są skonstruowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:21 :D siostro kaftan. Rozumiem, że ty nie mogąc utożsamiać się z mężczyznami nie rozumiesz tego. Dalej pudłujesz;) Nie jestem brzydka ( przeciwnie ), ani nie zostałam zgwałcona. Napisałeś, że faceci są molestowani co mnie rozśmieszyło. Mężczyźni są silniejsi i bez problemu obronią się przed kobietą. Zobacz jak wyglądaja ofiary gwałtu, albo przemocy domowej i przestań jojczyć bo to żałosne i śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:21 mój partner jest typowym facetem co mi odpowiada :D z kimś takim jak ty nigdy bym się nie związała. Jakoś tak się dziwnie składa, że kobiety szukają mężczyzn i odwrotnie. Facet bez męskich cech to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo dobrze mu powiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak wnioski z próżni w twojej głowie okraszone pięknymi określeniami :P Kłócisz się ze swoimi urojeniami. Patrząc na faceta nie widzę potencjalnego gwałciciela. To ty generalizujesz i uważasz np. że każda dziewczyna szuka faceta powyżej 180. Napisałam tylko, że kobieta nie ma szans z gwałcicielem bo jest zbyt słaba, żeby się obronić. Facet może obronić się nawet przed wielką babą, która będzie próbowała się do niego dobierać. Ile jest takich przypadków to inny temat, ale niech ci będzie, że problem molestowania przez kobiety jest poważny :P Ps: nie doję swojego faceta. Kolejne pudło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka grupa kobiet, nieudacznic i darmozjadów, które są do niczego i nic nie potrafią, więc wiadomo, że będą chciały przeforsować rynsztokowymi wyzwiskami od ciot, peesd, frajerów itd. tezę, że facet to robot od zaspokajania ich potrzeb, i że to jest cel życia mężczyzny. To są gnuśne, leniwe, nudne pasożyty podłączone do kroplówki odżywiającej organizm nie za własne pieniądze. Najgorszy i najnudniejszy gatunek kobiet. Wiadomo, że będą tak mówić, bo co innego im zostaje? Wiedzą w środku, że są zerami, których jedyną pozostałą opcją jest granie na ego niektórych frajerów(rzadko kto to kupuje) wyzwiskami rynsztokowymi(czyli tym co przystaje do ich gimnazjalnego poziomu umysłowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot mnie bije. Mam ślady na rękach. Myślicie, że powinnam iść na obdukcję? Zupełnie nie wiem jak mam się bronić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokładnie chcę mieć bogatego męża bo będę miała lepsze życie i mam poglądy konserwatywne więc uważam, że to mężczyzna powinien zarobić na kobietę....a ty głupio chcesz się wymigać od swoich obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07 To analogicznie jest w twoim przypadku wulgarny babochłopie. Współczuję biednemu frajerowi, który z tobą jest, bo przy pierwszym jego upadku okaże się, że ma przy sobie szmatę, dla której nie radzący sobie facet(czyli on w danej chwili) jest porażką. W życiu normalnym facetem nie jest. Normalny facet nie wziąłby sobie takiej roszczeniowej, leniwej, pasożytującej na cudzych osiągnięciach szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dokładnie chcę mieć bogatego męża bo będę miała lepsze życie i posiadanie silnego faceta u swojego boku jest naturalną potrzebą kobiety nie chcę cioty i słabeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:38 No to sobie chciej leniwy darmozjadzie, który nic nie potrafi i jest chodzącym zombie do niczego, żywym gównem i plastikiem. Co to kogo obchodzi co ci się zachciewa. Nikt nie pyta darmozjadów, które nie potrafią robić na własne żarcie o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś strasznym chamem zero wychowania zero szacunku do kobiet najgorszy możliwy typ wyzywa, poniża, pewni, bije i nie daje pieniędzy ale to się nazywa przemoc psychiczna i z takimi jak ty robi się porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:44 Szanuję kobiety produktywne, które za siebie odpowiadają, same się utrzymują i robią coś produktywnego, a nie sprzedające się, gnuśne, żywe kukły, darmozjady, które patrzą kogo tutaj doić i do kogo się przyssać, jak przywra. Takie gnuśnienie, pasożytowanie na cudzych wydatkach energetycznych, gnicie, zblazowanie sprawia, że zamieniacie się w gnój i gnojem pozostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cham i prostaczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dzidziuś malutki denerwuje się że ma zarobić na rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak same siebie oszukujecie w swoich mózgach, że aby zatuszować świadomość własnej bezproduktywności, beznadziejności, bezużyteczności wmówiłyście sobie, że facet powinien na was tyrać. Tym przesłaniacie świadomość bycia leniwym, gnuśnym, gnijącym od lenistwa w środku gównem. Nie ma z was żadnego pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×